• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problemy z erekcją (po masturbacji analnej?)

Mężczyzna

Motyliszek

Cichy Podglądacz
Mam pytanie związane z problemem, który mnie niepokoi. Nigdy nie miałem problemów z erekcją, choć jeszcze nie odbywałem z nikim stosunku. Ale podniecenie przy masturbacji czy erotycznych treściach zawsze było. Jakiś czas temu spróbowałem masturbacji analnej, nie jestem homo, ale byłem ciekawy, czy to wzmocni moje doznania. Było nieźle, czułem różnicę, ale potem coś zaczęło się psuć. Nie wiem, czy to ma jakiś związek. Podniecam się i mam erekcję, ale dość krótko, słabo. Nie zawsze jednak jest tak samo. Mogę brać żeń-szeń, cynk i jest słabo, a innego dnia jest prawie tak dobrze jak dawniej, są jakby takie fazy. Dłuższa wstrzemięźliwość też nie pomaga, nawet kąpiel w ciepłej wodzie niewiele poprawia. Urolog robił badanie USG, wszystko było w porządku. Badania krwi idealne, tarczyca i mocz również. Stresu nie mam więcej niż kiedyś. Nie badałem co prawda testosteronu. Czasami po wypróżnieniu ledwo mogę oddać mocz, kilka kropelek, często też czuję parcie na mocz podczas erekcji lub zaraz po niej, mam wrażenie, że dlatego właśnie erekcja jest słaba. Czyżby coś z prostatą? Co mogło się "rozregulować"? Czy mogłem sobie coś zrobić tą masturbacją analną, chociaż robiłem to możliwie higienicznie? Żadnych zewnętrznych objawów infekcji nie ma. Czasem piecze odbyt, np. przy oddawaniu gazów, ale ja miewam też dolegliwości jelitowe...
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Ile masz lat?
Jeśli jesteś jeszcze młody to może to być problem natury psychologicznej ale zrobił bym na twoim miejscu testosteron.
 
Mężczyzna

Motyliszek

Cichy Podglądacz
Ile masz lat?
Jeśli jesteś jeszcze młody to może to być problem natury psychologicznej ale zrobił bym na twoim miejscu testosteron.
Ćwierć wieku już za mną. Chcę zapytać lekarza, co o tym sądzi, choć nie będzie to łatwe. Jeszcze zapomniałem dodać, że prawie w ogóle nie mam porannych wzwodów.
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Ćwierć wieku już za mną. Chcę zapytać lekarza, co o tym sądzi, choć nie będzie to łatwe. Jeszcze zapomniałem dodać, że prawie w ogóle nie mam porannych wzwodów.
25 to podobnie jak ja też nie mam porannych wzwodów ale umnie to problemy z hormonami.
Może idź do androloga, nie do urologa.
 
Mężczyzna

Motyliszek

Cichy Podglądacz
25 to podobnie jak ja też nie mam porannych wzwodów ale umnie to problemy z hormonami.
Może idź do androloga, nie do urologa.
Też myślę, czy to może być od kręgosłupa. Przez pracę więcej ostatnio siedziałem, i chociaż wróciłem do ćwiczeń, to może jeszcze za mało. A często bolą mnie plecy po lewej stronie na dole, choć nerki czyste. Wiecie, co nawet biorę pod uwagę? Stan uzębienia. Też nie jest idealny, a to podobno może mieć wpływ. Tak, trudno w to uwierzyć, ale tak jest. Oczywiście będę dalej się leczył i diagnozował, ale dzięki za odpowiedzi.
 
Mężczyzna

Motyliszek

Cichy Podglądacz
Odkryłeś w sobie homoseksualizm, najprawdopodobniej w seksie w roli pasywnego.
Pisałem, że na pewno nie. Podniecają mnie kobiety i myśli o nich, a stosunku z mężczyzną nie potrafię sobie wyobrazić i w ogóle mnie to nie interesuje. Eksperymenty nie określają orientacji. Chcę mieć żonę i dzieci, nic się nie zmieniło.
 
Mężczyzna

Motyliszek

Cichy Podglądacz
Biorę też od dzieciństwa sterydowe leki wziewne na astmę, ale nigdy nie wpływały na mnie źle, pod względem erekcji też. Poza tym jest to minimalna dawka.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M 27 lat i problemy z erekcją Porady seksualne 8
K Problemy z erekcją Porady seksualne 33
S Problemy z erekcją Seks 8
U Problemy z erekcją przed 30 Porady seksualne 11
P Problemy z erekcją Porady seksualne 45

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry