• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie spermy przypadkowemu :)

Kobieta

SaSy

Podrywacz
Szkoda mi chłopaków, którzy dwie godziny przed randką zjedzą całego ananasa, cukier im skoczy, będzie lipa, a już nie mówię o potencjalnej alergi n bromelinę, a wtedy z bzykania nici ;)
Po ci od razu całego? Wystarczą dwa plastry. A do tego dieta bezmięsna i kazda partnerka będzie chciała więcej😉
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
Ja nigdy nie odmawiam połykania spermy klientowi. Obciągam od dawna z połykaniem Kiedyś raz wyplułam spermę "wujka" wtedy macocha bardzo krzyczała i ukarała boleśnie. Od tamtej pory połykam wszystko.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Ja nigdy nie odmawiam połykania spermy klientowi. Obciągam od dawna z połykaniem Kiedyś raz wyplułam spermę "wujka" wtedy macocha bardzo krzyczała i ukarała boleśnie. Od tamtej pory połykam wszystko.
I wtedy się obudziłaś i zorientowałaś, że to tylko bajdurzenie :D
 
Mężczyzna

Shimeon

Cichy Podglądacz
Ee przecież łatwiej spuścic się bez pytania przypadkowej lasce która znasz chwilkę niż na planowanym seksie gdzie stawiane są jakieś granice :)
 
Mężczyzna

radas96

Nowicjusz
Ee przecież łatwiej spuścic się bez pytania przypadkowej lasce która znasz chwilkę niż na planowanym seksie gdzie stawiane są jakieś granice :)
Bez pytania mówisz? A będzie Ci się podobała, jak przypadkowa laska bez pytania wsadzi Ci w dupę grube i długie dildo?
jak widać SaSy niektórzy Was traktują jedynie jako maszyny bez uczuć :(
 
Mężczyzna

Shimeon

Cichy Podglądacz
Uważam osobiście że każdą stymulację czy to ręką nogą ustami piersiami czy też jezykiem robi się po to aby doprowadzić do orgazmu. A z tego co mi wiadomo męski orgazm kończy się w większości przypadków wytryskiem. Jeśli nie będzie chciała to powie. Dokończy ręką. To jest bardzo prosta czynność. Czasami jest tak że kobieta chciała by poczuć w buzi nasienie bądź je nawet o zgrozo połknąć ale zrobić to swojemu kochankowi/mężowi/konkubentowi/sąsiadowi się wstydzi. Co innego z obcym gościem którego nie zna. Nie widziała i najprawdopodobniej nie zobaczy.


Jeszcze czegoś ktoś nie rozumie?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry