• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Proszę o poradę, potrzebuję sesku bez zobowiązań

pseudonim

Cichy Podglądacz
Witam, zacznę od tego ze mam 24 lata rocznikowo. Od dziecka miałem bardzo duży pociąg seksualny i miałem w tym większe doświadczenie niż inni, później sytuacja się odwróciła ale miałem tam jak to się mówi poboczne dziewczyny. Od 5 lat jestem z dziewczyną, na początku kochaliśmy się jak króliki, potrafiłem uprawiać z nią seks nawet 6 razy dziennie po od godziny nawet do 2 (miała zegarek i zawsze zerkałem ile nam to zajmuje czasu). Później to oczywiście spadało z różnych względów, brak czasu i inne przyczyny, ale generalnie nie było źle do czasu kiedy nie weszliśmy w fazę męża i żony. Zaczęły się problemy związane z prowadzeniem życia i przez to seks zszedł na dalszy plan, dla mnie seks jest bardzo ważny a ona twierdzi ze ona może bez tego żyć, w efekcie zaczęliśmy się kochać coraz zadziej a ona zaczęła coraz słabiej wytrzymywać, były awantury na tym tle ze jestem z nią tylko dla seksu itp. los tak sprawił ze widujemy się teraz bardzo rzadko, nie ma warunków, jesteśmy oboje zapracowani i wszystko się sypie. Mamy poważny kryzys, na razie daliśmy sobie przerwę ale nie wiem czy jest sens żebym w to dalej brnął dlatego proszę o poradę.

Nie mam bogatego tatusia który by mi na wszystko dał dlatego muszę ciężko pracować, ta praca pochłania mnie bez reszty i nie ma szans żebym teraz zaczął szukać sobie nowej żony, a potrzeby seksualne są ogromne. Krótko mówiąc potrzebuje seksu bez zobowiązań ale jak to ma wyglądać w praktyce ?

Mam kolegę starszego ode mnie który jeździ na panienki do agencji towarzyskich. Z reguły wygląda to tak ze więcej tam przepija niż używa, w lokalu jest ciemno i jak idziesz na pokój to nawet nie wiesz kogo bzykasz tak to przynajmniej brzmi z opowieści.

Dość ciekawą alternatywą wydają się wizyty domowe, ale jak to wygląda w praktyce ? Serwisów jest dużo jak np roksa.pl ale czy te ogłoszenia są prawdziwe ? Tak gdzie widzę dojrzała kobietę w wieku 35 lat - 40 zł która liczy te 200 zł za godzinę to jestem wstanie to uwierzyć ale co z młodymi dziewczynami 20 letnimi biorącymi 100 zł za godzinę ? Czy to nie jest jakaś podpucha ? Korzystał ktoś z takich usług ? Może coś powiedzieć na ten temat ?

Nie mam doświadczenia w tych kwestiach bo liczyłem ze zawszę będę ze stałą partnerką, problem z takimi paniami jest jeszcze taki ze ich się nie całuje a mnie nie zależy tylko na spuszczeniu się na boku tylko na namiętnym seksie, chce pieścić kobietę, całować ją, lizać się z nią i pomalutku ją zjadać dlatego chyba najlepszym dla mnie wyjściem będzie jakaś kochanka albo nimfomanka, tylko gdzie takiej partnerki szukać ? (Nie mam za dużych wymagań ani co do wieku ani wyglądu, oczywiście bez przesady ale myślę ze do 35 lat jestem wstanie dać rade.)
 

maxcum

Cichy Podglądacz
Otóż tak:
- na roksie większość ogłoszeń i zdjęć jest zgodna z rzeczywistością (poza tym wszystko dogadujemy przez telefon przed "randką"), problemem dla Ciebie może być kwestia finansowa skoro masz takie duże potrzeby-bo nawet najtańsza kobieta z roksy "używana" parę razy w miesiącu zakosztuje parę grubych setek. No ale nie o tym.
- wyjściem jest rozstanie i bycie wolnym strzelcem - pierwsza lepsza impreza w klubie/dyskotece i wychodzisz z jakąś napaloną panienką 19-23 lata. Wiele to nie trzeba przecież. Ale rozumiem, że to nie wchodzi w grę, bo chcesz być nadal ze swoją kobietą...
- pozostaje (i co ja praktykuję od ponad roku, bo też mam kobietę 3 lata) romans. Najlepiej z jakaś koleżanką np. ze szkoły, która ma faceta. Idealny układ. Wiem po sobie. Dzwonimy tylko kiedy siebie potrzebujemy fizycznie, umawiamy się (oczywiście jeśli sytuacja na to pozwala), robimy co trzeba i kiedy trzeba. Plus jest taki, że oboje spełniamy swoje najskrytsze fantazje - to czego nie zrobilibyśmy ze swoimi partnerami albo to, czego oni nie chcą z nami robić.
Myślę, że ostatnia opcja to najlepsze rozwiązanie. Tyle tylko, że trzeba mieć taką dobrą koleżankę. Ale przecież wszyscy mamy jakieś ex, które ciągle dadzą się przez nas uwieść, hm? ;)
 

pseudonim

Cichy Podglądacz
Genialne :D a co z cichodajkami ? Przecież tyle się słyszy o tych nimfomankach, jest nawet taki serwis ale z tego co słyszałem laski tam wołają kasę, najlepiej było by mieć kilka takich panienek, żeby mieć cały czas dostęp do seksu. Jestem też ciekawy jak wygląda sponsoring mężczyzn, był taki czas gdzie zastanawiałem się czy nie zmienić całego swojego życia i utrzymywać się tylko z tego o ile to oczywiście możliwe.
 

inzynier1

Cichy Podglądacz
najlepiej było by mieć kilka takich panienek, żeby mieć cały czas dostęp do seksu
Dobre, ale przebudźmy się - faceci myślą cały czas o seksie, a kobiety o czym...? O kasie...
Ze swojej strony kolejny raz proponuję tzw. stały układ sponsorowany. Oczywiście nie mniej kosztowne rozwiązanie niż kilka spotkań z divami z roksa/odloty w miesiącu, ale przy układzie stałym są "wartości dodane" w postaci tego co szukasz, bo na ogół taka "wspólniczka" też ma z tego przyjemność.
zastanawiałem się czy nie zmienić całego swojego życia i utrzymywać się tylko z tego o ile to oczywiście możliwe
Podobno, ale w większych miastach chyba tylko da się z tego wyżyć. Pewnie trzeba bardzo, bardzo długo budować swoją "markę", chyba że chcesz skończyć za te 100zł/h.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry