• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie własnej spermy - kobiety co sądzicie?

Czy podnieca Was jak wasz partner połyka własną spermę


  • Total voters
    42

geran89

Cichy Podglądacz
Kiedyś przedstawiłam swojemu partnerowi fantazję o spuście w moje usta i wzajemnej wymianie jego "soczków". Był mocno zdziwiony, jakby troszkę zniesmaczony. Do dziś nie udało mi się namówić go na takie zabawy. Ale... "co się odwlecze to nie uciecze". :)
Ojjj dogadalbym się z tobą
 
Mężczyzna

Himeros

Cichy Podglądacz
Skąd ja to znam... :( ja parę razy proponowałem, że chciałbym spróbować, ale dla niej to jest obrzydliwe i nie zgadza się na coś takiego.
Ja kiedyś tam na początku wspomniałem o jej połykaniu - w sensie czy jej nie przeszkadza wytrysk w usta.
Usłyszałem, że lubi mieć spermę na języku. Wywiązała się z tego rozmowa , która zakończyła się jej stwierdzeniem - "to spróbuj jak smakuje"...
Jeszcze tego samego wieczoru zlizywałem swoją spermę z jej piersi... Po prostu pożerała mnie wzrokiem :)

Teraz mineta po wytrysku w środku czy cum swapping to normalna część naszych sex zabaw.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Witam
Czy Wy kobiety lubicie jak wasz partner bawi się własną spermą? Np:
- wytryskuje na wasze ciało a później zlizuje
- kończy w waszych ustach a później mu ją przekazujecie
- kończy w środku i połyka wypływającą z Was spermę
1) tak
2) absolutnie nie
3) jest mi to obojętne

Widzę, że odkopywanie tematów nie umiera😋
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Warto czasem siegać do głębin SF bo są tam ciekawe rzeczy. Ostatnio jest taka lawina nowych tematów, które są powielaniem starych treści, że trudno sie w tym połapać. Te "nowości" zasypują niejako treści, ktore już są, więc "złota łopata " nie jest najgorszym sposobem na trwanie atrakcujności forum
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Warto czasem siegać do głębin SF bo są tam ciekawe rzeczy. Ostatnio jest taka lawina nowych tematów, które są powielaniem starych treści, że trudno sie w tym połapać. Te "nowości" zasypują niejako treści, ktore już są, więc "złota łopata " nie jest najgorszym sposobem na trwanie atrakcujności forum
Bardzo dobrze👍🏻 sama muszę się rozejrzeć, a nie jechać na łatwiznę 😄
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry