• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie spermy przypadkowemu :)

Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Czyli z przypadkowym zasady nie obowiązują?
Nie do końca jest to prawdą, ale oczywiście /przypadkowemu/ pozwalamy zrobić więcej i liczymy się z tym, że on może skończyć wszędzie, a jeśli tryśnie do ust, to co złego jest w połykaniu? Podejmujemy to ryzyko już na wstępie, gdy zgadzamy się na seks z nieznajomym.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Nie do końca jest to prawdą, ale oczywiście /przypadkowemu/ pozwalamy zrobić więcej i liczymy się z tym, że on może skończyć wszędzie, a jeśli tryśnie do ust, to co złego jest w połykaniu? Podejmujemy to ryzyko już na wstępie, gdy zgadzamy się na seks z nieznajomym.
Czy ja wiem czy przypadkowemu więcej? Raczej to zależy od mojego nastroju. Czy przypadkowy czy stały partner, jak mam chęć zaszaleć, po prostu szaleję. A co do połykania spermy to jakie to szaleństwo? Zawsze połykam. Nie lubię marnować tego co lubię
 
Mężczyzna

radas96

Nowicjusz
Nie do końca jest to prawdą, ale oczywiście /przypadkowemu/ pozwalamy zrobić więcej i liczymy się z tym, że on może skończyć wszędzie, a jeśli tryśnie do ust, to co złego jest w połykaniu? Podejmujemy to ryzyko już na wstępie, gdy zgadzamy się na seks z nieznajomym.
a to nie powinno być odwrotnie , że pozwala się na więcej komuś komu ufasz ??
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
a to nie powinno być odwrotnie , że pozwala się na więcej komuś komu ufasz ??
Jesteśmy w wątku o połykaniu spermy. Co to ma do rzeczy zaufanie lub jego brak? Albo dziewczyna lubi połykać albo nie. Albo facet ma smaczną spermę albo obżera się tłustum mięsem i nawet nie ma co brać mu do ust.
 
Mężczyzna

marcin90

Cichy Podglądacz
Jesteśmy w wątku o połykaniu spermy. Co to ma do rzeczy zaufanie lub jego brak? Albo dziewczyna lubi połykać albo nie. Albo facet ma smaczną spermę albo obżera się tłustum mięsem i nawet nie ma co brać mu do ust.
Jeśli mogę coś dodać odnośnie smaku, myślę że większy wpływ na smak mają papierosy czy mocne alkohole, ja nie trzymam żadnej diety a moja żona nie narzeka na smak.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Ma
Jeśli mogę coś dodać odnośnie smaku, myślę że większy wpływ na smak mają papierosy czy mocne alkohole, ja nie trzymam żadnej diety a moja żona nie narzeka na smak.
Masz rację co do alkoholu i papierosów. Co do diety, to spróbuj zjeść kilka plasterków ananasa, pomarańczy i następnego dnia poproś żonę o ocenę.
 
  • Like
Reactions: aiw

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry