• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problem w związku

Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Znam to moja ma tak samo mogła by robić za chłodziarkę do piwa i nic nie działa . W końcu dałem sobie spokój ale jest coraz gożej i zmierza tylko w jednym kierunku . Niestety ....
 
Mężczyzna

Od86

Cichy Podglądacz
Przestudiowałaś jakie mogą być tego powody?Bo jest ich wiele; przemęczenie, życie w ciągłym biegu, stosowanie pewnych leków, antykoncepcji hormonalnej, HTZ; choroby psychiczne, naczyniowe i metaboliczne, za niski poziom cholesterolu, stosowanie używek, takich jak alkohol, nikotyna i narkotyki; siedzący tryb życia, a także, brutalnie ujmując – znudzenie się osobą partnera, obrzydzenie jego ciałem oraz monotonne, niczym nie urozmaicone życie seksualne.
 
Mężczyzna

Xavierek

Cichy Podglądacz
Niestety po jakimś czasie, sex w małżeństwie wygląda inaczej niż na początku. Jednak wystarczy poznać kogoś innego i z nim pójść do łóżka, by się to zmieniło. Myśmy z żona obydwoje doświadczyli sexu z innymi partnerami i wiem, że jest ogień. Postanowiliśmy się rozejść
 
Mężczyzna

calour

Cichy Podglądacz
Nic z tego. Odżywiam się zdrowo, stresu trochę mam w pracy ale mialam go zawsze. Jesli chodzi o męża to jesteśmy ze soba długo i faktycznie moglabym wziąc pod uwagę to, że przestał mnie pociągać ale sama jestem oziębła seksualnie nie tylko w stosunku do niego ale w stosunku do innych. Inni równiez mnie nie pociągają.Nie jes tak,ze jedynie maż. Hormony mam w normie. Tabletki biorę ale nie ma tutaj znaczenia czy biorę czy nie. Jak nie brałam to również mi się nie chciało.
 
Mężczyzna

Xavierek

Cichy Podglądacz
wiesz, to ze Cię facet z ulicy nie pociąga to nic dziwnego. Jeśli byś zaczęła z kimś korespondować, pisać, potem jedno spotkanie na kawie, drugie to myślę że poczuła byś się jak nastolatka ;)
 
Mężczyzna

Od86

Cichy Podglądacz
W takim razie polecam przetestowanie sobie tabletek na libido. Ale takich z L argininą w składzie.Poprawiają funkcjonowanie naczyń krwionośnych, więcej krwi napływa do narządów intymnych i tym samym odczuwasz wiekszą ochotę na seks.Dobry skład mają libido therapy. Ogólnie ponoć pomaga zimny prysznic, sama jednak kilka razy spróbowałam i dziękuję.Nie jest to nic przyjemnego.
 
Mężczyzna

calour

Cichy Podglądacz
Wiesz zastanawiałam się nad tabletkami na libido, ale nie jestem do nich przekonana. Do tego czy rzeczywiście mogą mi pomóc. Po prostu przyjmowaląm tyle środków a nie były skuteczne ze już powoli trace nadzieję :( Do tej pory brałam głównie tabletki homonalne. Ale moze spróbuję.
 
Mężczyzna

Xavierek

Cichy Podglądacz
Dla mnie sprawa jest prosta, Tutaj żadna chemia, sexuolog nie pomoże. Poznasz kogoś nowego to będziesz robiła rzeczy o których nawet nie myślałaś.
 
Mężczyzna

Od86

Cichy Podglądacz
Nie zagwarantuję Ci tutaj na pewno że to zadziała ale moim zdaniem warto wypróbować bo może rzeczywiscie Ci pomoże. Na mnie zadziałało, wnioskując po opiniach w sieci na temat libido therapy to wielu kobietom równiez pomaga.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry