• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przemiana mojej żony

Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Historia, którą opiszę ma genezę w prawdziwych wydarzeniach. Niestety, a może stety, w życiu nie ma aż tak kolorowo. Mieszkam z moją żoną w Niemczech od kilku dobrych lat. Oprócz sąsiadów nie znamy tu za wiele osób. Moja Beata ma 35 lat i jest szczupłą brunetką z włosami do ramion. Jej biust nie jest duży, ale za to bardzo kształtny. Kiedy zakłada pushupy, cycki stoją jej przepięknie do przodu jak małe zderzaki. Faceci często zwracają na nią uwagę, co mnie osobiście kręci. Beatka utrzymuje bliskie relacje z przyjaciółką z Belgi, Olą. Godzinami wiszą na telefonie, a czasami Olka wpada do nas na weekendy i można powiedzieć, że czuje się tu jak u siebie. Jej szlafrok wisi u nas na stałe w szafie a jej majtki często walają się w brudnej bieliźnie. Jedno jest pewne, jak te dwie się spotkają to zarywają nockę. Ja odpuszczam i idę spać z reguły po drugim filmie. Ostatnio zdarzyło się, że obudziłem się w nocy a w mieszkaniu było dziwnie cicho. W Sypialni byłem tylko ja, więc lekko się przestraszyłem gdzie są dziewczyny. Za kradłem się przez długi przedpokój do salonu, z kąd dochodziła niebieska łuna światła telewizora. Dopiero w połowie drogi usłyszałem jakiś dźwięk. Było to stękanie i mocne, powolne dyszenie. Zorientowałem się że telewizor jest ściszony na tyle by było słychać go zaledwie. Zajrzałem przez przez lekko uchylone drzwi w pozycji na kolanach. Chciałem dowiedzieć się, co one tam oglądają w takim skupieniu. Dziewczyny siedziały na dużym narożniku w krztałcie U. Każda na swojej połówce, wpatrywały się w ekran jak za hipnotyzowane. Z mojej pozycji nie byłem w stanie zobaczyć co oglądają, ale po dźwięku nie miałem wątpliwości jaki to film.
.. tej to dobrze, koleś wie co robić (Ola)
.. no całkiem nieźle ją posuwa, też bym tak chciała (Beata)
.. patrz jest drugi, ale ciacho, czekaj zaraz coś wyciągnie.. śmiech(Ola)
.. O kurwa jest piękny! Brała bym go w usta.. śmiech(Beata)
Byłem w konkretnym szoku, że dziewczyny takie świntuchy są. Poczułem jak krew napływa mi do całego ciała a zwłaszcza do dolnych części. Moja żona właśnie śliniła się na widok czyjegoś kutasa. Pewnie był ogromny, jak to na filmach. Mój jest raczej średni, nigdy nie słyszałem też z jej ust tekstów typu.. Masz wielkiego, przeleć mnie tym potworem. Wycofałem się do łazienki z twardym fiutem. Nie wytrzymałem, musiałem sobie ulżyć ręka. Nie trwało to długo, ta sytuacja wystrzeliła mnie na orbitę.
Rano obudziłem się obok mojej pięknej żony. Beata leżała na wznak z rozłożonymi nogami. Wsunąłem rękę pod nocną bluzkę i zorientowałem się że wciąż ocieka śluzem ostatniej nocy. Długo się nie zastanawiałem i rozszerzyłem jej nogi wbijając się ustami w delikatną muszelkę. Penetrowałem językiem cipkę Beatki a dwoma palcami pieściłem wzgórek.
.. Co ty mi robisz wariacie? Oszaleje przez Ciebie (Beata)
.. Mam przestać
.. Nie, nie przestawaj oooch!
Klęknąłem obok niej na łóżku, i wyjąłem pałkę, żonka szybko wzięła ją w swoją delikatną dłoń i zaczęła trzepać. Oboje sapaliśmy coraz głośniej. Palcowałem ukochaną coraz szybciej, a ona coraz mocniej zaciskała palce na moim żylastym kutasie. Jęki Beaty rozeszły się po całym mieszkaniu, szczytowała długo i intensywnie, ja wystrzeliłem na jej bluzkę długim strumieniem nasienia. Żona zacisnęła nogi a ja wyjąłem mokre palce z jej piecyka. Ukochana kilkoma ruchami uipewniła się, że wyciekły ze mnie ostatnie krople. Poszedłem do łazienki się wykąpać a moja ukochana wróciła do poduszki by z lekkim uśmiechem na twarzy przespać połowę dnia. Pod prysznicem pomyślałem, że jeżeli oglądanie cudzych penisów daje mojej żonie rozkosz, to nie będę jej nigdy od tego odciągał. Na tą myśl znów stwardniałem.
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Z łazienki, zadowolony poszedłem do kuchni szykować śniadanie dla dziewczyn. Okazało się że Ola już wstała i szuka kawy po szafkach. Zaproponowałem żeby usiadła, a ja jej zrobię.
.. Dziękuję Grzesiu jesteś taki miły dla nas(Ola)
.. A dla swojej żonki jesteś wyjątkowo miły.. śmiech
.. Taka rola męża(Ja)
.. Tak, ale ty jesteś wyjątkowy.. śmiech
Ola usiadła na krześle i podkurczyla nogi. Jej obcisłe leginsy ujawnily małe kopytko między nogami. Przyjaciółka zauważyła, że zerkam. Uśmiechnęła się i rozkraczyła lekko nogi. Jej dłonie zaczęły gładzić wewnętrzną stronę ud. Ola, blondynka z zawsze spiętym kucykiem, była w wieku mojej żony. Była nieco niższa od niej, ale miała o wiele większy biust. Jej dupcia miała specyficzny okrągły kształt. Taka kluseczka, lekko odstająca.
Zaczęliśmy luźno rozmawiać, blondyneczka cały czas pocierała swoje uda. Sprawiała wrażenie nie dopieszczonej. Rozmowa zeszła na temat obejrzanego fimu. Ola wyznała z żalem, że ma potrzeby i długo jej nikt nie pieścił. Z otwartością dodała że często sama się pieści. Też z otwartością rozłożyła nogi i zaczęła masować broszke przez leginsy. Zaskoczyło mnie to niezmiernie, ale zachowałem spokój. Ola już bez skrupułów pieściła swoje kopytko popijając kawę. Wyjąłem z szuflady wielką drewnianą łyżkę i podałem z uśmiechem.
.. Co mam z tym zrobić Grzesiu? (Ola)
.. Pomóż sobie
.. A może Ty mi pomóż(Ola)
Chwilę się zawachałem, ale Aleksandra złapała mnie za nadgarstek i przystawiła rękę z trzymaną łyżką do swojego ciasnego krocza. Zamknęła oczy i odchyliła głowę do tyłu. Pocierałem drewnianym przedmiotem po jej mokrej cipce, schowanej za leginsami. Ola zaczęła ugniatać swoje piersi intensywnie. W końcu wyrwała mi łyżkę z ręki i zaczęła się nią sama ostro brandzlować. Czułem, że nie jestem już potrzebny. Mimo to jej jęki przeszywały moje ciało. Nie chciałem, żeby Beatka nakryła nas w takiej sytuacji. Uciekłem do łazienki z twardym fiutem, żeby zrobić sobie dobrze. Gdy wychodziłem minąłem się z Olką w drzwiach, miała wielką plamę na leginsach i mętne oczy. Usłyszałem tylko że odkręca prysznic i wzdycha z ulgą. Pomyślałem że niezła z niej wariatka i zacząłem się zastanawiać, czy też moja żona tak wariuje jak długo jej nie posuwam. Czy może w długich tygodniach, kiedy jeżdżę do Polski, a moja żona zostaje sama w domu, to czy się masturbuje do filmików. A może robi to razem z przyjaciółką. Na tą myśl znów stwardniałem..cdn.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Z łazienki, zadowolony poszedłem do kuchni szykować śniadanie dla dziewczyn. Okazało się że Ola już wstała i szuka kawy po szafkach. Zaproponowałem żeby usiadła, a ja jej zrobię.
.. Dziękuję Grzesiu jesteś taki miły dla nas(Ola)
.. A dla swojej żonki jesteś wyjątkowo miły.. śmiech
.. Taka rola męża(Ja)
.. Tak, ale ty jesteś wyjątkowy.. śmiech
Ola usiadła na krześle i podkurczyla nogi. Jej obcisłe leginsy ujawnily małe kopytko między nogami. Przyjaciółka zauważyła, że zerkam. Uśmiechnęła się i rozkraczyła lekko nogi. Jej dłonie zaczęły gładzić wewnętrzną stronę ud. Ola, blondynka z zawsze spiętym kucykiem, była w wieku mojej żony. Była nieco niższa od niej, ale miała o wiele większy biust. Jej dupcia miała specyficzny okrągły kształt. Taka kluseczka, lekko odstająca.
Zaczęliśmy luźno rozmawiać, blondyneczka cały czas pocierała swoje uda. Sprawiała wrażenie nie dopieszczonej. Rozmowa zeszła na temat obejrzanego fimu. Ola wyznała z żalem, że ma potrzeby i długo jej nikt nie pieścił. Z otwartością dodała że często sama się pieści. Też z otwartością rozłożyła nogi i zaczęła masować broszke przez leginsy. Zaskoczyło mnie to niezmiernie, ale zachowałem spokój. Ola już bez skrupułów pieściła swoje kopytko popijając kawę. Wyjąłem z szuflady wielką drewnianą łyżkę i podałem z uśmiechem.
.. Co mam z tym zrobić Grzesiu? (Ola)
.. Pomóż sobie
.. A może Ty mi pomóż(Ola)
Chwilę się zawachałem, ale Aleksandra złapała mnie za nadgarstek i przystawiła rękę z trzymaną łyżką do swojego ciasnego krocza. Zamknęła oczy i odchyliła głowę do tyłu. Pocierałem drewnianym przedmiotem po jej mokrej cipce, schowanej za leginsami. Ola zaczęła ugniatać swoje piersi intensywnie. W końcu wyrwała mi łyżkę z ręki i zaczęła się nią sama ostro brandzlować. Czułem, że nie jestem już potrzebny. Mimo to jej jęki przeszywały moje ciało. Nie chciałem, żeby Beatka nakryła nas w takiej sytuacji. Uciekłem do łazienki z twardym fiutem, żeby zrobić sobie dobrze. Gdy wychodziłem minąłem się z Olką w drzwiach, miała wielką plamę na leginsach i mętne oczy. Usłyszałem tylko że odkręca prysznic i wzdycha z ulgą. Pomyślałem że niezła z niej wariatka i zacząłem się zastanawiać, czy też moja żona tak wariuje jak długo jej nie posuwam. Czy może w długich tygodniach, kiedy jeżdżę do Polski, a moja żona zostaje sama w domu, to czy się masturbuje do filmików. A może robi to razem z przyjaciółką. Na tą myśl znów stwardniałem..cdn.
Bo Grześki to fajne chłopaki:D
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Zbliżał się długi weekend. Po ciężkim tygodniu pracy, miałem ochotę pobyć sam na sam z moją ukochaną Beatką. Zaplanowałem romantyczną kolację w eleganckiej restauracji, potem bzykanko przy odpowiednim świetle. Wspólna kąpiel i znów bzykanko. Plan był prosty ale genialny.
Już w piątek od rana chodziłem cały w skowronkach. Cały czas myślałem o tym jaką bieliznę założy moja żona i jak mnie będzie ujeżdżać przez cały wieczór. Niestety w sobotę rano Beata odebrała telefon od swojej przyjaciółki. Już po tonie rozmowy wyczułem, że coś się spierdzieli. Po odłożeniu słuchawki, żona oznajmiła mi, że jej koleżanka ma potwornego doła, przez chłopaka i przyjedzie do nas po pociechę na cały weekend. Super..pomyślałem, nici z dymanka. Jednak można to jeszcze obrócić na moją korzyść. Przejrzałem internety w poszukiwaniu fajnych klubów w okolicy i chyba na coś wpadłem.
Sobotni wieczór zaczynał się jak zawsze z dziewczynami. Wspólne malowanie paznokci, narzekanie na faceta Oli, który ją wystawił, no i kolejne kieliszki białego wina. Gdy w szlafroczkach usiadły na kanapie i odpaliły kolejny ckliwy film, musiałem działać.
.. dziewczyny tylko nie mówcie mi, że wy znowu to robicie(Ja)
.. A masz lepszy pomysł Grzesiu(Ola)
.. Oczywiście, że mam, zabiorę was do klubu, przebierajcie się
Dziewczyny trochę się na myślały, w końcu zapadła decyzja, że od strzelą się jak na sylwestra i trochę zabawią. Ja miałem być ich kierowcą, jedyny mój haczyk polegał na tym, że laski nie wiedziały do jakiego klubu jedziemy. Gdy wysiedliśmy z auta, eskortowałem dziewczyny prosto do wejścia z dużym szyldem z napisem Kali. Wyglądały niesamowicie, moja żona założyła czarne szpilki, pończochy a na górę jednoczęściowa, obcisłą, fioletową sukienkę bez rękawów. Zamek sukienki zaczynał się na karku a kończył na samej pupie, obłęd. Ola natomiast miała na sobie krótkie białe spodenki, do tego kabaretki i kozaczki, na górze białe bolerko pod którym chowała się bluzka z dużym dekoltem. W klubie było bardzo mało osób, dziewczyny szybko się zorientowały co to za miejsce. W kątach sali znajdowały się loże typu VIP, zauważyłem wejścia do kabin gloryhole i bdsm. Usiedliśmy przy barze, zamówiłem dziewczyną drinki. Moja Beatka nawet namawiała nas żeby wyjść, ale razem z Aleksandrą nie zamierzaliśmy się z tamtąd ruszać. Staliśmy tak nie śmiało przez chwilę aż podeszła do nas parka.
On miał na imię Chris, wysoki brunet, elegancko ubrany, Olka od razu szepnęła do mojej że ciacho. Jego żona miała na imię Nicole, super laska, zdzirowaty szyk, tak jak lubię. Sukienka wieczorowa z otwarciem z przodu, bardzo króciutka tak, że prawie miała tyłeczek na wierzchu. Byli młodsi od nas, mieli tak na oko 30lat, oboje świetnie mówili po angielsku i dobrze bo nasz niemiecki to porażka. Po chwili rozmowy, napatoczył się jakiś starszy facet i poprosił naszą Blondi do tańca. Zostaliśmy we dwie pary. Miło się z nimi rozmawiało, zauważyłem że Nicole cały czas zerka na moją ukochaną, właściwie zwraca się tylko do niej. Zapytała moją Beatę czy nie chce zobaczyc pokoju uciech. Nie czekając na odpowiedź, złapała za rękę i poprowadziła ze sobą. My z Chrisem postaliśmy jeszcze przy barze. Komplementował i wypytywał o moją żonę. Ile ma lat i jaki lubi sex, wychwalał jej ponętną dupcie, na którą zerkał gdy odchodziły. Poczułem dziwne podniecenie i dumę. To trochę tak jakby ktoś się zachwycał moim samochodem lub domem, chociaż wiem, że to coś więcej niż tylko rzeczy materialne. Potem opowiadał mi o swojej, że lubi się nią dzielić, a ona ma w tedy niesamowitą rozkosz. Najwięcej radości sprawia jej zabawa z obcymi fiutami i nie ważne czy większe, czy grubsze, ważne że inne. Znów zaczął mi twardnieć
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Zostaliśmy sami stojąc przy eleganckim barze. Mój nowo poznany kolega, zawsze zachowuje trzeźwość w takim miejscu, twierdził że chce być w 100% skupiony i nie przeoczyć żadnego z bodźców. Ten wysoki, opalony brunet z idealnie zaczesaną grzywką sprawiał wrażenie bardzo pewnego siebie, ale jednocześnie spokojnego. Nie miałem wątpliwości, że kobiety oglądają się za nim na ulicy, a w takim klubie na pewno dostaje mnóstwo zaproszeń do zabawy. Prostym przykładem była nasza Ola, która brylowała na parkiecie, totalnie nie zwracając uwagi na partnera, lecz właśnie na Chrisa. On również nie spuszczał z niej przymrużonych oczu. Obserwował jak blondyneczka kręci dupcią w rytm muzyki. Od czasu do czasu klęka i oblizuje wargi. Wyglądało to jak wstęp do dobrego striptizu. Pała mi zesztywniała, ale i u Chrisa chyba też coś zadziałało bo zaczął masować się po rozporku.
Zauważyliśmy, że nasze piękne panie wracają z wycieczki po klubie i wchodzą do jednej z wielu sal z okrągłym łożem. Chris pociągnął mnie za rękę i poszliśmy za nimi. Dookoła łóżka, przy ścianach były skórzane fotele, jakby dla obserwatorów. Chris usiadł pierwszy i odrazu wyciągnął na wpół sterczącą pałe. Trochę mnie to zszokowało, i usiadłem siedzenie dalej tak, że miejsce między nami było puste.
Show jaki zgotowały nam dziewczyny był mistrzostwem świata. Moja Beatka na początku nie śmiało odwzajemniała pocałunki. Nicole kazała mojej żonie położyć się na plecach, uklękneła nad nią i podsunęła sukienkę do góry. Wszyscy zobaczyliśmy piękną cipkę z małym włochatym paseczkiem. Nowa przyjaciółka chwilę sama się po niej dotykała, aż w końcu usiadła powoli Beacie na twarzy. Moja ukochana, ku mojemu zaskoczeniu, od razu wzięła się do roboty. Cipka Nicole musiała jej się naprawdę podobać, no i naprawdę smakować. Nie zamierzałem dłużej kisić sztywnej pały w spodniach i podobnie jak Chris wyjąłem i masowałem skórę.
Nicole bez problemu pozbyła się swojej wieczorowej sukienki. Konsekwentnie nie miała dziś na sobie bielizny. Cycuszki bardzo kształtne, okrąglutkie, sutki różowiutkie. Takie suczki ogląda się tylko w telewizji. Chris coraz mocniej się trzepał, widać jego żona bardzo go kręci.
Dziewczyny podniosły się i moja Beatka klecząc obróciła się tyłem do koleżanki. Nicole powoli rozsuwała suwak na plecak, obdarowując całusami każde nowo odkryte nagie miejsce jej ciała. Pocałunki przemieszczały się po plecach za suwakiem w dół aż do samej pupy. W tedy moja żona pociągnęła sukienkę całkiem w dół zdejmując ją i odkrywając kształtną pupcie. Kiecka wylądowała na podłodze a Beata znów się pochyliła do przodu. Nowa koleżanka po szeptała jej coś do ucha przez chwilę, po czym moja żona przybrała pozycję na czworaka. Nicole popatrzyła na swojego męża i pokazała w stronę torebki znajdującej się na fotelu. Chris szybko podał ją małżonce. Okazało się że suczka nosi tam ze sobą swoje czarne proste dildo, przymocowane do skórzanych szelek. Polizała je i podsunęła mojej żonie do ust. Beatka bez zastanowienia złapała obiema rękami i wsadziła sobie do buzi. Nicole znów ustawiła się za nią i zaczęła pieścić wypięty tyłeczek. Ubóstwiam tę dupcie i sam często się nią bawię, ale to jak robiła to Nicole to był inny level. Po chwili całowania I ugniatania pośladków, przeszła do lizania cipki. Musiała to robić po mistrzowsku bo Beata zagryzała sztucznego chója, żeby nie piszczeć. Właściwie w ogóle go nie ssała. Czasem uciekała tyłkiem do przodu z podniecenia ale Nicola szybko ściągała ją za biodra w swoje usta. Kazała oddać kutasa na szelkach i założyła na siebie. Ustawiła szeroko nogi mojej żony i wpuściła w nią plastikowego falusa. Moja żona zbytnio się nim nie przejęła, może dlatego że nie był wielki a ona sama już się mocno rozluźniła. Po kilku spokojnych, jakby testowych ruchach, Niemka przyspieszyła. Rozkręcała coraz to większe tempo. To już moja żonka poczuła. Tak szybko nigdy jej nie posuwałem. Beata odchyliła głowę i krzyczała. Nicole pompowała ją z całych sił, uda obijając się klaskały. Widać było jak ciało Beaty całe się telepie a nogi biegają we wszystkie strony. Niesamowity widok, obleciały mnie ciarki po całym ciele. Moja ukochana doznaje extazy bezemnie. Razem z Chrisem nadal masowalismy swoje kutasy. Miałem ochotę przyspieszyć i skończyć ale musiałem trzymać fason.
Moja żona już przeruchana leży na płasko i ciężko oddycha, a ja w szoku udaje spokój, chociaż mam ochotę klaskać jak w teatrze.
Na salę wchodzi Aleksandra ciesząc się że w końcu nas znalazła. Tam na głównej same nudy. Chciała się zabawić ale tamci faceci jacyś drętwi. Chris zaprosił ją na fotel między nas. Blondi usiadła, z lekkim uśmieszkiem wpatrując się w nasze kutasy. Tymczasem Nicole zdjęła szelki i założyła je mojej leżącej żonie. Gdy dopieły ostatnie klamry, suczka dosiadła moją Beatkę i rozpoczęła piękny taniec. Olka, aż zamruczała patrząc na nie. Jej małe rączki powędrowały na nasze nabrzmiałe falusy. Zaczęła je pieścić w tym samym tempie co my przed chwilą. Jej dotyk był ukojeniem dla mojego narastającego podniecenia. Wpatrywaliśmy z jaką dzikością Nicole ujeżdża moją żonę. Jej cipka idealnie nabijała się sztywnego dildo. Słodko popiskiwała podskakując coraz szybciej. Widać było że jest już blisko, ja zresztą też. Ola trzepała nasze kutasy z otwartymi ustkami, spoglądała na nie z pożądaniem. Chris sapał równie mocno jak ja. Nie wiem jak to możliwe ale wszyscy doszliśmy prawie w tym samym momencie. Spuścilismy się obficie w malutkich dłoniach blondyneczki. Sperma spływała po jej tipsach, a ona się nią bawiła. Na wielkim łożu widzieliśmy jak Nicole leży już w bezruchu na mojej żonie i całuję ją po policzkach.
Ogarnęliśmy się wszyscy do porządku w trochę wstydliwej atmosferze. Tylko Chris i jego żona byli wyjątkowo wyluzowani. Wymieniłem się z Chrisem numerami telefonów i podziękowałem za ten piękny wieczór.
Wracaliśmy samochodem do domu, dziewczyny siedziały z tyłu i szeptały sobie do ucha. W lusterku zauważyłem, że zaczęły się nawzajem dotykać. Usłyszałem kilka całusów. Widząc to znów stwardniałem.
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Minęły dwa tygodnie od naszego wspaniałego wieczoru spędzonego w klubie Kali. Rozmawialiśmy o tym wydarzeniu parę razy z żoną. Oboje przyznaliśmy, że to było ekscytujące przeżycie. Beata, gdy wspominała o Nicole i Chrisie, zawsze dostawała wypieków na twarzy. Muszę przyznać, że i ja się w tedy nakręcałem, zwłaszcza jak Beata opowiadała o ponętnym ciałku Nicole. Wstyd mi było przed żoną, że na samą myśl o tej dziewczynie dostaje potężnego wzwodu. Jak się potem okazało nie potrzebnie.

Kolejne leniwe sobotnie popołudnie. Koleżanka Aleksandra znów nas nawiedziła z trzema butelkami wina. Czuję się w tedy jak koło zapasowe dla mojej żony. Dziewczyny rozmawiają o tematach, za którymi nie nadążam. Chichotają się jak małolaty, szepcząc coś do ucha. Czasem coś wyrwę z kontekstu, że gadka jest o klubie, facetach, penisach. Dwie małe zdziry, pomyślałem.

Schemat sobotniego, zbliżającego się wieczoru został przełamany jednym telefonem. Ucieszyłem się jak dziecko, gdy okazało się że to Chris. Zadzwonił z zapytaniem, czy mogą wpaść do nas na kawę, bo będą niedaleko przejazdem. Odpowiedziałem z wielką radością, że oczywiście, czekamy. Oznajmiłem mu, że nie jesteśmy sami, na co on odparł, że i oni są w trójkę. Ładnie, pomyślałem robi się tłok, no ale dobra, to nie klub. Godzina jest popołudniowa, więc pewnie wypiją kawę i pojadą dalej, nic takiego się nie wydarzy, oprócz tego, że popatrzę sobie na jego seksowną żonkę.
Wpadli jakoś po szesnastej. Nicole trochę na sportowo, obcisłe dżinsy i adidaski. Na górze luźna bluza w kwiaty, która dodawała jej młodzieńczego charakteru. Chris jak zawsze elegancki i przystojny. Dżinsy, buty wyjściowe i ciemny tshirt. Ich kolega, Thomas, który ani słowa po angielsku nie znał, wyglądał również na bardzo zadbanego faceta. Niski blondyn, lekko wysportowany, spodnie i obcisły sweter, uwidaczniający jego sylwetkę. Po dziewczynach, a zwłaszcza po Oli, od razu było widać zainteresowanie tym widokiem.
Odwiedziny na początku wyglądały normalnie. Zwykłe spotkanie kilkoro znajomych. Nic nie zapowiadało burzy jaka miała się rozpętać.
Po wypiciu kawy przeszliśmy na drinki. Chris i Thomas pili bezalkoholowe, dziewczyny i ja pozwoliliśmy sobie na więcej. Nicole nie zwracała na mnie w ogóle uwagi, przyciągała ją natomiast Ola. Po kilku drinkach ich spojrzenia wymieniały się już właściwie bez przerwy. W pewnym momencie Nicole poszła po torebkę i szepnęła coś na ucho blondyneczce. Olka mocno się zaczerwieniła, jej oddech wyraźnie przyspieszył. Było widać na jej twarzy podniecenie i ekscytacje. Gdy Nicole wyszła do łazienki, Aleksa chwilę się zastanawiając, wyciągnęła moją żonę do kuchni na szepty. Usłyszałem tylko głos mojej żony.
.. Dobra, tylko zmknijcie drzwi od sypialni.
Olka wyszła z kuchni z wielkim uśmiechem na twarzy. W przed pokoju złapała Nicole i wciągnęła do naszej sypialni. Dziewczyny wzięły ze sobą torebkę, z której wystawały szelki. Na ten widok znów stwardniałem.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Minęły dwa tygodnie od naszego wspaniałego wieczoru spędzonego w klubie Kali. Rozmawialiśmy o tym wydarzeniu parę razy z żoną. Oboje przyznaliśmy, że to było ekscytujące przeżycie. Beata, gdy wspominała o Nicole i Chrisie, zawsze dostawała wypieków na twarzy. Muszę przyznać, że i ja się w tedy nakręcałem, zwłaszcza jak Beata opowiadała o ponętnym ciałku Nicole. Wstyd mi było przed żoną, że na samą myśl o tej dziewczynie dostaje potężnego wzwodu. Jak się potem okazało nie potrzebnie.

Kolejne leniwe sobotnie popołudnie. Koleżanka Aleksandra znów nas nawiedziła z trzema butelkami wina. Czuję się w tedy jak koło zapasowe dla mojej żony. Dziewczyny rozmawiają o tematach, za którymi nie nadążam. Chichotają się jak małolaty, szepcząc coś do ucha. Czasem coś wyrwę z kontekstu, że gadka jest o klubie, facetach, penisach. Dwie małe zdziry, pomyślałem.

Schemat sobotniego, zbliżającego się wieczoru został przełamany jednym telefonem. Ucieszyłem się jak dziecko, gdy okazało się że to Chris. Zadzwonił z zapytaniem, czy mogą wpaść do nas na kawę, bo będą niedaleko przejazdem. Odpowiedziałem z wielką radością, że oczywiście, czekamy. Oznajmiłem mu, że nie jesteśmy sami, na co on odparł, że i oni są w trójkę. Ładnie, pomyślałem robi się tłok, no ale dobra, to nie klub. Godzina jest popołudniowa, więc pewnie wypiją kawę i pojadą dalej, nic takiego się nie wydarzy, oprócz tego, że popatrzę sobie na jego seksowną żonkę.
Wpadli jakoś po szesnastej. Nicole trochę na sportowo, obcisłe dżinsy i adidaski. Na górze luźna bluza w kwiaty, która dodawała jej młodzieńczego charakteru. Chris jak zawsze elegancki i przystojny. Dżinsy, buty wyjściowe i ciemny tshirt. Ich kolega, Thomas, który ani słowa po angielsku nie znał, wyglądał również na bardzo zadbanego faceta. Niski blondyn, lekko wysportowany, spodnie i obcisły sweter, uwidaczniający jego sylwetkę. Po dziewczynach, a zwłaszcza po Oli, od razu było widać zainteresowanie tym widokiem.
Odwiedziny na początku wyglądały normalnie. Zwykłe spotkanie kilkoro znajomych. Nic nie zapowiadało burzy jaka miała się rozpętać.
Po wypiciu kawy przeszliśmy na drinki. Chris i Thomas pili bezalkoholowe, dziewczyny i ja pozwoliliśmy sobie na więcej. Nicole nie zwracała na mnie w ogóle uwagi, przyciągała ją natomiast Ola. Po kilku drinkach ich spojrzenia wymieniały się już właściwie bez przerwy. W pewnym momencie Nicole poszła po torebkę i szepnęła coś na ucho blondyneczce. Olka mocno się zaczerwieniła, jej oddech wyraźnie przyspieszył. Było widać na jej twarzy podniecenie i ekscytacje. Gdy Nicole wyszła do łazienki, Aleksa chwilę się zastanawiając, wyciągnęła moją żonę do kuchni na szepty. Usłyszałem tylko głos mojej żony.
.. Dobra, tylko zmknijcie drzwi od sypialni.
Olka wyszła z kuchni z wielkim uśmiechem na twarzy. W przed pokoju złapała Nicole i wciągnęła do naszej sypialni. Dziewczyny wzięły ze sobą torebkę, z której wystawały szelki. Na ten widok znów stwardniałem.
Co za dzień....twardnieje:oops: epidemia jakaś:unsure::devilish:😋
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Agam Spoko, dałes opis fajnych dziewczyn no i te cieplutkie zyczenia od niektórych no i..........zrobiło swoje. A wbrew powszechnym opiniom nie wszyscy faceci to wyłącznie wzrokowcy. Niektórzy maja uczucia(wspomagające):LOL::giggle:
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry