• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Powroty i odgrzewane związki...

Status
Zamknięty.

młoda

Podrywacz
Może jej przejść nawet po tak krótkim czasie - wszystko zależy od człowieka.
Poza tym rozumiem to - mój jeden były skreślił mnie totalnie (wykasował numery, omijał miejsca gdzie bywam itp.) przez ponad pół roku chyba. Jeśli nie dłużej. Później przypadkiem się spotkaliśmy i teraz jesteśmy znajomymi.
Mówił mi, że nie potrafił o mnie zapomnieć, nawet nie mógł na mnie patrzeć, że było mu tak źle, że lepiej nie mówić. Ale przeszło.... Tobie pewnie też.

PS. Jemu jednak do końca nie przeszło (minął ponad rok od rozstania).
PS2. Wiem, że cały czas porównuje mnie ze wszystkimi dziewczynami i chce "chociaż w połowie taką jak ja jestem" <--- jego słowa :/
 

Darkanar

Cichy Podglądacz
Witam ponowanie :)

Nie chcialemtworzyc nowego tematu wiec podczepie sie jeszcze do tego ;).
Chcialbym poradzic sie was w pewnej sprawie. Chce porozmawiac ze swoja byla dzioewczyna o powrocie do siebie. Rozstalismy sie jakies 3 miesiace temu kontaktu ze soba nie utrzymujemu od miesiaca. Gorzej... miesiac temu powiezialem jej ze nie hce miec z nia kontaktu bo to jest zbyt bolesne ze wole perzyjac ze juz ona dla mnie nie istnieje. Tak wiec nie wiem teraz co zrobic zeby z nia pogadac a przedewszystkim zeby ona chciala ze mna gadac. Mam wrazenie ze ona nie jest na mnie zla a ni nic z tycvh rzeczy tylko jak to zaczac ? Czy poporstu tak zadzwobnic lub napisac smsa ze chce sie spotkac i pogadac ? Czy moze cios innego? Problem jest jeszcze taki ze to ja z nia zerwalem i teraz to ja chce z nia rozmawiac o powrocie i mam takie wrazenie ze w tej rozmowie chyba nie bedzie rownych szans.. Co wy o tym myslicie ?
 

Mere

Seks Praktykant
Nie wiem, czy dobrze zrobisz wracając do niej, ale jeśli rzeczywiście tego chcesz, to najłatwiej Ci będzie wysłać smsa...ale to Ty musisz się zdecydować na którąś z opcji. zyczę pwoodzenia, choć nie wiem, czy ona, po tym co pisałeś, zechce do Ciebie wrócić.
 

gonia

Erotoman
Mere napisał:
Nie wiem, czy dobrze zrobisz wracając do niej, ale jeśli rzeczywiście tego chcesz, to najłatwiej Ci będzie wysłać smsa...ale to Ty musisz się zdecydować na którąś z opcji. zyczę pwoodzenia, choć nie wiem, czy ona, po tym co pisałeś, zechce do Ciebie wrócić.

wszyscy na łatwizne ida
XXI wiek mamy i teraz zamiast rozmowy wysyła sie smsy :/
 

Mere

Seks Praktykant
Napisałam najłatwiej, a nie że się z tym zgadzam. Zresztą...rozmowa to ma dopiero nastąpić, przynajmniej ja tak zrozumiałam, że chodziło tylko o ustalenie daty, godziny i miejsca.
 

Darkanar

Cichy Podglądacz
ja chce z nia porozmawiac ewentualnie napisac smsa zeby umowic sie na spotkanie i pogadac. Chodzi o to ze zabardazo nie wiem co jej powiedziec i jak zaczac :|
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Apropos SMSów - ostatnio wyczytałem że bardzo popularne jest teraz zrywanie w taki właśnie sposób, więc jakby ktoś nie wiedział to taka teraz moda a przecież trzeba być na czasie :wink:
 

Progress

Cichy Podglądacz
A jak myslicie po jakim maxymalnym czasie od rozstania jest jeszcze szansa na odgrzanie takiego zwiazku. Nie mowie tutaj o zwiazkach ktore trwaly z 10 lat ale raczej o takich mlodych ;) Z tego co tutaj wyczytalem to kilka osob powrocilo do takiego zwiazku. Powiedzcie po jakim czasie wrociliscie do siebie? No i mam pytanie, czy kobiety maja czasem takie watpliwosci, ze mowia, ze nie kochaja, potem jednak im sie cos odwiduje i chca ponownie wrocic? ;)
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Każdemu się może odwidzieć :p A powroty zdarzają się po różnym czasie, wszystko zależy od tego kiedy obydwoje zrozumieją, że było im ze sobą dobrze i że brakuje im siebie. Może to być od miesiąca do roku albo nawet krócej lub dłużej. Zależy od pary.
 

Darkanar

Cichy Podglądacz
Progress ja mysle ze to zalezy od powodu dla ktorego sie rozstaja. Ja rozstalem sie z dziewczyna bez sprecyzowanego powodu poporstu powiedzielismy ze do siebie nie pasujemy i tyle. Gdy po jakims czasie (doklanie 3 miesiece) chcialem to jeszce uratowac powiedziala mi ze teraz on sie bardziej sobie podoba niz wtedy kiedy byla ze mna. Do konca nie wiem co to znaczy :? W kazdym razie to zalezy od powodu rozstrania.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry