• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przedwczesny wytrysk stres

Mężczyzna

skars

Cichy Podglądacz
Przedwczesny wytrysk, zaczynam stresować się tym że dostanę, i z czasem kończę jeszcze szybciej. Jak z tym walczyć?
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Chyba wszystkim z tym problemem będę to polecał - nie wymaga żadnego nakładu finansowego, ćwiczeń, ani noszenia czegokolwiek przy sobie.
Ciekawe, czy ktoś się w końcu odważy spróbować i podzieli się doświadczeniami.
Panowie, ten temat co chwila wraca na forum.

Co mnie dziwi, to w aktualnych poradnikach nigdzie nie jest podawany jeden niesamowicie prosty, ale skuteczny sposób. Czytałem o tym chyba jeszcze w poprzednim wieku, kiedy bawiłem się masturbacją na różne sposoby. Mianowicie - kiedy jest się już blisko, to trzeba złapać mosznę mniej więcej pod/za jądrami i ciągnąć trochę mocniej w dół. Orgazm od razu się oddala. U mnie kiedyś to działało za każdym razem, ale zaznaczam, że stosowałem tę metodę wyłącznie przy masturbacji.
Poza tym na dłuższą metę polecam nauczyć się kontrolować mięśnie Kegla, to bardzo pomaga.

Jesteś z kimś w stałej relacji?
 
Mężczyzna

povlo

Cichy Podglądacz
Myśle,że największym problemem jest stres. Sam stresujesz się,że nastąpi sam problem,że będziesz miał przedwczesny wytrysk i przez to nie jesteś w stanie skupić się na stosunku z kobietą. Polecam wypróbować sobie techniki relaksacji oraz zdecydować się na... ziołowe środki, które przedłużają wytrysk. Bardzo polecana jest na przykład sama seria Orgasm Control. Tabletki plus żel ( taki komplet daje najlepsze efekty). Warto jest brać je codziennie, tylko wtedy będziesz widział efekty. Pierwsze zobaczysz po 2 miesiącach.

Pocieszę Cię równiez,ze nie jest to taki rzadki problem . Występuje u wielu mężczyzn w Twoim wieku
 
Mężczyzna

Barczys

Cichy Podglądacz
Moja partnerka też była nie zadowolona z mojego przedwczesnego wytrysku. Byłem u seksuloga, ale ani ćwiczenia, ani maturbacja przed seksem nic nie dawała. Pomogły natomiast wspomniane tutaj przez osobę powyżej chusteczki orgasm control. Warto wypróbować.
 
Mężczyzna

Barczys

Cichy Podglądacz
Niestety ale nie są tak łatwo dostępne jak prezerwatywy. Szukaj w sieci, wpisz sobie orgasm control w wyszukiwarkę i wyskoczy Ci bardzo wiele miejsce, w kórym da się to kupić.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry