• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Próbowanie/smakowanie/połykanie własnej spermy ;)

Mężczyzna

S 7

Cichy Podglądacz
Nie wiem czy ja nie jest wygimnastykowany ale wcale nie dam rady sięgnąć ustami do penisa. Nie zegne się aż tak
Tu już kilka osób pisało o tym, że to nie udaje się na zawołanie i oczywiście w moim przypadku też tak było. Potrzeba łącznie wielu godzin i dni skłonów i różnych fizycznych wykrzywień kręgosłupa i z każdym takim dniem i ćwiczeniami jest się bliżej celu 👍. Oczywiście pomaga większa długość penisa, ale do złapania jego czubka w zupełności wystarczy zwykłe kilkanaście cm.
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Kiedyś próbowałem i kompletnie mi nie smakowała. Preejakulat wręcz odwrotnie, smakowanie go dodatkowo mnie podnieca.
Ale ostatnio znowu posmakowałem swoją spermę i już nie miałem tak negatywnych odczuć jak kiedyś. Tylko, że po wytrysku podniecenie szybko mija i jakoś już nie mam ochoty na próbowanie.
 
Mężczyzna

Sperm Gourment

Cichy Podglądacz
No i po ilu miesiącach polizales główkę,czy już możesz śmiało wziosc końcówkę w usta?
Nie pamiętam, ale trochę czasu to zajęło i niemało bólu mnie to kosztowało spowodowanego rozciąganiem. Działaj i stopniowo powinieneś być coraz bliżej celu. Kiedyś potrafiłem całego zmieścić, ale teraz w wieku 30+ nadal sięgam, więc nie mogę narzekać.
 
Mężczyzna

jebaka44

Cichy Podglądacz
Nie pamiętam, ale trochę czasu to zajęło i niemało bólu mnie to kosztowało spowodowanego rozciąganiem. Działaj i stopniowo powinieneś być coraz bliżej celu. Kiedyś potrafiłem całego zmieścić, ale teraz w wieku 30+ nadal sięgam, więc nie mogę narzekać.
A dobrze jest sobie samemu zrobić kaskę czy dziwnie jak to jest???
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Połykanie spermy przypadkowemu :) Seks 192
G Połykanie własnej spermy - kobiety co sądzicie? Seks 62
P Połykanie spermy Porady seksualne 346

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry