• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pogorszenie erekcji

Mężczyzna

blusar

Cichy Podglądacz
Od jakiegoś czasu mamy nawał pracy w firmie, raczej się to nie skończy przez najbliższe 2 miesiące bo jest sezon. Poza tym dochodzi do tego siłownia i dom, odczuwam znaczne pogorszenie w tych sprawach. Niby nie jest tak źle przy dziewczynie ale sam czuję ten dyskomfort psychiczny, ze wcześniej było lepiej.
 

tatarzyn

Nowicjusz
Wydaje mi się że to pogoda i krótszy dzień na to wszystko wpływają. Ja ogólnie czuję się tak jak by mi trochę brakowało sił, rano ciężej wstać, a tak naprawdę podobny cykl życia do tego co latem kiedy nie odczuwałem dyskomfortu.
 
Mężczyzna

Barczys

Cichy Podglądacz
Doszukiwałbym się tutaj problemów w psychice oraz w przepracowaniu. Zbyt duża praca nie sprzyja dobrze jeśli chodzi o erekcję. Jestes pewnie zestresowany a jak widzisz u siebie pogordzenie w tej sferze to stresuje Cię to jeszcze bardziej i jest tutaj błedne koło. Jak się czujesz po alkoholu? Robileś jakies badania?
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Ilość i jakość snu, ilość stresu, dieta, ilość aktywności fizycznej i kondycja układu sercowo-naczyniowego oraz zdrowie psychiczne mają niebagatelny wpływ na sprawność seksualną. Wiąże się to zarówno z ilością testosteronu, jak i z kondycją całego organizmu.
Problemy ze sprawnością seksualną są sygnałem, że z organizmem coś ogólnie jest nie tak - nigdy nie są problemami samymi w sobie.
 
Mężczyzna

blusar

Cichy Podglądacz
Po alkoholu to już całkiem padaka tak wiec ostatnio nie pije. Badania robiłem w związku z badaniami pracowniczymi i wszystko jest w porządku.
 
Mężczyzna

Barczys

Cichy Podglądacz
Ale robiłeś sobie jedynie morfologię i cukier czy badałeś sobie hormony? Bo to hormony są najważniejsze. Dobrze przebadać sobie prolaktynę, testosteron, ewentualnie tarczycę. No i tak tymczasowo warto wspomóc się środkami z L argininą, pomagaja a l arginina to nie sildenafil tak więc nie uzależnia, niezły skład mają braveran oraz Viamen, chociaż sam polecam ten drugi bo u mnie dawał szybsze efekty.
 
Mężczyzna

blusar

Cichy Podglądacz
No właśnie nie robiłem sobie hormonów ale muszę się któregoś dnia wybrać i sobie przebadać. Zastanawiałem się nad tabletkami ale czy nie jest tak, że jak zacznę brać to potem nie będę w stanie przestać ich przyjmować?
 
Mężczyzna

Barczys

Cichy Podglądacz
Nie o ile nie jest to sildenafil, który faktycznie ma działanie uzależniające i nie powinno się go brać bez pogadania o sytuacji z lekarzem, ale te z l argininą są bezpieczne. Nie powinieneś się od nich uzależnić.
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Kiedyś jak pracowałem fizycznie czyli na rozładunku warzyw. W ciągu 4 godzin rozładowywalo się 10 ton a nawet więcej to miałem później taka erekcję że mogłem nią kruszyć mury.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry