• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przedwczesny wytrysk co robić

Mężczyzna

marekg

Cichy Podglądacz
Na necie w sex shopie..Musisz dobrze tylko poszukać i na pewno coś dla siebie znajdziesz. Po prostu nie masz innego wyjścia jak odwiedzać miejsca do tego przeznaczone. To słabo coś trenujesz tą masturbację..Jeśli masz dziewczynę to powiedz jej, żeby to ona Ci pomogło w tych rzeczach.
 
Mężczyzna

azawad

Cichy Podglądacz
chusteczki orgasm control znajdziesz w wielu sklepach, na allegro też widziałem Powinno pomóc. Namów swoją dziewczynę, to zrobi Ci to w ramach gry wstępnej.

Masturbację odradzam. Po niej efekt jest odwrotny od zamierzonego.
 
Mężczyzna

Oblivion

Cichy Podglądacz
Ale co? W masturbacji? Wtedy to skończę bardzo szybko na bank. Próbowalismy również stosunku drugiego po tym pierwszym. Jest 20 minut przerwy, penis znowu stoi ale powtórka z sytuacji. Do kitu.
A czy te chusteczki nie mają takiego działania jak gumy durexa albo unimila? Bo ich używałem i szczerze to bardzo srednio na mnie działają.
 
Mężczyzna

azawad

Cichy Podglądacz
Ostateczny efekt jest bardzo podobny, ale wiesz - nie każdy lubi to robić w prezerwatywie. Np ja nie lubię.
Powiem Ci tak, wydatek nie jest duży - warto przetestować. Tego typu problemy występują zwykle na początku - przechodzą z czasem.
Mówię to z doświadczenia
 

Wieks

Cichy Podglądacz
Masturbacji nie polecam. Ja to robiłem zbyt często bo też chciałem jak najdłużej wytrzymać i nie powiem bo efekt jest bo mogę się kochać z kobietą bardzo długo tylko że jest tego negatyw taki że musi się bardzo bardzo postarać żeby mi teraz stanął.
Jeśli chodzi o masturbację to w bardzo małych ilościach bo jak członek przyzwyczai się do uścisku reki to żaden lodzik nie będzie w stanie go postawić na nogi :)
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
To żadne rozwiązanie, mnie by nie zadowoliło i mocno wątpię aby to pomogło jakiemukolwiek facetowi na dłuższą metę.
Poza tym 2, 3 raz pod rząd to już nie jest to samo, nie ma tak silnego pożądania, tej tykającej bomby w środku, która intensyfikuje doznania. Kluczem jest znalezienie sposobu na rozładowywanie pożądania tak, aby się nie rozładować całkowicie orgazmem 😅 .
Dlatego od zawsze zdecydowanie bardziej wolę w ogóle nie dojść, a kochać się długo. W zasadzie powyżej ok. 20 minut samej penetracji, to orgazm przestaje mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie, liczy się sam akt i czerpanie z niego satysfakcji.
Dziwne. Przy 3 razie nie ma silnego poządania? To partnerka nic nie robi? Przecież to od niej wiele zależy
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry