• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przedwczesny wytrysk

Dorman

Nowicjusz
Od jakiegoś czasu mam przedwczesny wytrysk.Co możecie polecić na takie problemy? Dodam,że nie za bardzo chcę brać tabletki ;/ Tak wiec proszę mi tutaj ich nie polecać.
 
Mężczyzna

leigh

Cichy Podglądacz
Jeżeli jest to od jakiegoś czasu, to może jest też jakiś konkretny powód takiej sytuacji. Moim zdaniem warto wyeliminować przyczynę. Oczywiście nie jestem lekarzem i moja porada to bardziej takie luźne przemyślenia.
 
Mężczyzna

Pietrzakb

Cichy Podglądacz
Nikt Ci tutaj nie będzie od razu wjężdżał z tabletkami. Zresztą jest inny taki temat. Co jest najlepsze:
masturbacja bo drugi raz zawsze jest o wiele dłuższy tak wiec zwal konia wcześniej pod prysznicem
prezerwatywa albo taka z prążkami albo taka ze specjalnym środkiem, który opóźnia wytrysk
albo chusteczki orgasm control wipes
 

Dorman

Nowicjusz
Zapomniałem napisać,że prezerwatywa odpada. Trochę pomaga ale nie na długo i z dziewczyną wolimy jednak bez bo ona bierze tabletki. Jednak jak wkładam jej to od razu mam wytrysk Tak się stresuję. Potem nie chce stanąć przez pól godziny i znowu jest tak samo. Te chusteczki to co?
 

corleone

Cichy Podglądacz
Zapomniałem napisać,że prezerwatywa odpada. Trochę pomaga ale nie na długo i z dziewczyną wolimy jednak bez bo ona bierze tabletki. Jednak jak wkładam jej to od razu mam wytrysk Tak się stresuję. Potem nie chce stanąć przez pól godziny i znowu jest tak samo. Te chusteczki to co?
Bravera control podobno daje rade
 
Mężczyzna

Pietrzakb

Cichy Podglądacz
Nie słyszałeś o nich? https://intymnosc.pl/pl/bestsellery...usteczki-przedluzajace-stosunek-hit-2015.html Są to chusteczki nasączone płynem znieczulającym. Znaczy się nie znieczulą Ci fiutka całkowicie, będziesz czuł co robisz ale masz o wiele większą kontrolę i na pewno nie wytryśniesz tak szybko. Tylko jedna uwaga: nie pakuj się w laskę od razu po użyciu, poczekaj te 3 minuty aż się wchłonie bo ją też może znieczulić a nie o to chodzi. Możesz bzykać się z laską ile chcesz
 
Mężczyzna

wuefista

Nowicjusz
Preparat z lidokainą, znieczula miejscowo. Ja miałem spray i był ok. Ale jak masz problem w głowie to nie pomoże....
 
Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Od jakiegoś czasu mam przedwczesny wytrysk.Co możecie polecić na takie problemy? Dodam,że nie za bardzo chcę brać tabletki ;/ Tak wiec proszę mi tutaj ich nie polecać.
Jeśli problem występuje od jakiegoś czasu - to potrzebne byłoby nieco więcej informacji.
Czy coś się zmieniło? Jak się zaczął ten problem?
Najlepszym wyjściem jest wizyta u seksuologa (skierowanie wystawi lekarz rodzinny - jest wiele gabinetów na NFZ)
Jeśli nie chcesz rozmawiać o tym z lekarzem rodzinnym - prywatna wizyta to koszt od 150-250 zł

Prezerwatywy opóźniające erekcję - spróbuj, powinno też pomóc, lecz to może nie usunąć całkowicie problemu.
Jeśli uprawiasz seks raz na X dni (5-7... i więcej) możesz też na kilka godzin przed stosunkiem doprowadzić się ręką,
wówczas nie będziesz taki "podjarany" i nie wybuchniesz po chwili. :)

Pozdrawiam,
Kyro
 
Mężczyzna

zbyszekorabickie

Cichy Podglądacz
Z gumkami to jest taki problem że ilość środka znieczulającego który tam jest wlany na przykład benzokaina może różnie działać na różnego człowieka. Sam miałem taki przypadek członek ładnie stał całowaliśmy się z kobietą, sprawy poszły dalej no i zakładam ta prezerwatywę a tu coś nie pyknęło coś nie kliknęło i penis oklapł zupełnie a w dodatku bardzo się przestraszyłem bo gdy go dotykałem to nic nie czułem jakbym stracił czucie w penisie. Szok, kobieta tez się przestraszyła co mi jest. Oczywiście to później przeszło ale uraz do takich gumek czy jakiś kremów pozostał. Teraz stosuje na to tabletki o nazwie Stud Pills i nawet uważam że w jakimś stopniu pomagają. Niestety nic innego na to nie ma a branie leków na erekcje albo jak niektórzy zalecają na depresję kiedy nie ma z tym problemów to sądzę że już zupełna głupota.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry