• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Po czym stwierdzić ze dziewczyna umie dobrze robić loda?

Mężczyzna

adamelek

Cichy Podglądacz
co wskazuje ze kobieta/dziewczyna dobrze robi loda, dobrą jest obciagarą jakie ma umiejętności cechy ? do czego Cie taka laska doprowadza? że stwierdzasz ze jest w tym świetna?
jak nie potrafisz ocenić czy ci było dobrze, to poproś dziewczynę niech zrobi loda twoim kolegom, im więcej lodów zrobi tym będziesz miał bardziej wiarygodne odpowiedzi na nurtujące cię pytanie.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
no niestety, takie jest życie. Nie robiąc lodów też może wszystko złapać,
Może jeszcze drogą kropelkową HIVa złapie :ROFLMAO:
Nie dziwne, że ostatnimi laty znacznie wzrasta ilość osób borykających się z chorobami wenerycznymi. Poziom wiedzy co poniektórych nt. higieny jest co najmniej zatrważający.
 
Mężczyzna

sprezysty555

Cichy Podglądacz
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że sposób ubierania. Jeśli dziewczyna ma np choker albo kabaretki, to już wiem, że nie będzie nudno.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Ciekawy wątek, a prawda jest taka że w wielokątach czasem sama byłam zaskoczona jak taka szara myszka robiła sloppy deepthroat'a po same jaja.

W temacie przypomniała mi się moja ostatnia impreza FIRMOWA gdzie po pijaku, w męskim gronie, chwaliłam się, że nie mam odruchu wymiotnego - poprzez wkładanie sobie ręki do gardła. Jak wytrzeźwiałam następnego dnia to dopiero to do mnie wróciło. Ale myślę, że po tym też można coś powiedzieć o czyichś umiejętnościach mimo iż ten ktoś zastanawia się później jak spojrzeć w oczy współpracownikom :p
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Ciekawy wątek, a prawda jest taka że w wielokątach czasem sama byłam zaskoczona jak taka szara myszka robiła sloppy deepthroat'a po same jaja.

W temacie przypomniała mi się moja ostatnia impreza FIRMOWA gdzie po pijaku, w męskim gronie, chwaliłam się, że nie mam odruchu wymiotnego - poprzez wkładanie sobie ręki do gardła. Jak wytrzeźwiałam następnego dnia to dopiero to do mnie wróciło. Ale myślę, że po tym też można coś powiedzieć o czyichś umiejętnościach mimo iż ten ktoś zastanawia się później jak spojrzeć w oczy współpracownikom :p
Faceci na pewno nie mieliby nic przeciwko gdybyś poszła krok dalej 😁. Teraz pewnie pozostaje im w głowach jedynie widok Ciebie z tą ręką w gardle, choć wyobrażenie podpowiada zamienić dłoń na kutasa 😅
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Faceci na pewno nie mieliby nic przeciwko gdybyś poszła krok dalej 😁. Teraz pewnie pozostaje im w głowach jedynie widok Ciebie z tą ręką w gardle, choć wyobrażenie podpowiada zamienić dłoń na kutasa 😅
Nawet ja wiem, że nie każdemu warto wskakiwać do łóżka ;) Tam był właściciel wszystkich naszych spółek, 2 prezesów, 2 członków zarządu i może z jeden szeregowy pracownik. Nie wszędzie warto się popisywać umiejętnościami :p
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Nawet ja wiem, że nie każdemu warto wskakiwać do łóżka ;) Tam był właściciel wszystkich naszych spółek, 2 prezesów, 2 członków zarządu i może z jeden szeregowy pracownik. Nie wszędzie warto się popisywać umiejętnościami :p
Sądze, że pomimo wszystko im zaimponowałaś. No niekoniecznie w sposób jaki mamy na myśli🤭 Chodzi o kreatywność, która jest kluczowa w corpo😉😆
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Nawet ja wiem, że nie każdemu warto wskakiwać do łóżka ;) Tam był właściciel wszystkich naszych spółek, 2 prezesów, 2 członków zarządu i może z jeden szeregowy pracownik. Nie wszędzie warto się popisywać umiejętnościami :p
Myślę, że wzięli to na dystans, jednak są to też faceci i na pewno mają jakieś fantazje. Jednak takie wyskoki w firmie zazwyczaj nie kończą się dobrze, nawet pomiędzy pracownikami na jednym szczeblu.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Sądze, że pomimo wszystko im zaimponowałaś. No niekoniecznie w sposób jaki mamy na myśli🤭 Chodzi o kreatywność, która jest kluczowa w corpo😉😆
To na szczęście nie jest corpo i z całym zarządem żyjemy bardzo dobrze i blisko, jednak nie za blisko :D Raz tylko całowałam się z prezesem drugiej spółki. Ale to nie o tym temat i już nie offtopuję ;)
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Ciekawy wątek, a prawda jest taka że w wielokątach czasem sama byłam zaskoczona jak taka szara myszka robiła sloppy deepthroat'a po same jaja.

W temacie przypomniała mi się moja ostatnia impreza FIRMOWA gdzie po pijaku, w męskim gronie, chwaliłam się, że nie mam odruchu wymiotnego - poprzez wkładanie sobie ręki do gardła. Jak wytrzeźwiałam następnego dnia to dopiero to do mnie wróciło. Ale myślę, że po tym też można coś powiedzieć o czyichś umiejętnościach mimo iż ten ktoś zastanawia się później jak spojrzeć w oczy współpracownikom :p
Oj musiała się uruchomić wyobraźnia tym współpracownikom :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry