• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przespał się ktoś z Was po latach z byłym partnerem. Mam na mysli tego z pierwszego razu.

Mrjahrooo

Cichy Podglądacz
Przespał się ktoś z Was po latach z byłym partnerem. Mam na mysli tego z pierwszego razu.

W moim przypadku pierwszy seks uprawiałem z młodsza o rok odemnie dziewczyna w wieku 17lat. Piepszylismy się prawie przez 7 lat. Drogi się rozeszły ale po jakiś 8 latach praktycznie z zerowym kontaktem spotkaliśmy się u znajomych na weselu.. tej nocy 2 razy ja zaliczyłem albo ona mnie. Na następny dzień cisza i cisza nadal... ;)
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Zdarzył się sex z byłym partnerem po latach ale to nie był pierwszy chłopak i po latach przez jakiś czas się spotykaliśmy tylko na sex.Mielismy przyjacielskie relacje po rozstaniu,z moim tatą miał świetny kontakt i czasem do nas wpadał, generalnie mieliśmy cały czas kontakt przez wiadomości więc było łatwiej,nic spontanicznego:)
 
Mężczyzna

Awajs88

Cichy Podglądacz
Ja spotkałem kiedyś w klubie swoją byłą, ona była pierwsza dla mnie ja dla niej. Spitaknie było jakieś 10 lat po rozstaniu, ale alkohol, wspominki i skończyło się seksem. W sumie spotykaliśmy się później dobre pół roku na sam seks.
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Ano, w 100% prawda. Z byłą partnerką seksualnie by było chyba wszystko co bym chciał, ale tak w codziennym życiu to był dramat, niemal w niczym się nie zgadzaliśmy i skończyło się rozstaniem. Ale seks wspominać z tą osobą lubię.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry