• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Proponowany seks przez koleżankę...

sii

Biegły Uwodziciel
gonia napisał:
sii juz nie wie co odpisac :lol:

tak sie sklada ze nie mialem czasu odpisac - moze skoro juz kiedys tak upominalas o postolapow i glupie teksty nie w tematcie oraz powtarzanie sie to moze popatrz na siebie
 

komornik2

Seks Praktykant
ja sie zgadzam z sii, istnieja takie zwiazki, nie pwoiecie mi ze wsrod 6 miliardow ludzi nie trafi sie chociaz jedna taka para?
 

Szarka

Erotoman
hehe komornik2 - i tu mnie masz ;) zadałeś inteligentne, a zarazem jakże proste pytanie, bo zawsze istnieje jakiś wyjątek, chodzi mi tylko o to, że nie jest to normą i ja tego nie popieram - poprostu ot co...

szkoda,że nie da się przeprowadzic ankiety :twisted:
 

sii

Biegły Uwodziciel
Szarka napisał:
- uwierz, nie czepiam się ale Ty poprostu gdybasz, no bo skąd możesz wiedzieć ? tzn. sex jest dla przyjemności i to rozumiem, z sexu przedewszystkim czepiemy satysfakcję ale generalnie chodzi mi o to,że sex na dłuższa metę bez emocji nie może istnieć. I to jest meritum całej sprawy.

Szarka a ty nie gdybasz ? moze znasz kilka osob a moze nie - ja tego nie wiem . ja tez znam pare ktorzy tak zyja ale chyba ani ty ani ja nie znamy 100% wiec jestesmy w takiej samej sytuacji. maly procent ale sa zadowolenie - dluzsze zwiazki to dla nich koszmar nic pozatym . ich zdanie mi nic do tego. po 2 ja naprawde nie widze zdania mojego ktore swiadczyloby o tym ze uwazam to za mozliwe zeby byly wieloletnie zwiazki opierajace sie tylko na seksie . to ze sa stali partnerzy to tez nie znaczy ze na cale zycie . chodzilo tylko o to ze to nie jest hop siup dzis ten jutro tamten. zreszta niektore zwiazki opierdaja sie juz nawet nie tylko na seksie a tylko na tym ze slub byl.....

Szarka napisał:
a co jest takiego dobrego w uprawianiu sexu bez milości ? sama rozkosz ?widzisz dla mnie dawanie siebie, to jest to co moge dać najcenniejszego co jest namacalne, wątpię czy Ty lub inny mężczyzna będzie szanował kobietę, która uprawiała sex z wieloma mężczyznami, ja nie chciałabym się związac z mężczyznąo którym bym wiedziała,że kochał się z wieloma kobietami nie dająć w zamian uczucia. Może Tobie łatwiej, bo z twoich napaści na kościół wynika,ze nie jestes chrześcijaniem ale dla mnie czystość to cnota

no i widzisz dla ciebie ,,dawanie siebie" to jest to co w. napisalas wiec czemu nei pozwolisz zeby inni tez mieli prawo zdecydowac co dla nich ten akt oznacza. odrazu ocenisz to negatywnie i tego nie rozumiem . to nie jest handel cialem , pedofilia i nie ma nic wspolnego ze zboczeniem przeciez. i czemu piszesz ze mi latwiej . to ze nie jestem chrzescijaninem to nie znaczy ze mam sobie za nim wszelkie idealy i moralnosci . kosciol jak kazdy inny zaklamany bo tak zawsze bylo i pewnie bedzie. to nie znaczy ze ja bylbym zadowolony wiedzac ze moja dziewczyna tak wczesniej postepowala, ale kazdy ma prawo do wyboru a w tej sprawie jest to wybor ktory nie przyzpaza raczej wielkich szkod jezeli robi sie to z namyslem :/





Szarka napisał:
wartość to pojęcie umowne ??? nie, mylisz się -
Zachowania moralne - z gruntu właściwe, które pomagają,
a nie krzywdzą innych ludzi. Prawdziwe i uniwersalnie

to ty tak to rozumiesz. wyjasnij wiec ta anomalie dlaczego ludzie przezemnie wymienieni tak a nie inaczej pojmuja swiat. dla nas norma jest co innego niz dla nich . zreszta ten temat jest chyba zdecyowanie zbyt odlegly od spraw lozkowych. mowisz ze zasady moralne ci nie pozwalaja ale ja nie staram sie obalac twoich pogladow ktore sa i tak wedlug mnie sluszne ale nie rozumieim czy ty uwazasz takich ludzi za calkiem pozbawionych moralnosci ? brak zachamowan ? tacy tez sa ale nie o takich jest ten post.

Szarka napisał:
Społeczeństwa amoralne upadają."

z twojej definijcji wynika ze spoleczenstwo moralne to ideal . zawsze jest jakis margines ( szkoda ze ten jest przewaznie przy wladzy :| ) .




Szarka napisał:
no to albo jest to możliwe albo nie - piszesz bardzo niezrozumiale, powtarzam NIE WIRZĘ, że dłuższy związek typowo łóżowy może zostać obojętny na emocje


nie wiem co tu jest zamotane...napisalas ze
,,nie wierzę,ze ludzie , którzy spotykają się w łóżku nie zbliżą się do siebie emocjonalnie wcześniej lub później"

a ja odpisalem ze wcale nie pisze ze nie jest mozliwe to ze pozniej sie zakochuja i sa razem dalej . napisalem tylko ze mozliwe jest czesto to ze upawia seks i nic pozniej nie ma

Szarka napisał:
tzn. co, że najpierw ida do łóżka, a potem dopiero się w sobie zakochują

ja tylko napisalem w odpowiedzi na to ze ty ,,nie wierzę, że istnieje taki związek" - nigdy wczesniej nie slyszalas ze najpierw jest pozadanie ? czesto tak jest a potem jak sama napisalas , cos zaczyna taka pare laczyc i zostaja razem. dlaczego wiec nie jest mozliwe istnienie par ktore nic nie laczy poza seksem ?

Szarka napisał:
w tym wypadku nie ma u mnie miejsca na tolerancję, bo zaspokojenie siebie tylko dla pożądania, to pójście na ławtiznę i niedojrzałość emocjonalna.

pamietaj ze to twoje zdanie . nie kazdy pojmuje swiat tak samo . zreszta zastanow sie - osoba ktora moze nie umie sobie ulozyc zycia . nie jest w dlugim zwiazku tez ma swoje potrzeby fizyczne. mowiac ze nie ma tu miejsca na tolerancje porownujesz taka pare do dziwki + klient co chyba nie jest na miejscu
 

Szarka

Erotoman
tia i się kontynuacji dyskusji nie doczekałam, tylko mi sii nie wmawiaj, że czasu nie miałeś, bo Twój nick dłuugi czas widniał na forum ....
 

sii

Biegły Uwodziciel
doczekalas sie to po 1 . po drugie mialem tylko przegladarke wlaczona bo gralem w cs . po 3 edit takiego postu zajmuje troche czasu i ciezko sie polapac
 

Szarka

Erotoman
faktycznie sii - przyznaje się do błędu, nie zauważyłam wcześniej Twojej wypowiedzi.

Dobrze zauważyleś, że dyskutujemy tu o pewnych normach i przyzwoleniach i ja zawsze podkreslam, że to tylko i wyłącznie moje zdanie. I rozmawiam z Tobą na ten temat po to aby zrozumieć.

Zasady moralne te chrześcijańskie albo zapisane przez ludzkość są ustalonymi normami, nie można powiedzieć, że są one elastyczne.
To co większość uważa za słuszne i dobre - jest uznane za normę. Dlatego morderców, złodziei itp. ściga prawo.

Oczywiście ludzi, którzy kochaja się dla przyjemnosci nie można karać, bo nie ma za co - to tylko i wyłącznie ICH sprawa i z tym się zgadzam

Nie zgadzam się natomiast z tym, że można to uznać za coś moralnego - jako chrześcijanka. Jako ateista, agnostyk nie wiem co napisałabym , natomiast mam parę koleżanek , które są ateistkami i agnostyczkami i zgadzają się z tym, że uprawianie sexu bez uczuć jest niemoralne, więc jednak jest to jakąś nie pisaną normą - skoro uważa tak większość - ech trudne to gdybanie ....

Napisałeś również, że istnieją związki dla, których dłuższa znajomośc to koszmar - uważam, że tacy ludzie mają jakieś zaburzenia emocjonalene i powinni się leczyć. Nie piszę tego złośliwie, bo sama przechodzę właśnie terapię.
I nie chodzi mi o świadomy wybór życia bez partnera lub na kocią łapę, a tylko i wyłącznie o świadome, częste uprawianie sexu z potrzeby zaspokojenia żądzy, bez uczuć - bo to nie jest normalne.
 

Szarka

Erotoman
tak bardzo nie ten temat zafrapował,że poruszyłam go na pewnym forum dla rodziców, teraz czekam na ich odpowiedzi ...
 

Mere

Seks Praktykant
Uprawianie sexu bez miłości może stać się nałogiem i prowadzić do sexoholizmu. Tak więc uważajcie :wink:

Co do zażartej dyskusji, jaka się wywiązała, to zgadzam się z niektórymi argumentami sii i niektórymi Szarki. Osobiście uważam, że mozna uprawiać sex bez miłości, gdzie górę bierze namiętność, ale uważam to za moralne tylko wtedy, gdy nie robi się tego na prawo i lewo i z kim popadnie, a zdarzyło się raz w specyficznych okolicznościach. A ponieważ jestem romantyczką, więc po takich gorących nocach powinno sie pojawic uczucie :D i szczęśliwe zakończenie.

A autorowi postu odradzałabym pójście do łózka z koleżanką, no chyba że cos więcej Was połączy :roll:
 

sii

Biegły Uwodziciel
heh ja nigdy nie uwazalame ze takie cos jest niemoralne . z punktu widzenia kosciola napewno jest :F ale chodzi mi o to ze biora sprawe z punktu widzenia takich osob - to nie robia sobie zadnej krzywdy - jezeli pozniej tego nie zaluja .

co do zycia takie to moze i to jest nienormalne ale niemoralne od razu ? niemoralna dla mnie to jest np kradziez zabijanie klamanie nawet w wiekszosci wypadkow . ale takie cos nie bardzo :)
 

Emalek

Cichy Podglądacz
No tak ja nie patrze na kościół ani na nic w tym stylu poprostu czy uważacie, że to nie jest głupie... Ja jestem człowiekiem, który lubi korzystać z życia i wogóle. A 2-ga strona medalu... Czy potem mogęsię czuć dziwnie patrząc na nią. :?:
 

sii

Biegły Uwodziciel
no zapytaj sie nas jeszcze w jakich majtach chodzisz :F chyba znasz siebie i sam mozesz podjac decyzje
 

Mere

Seks Praktykant
Możesz się czuć fantastycznie i możecie to powtarzać do znudzenia :D , ale owszem może byc i tak, że będzie Wam obojgu wstyd i nie będziecie mogli patrzeć na siebie. Poza tym uważam, że pierwszy raz powinien być z osobą, którą sie kocha.

A w jakich majtkach chodzisz? :wink:
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry