• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Plaża nudystow

Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
A moje doświadczenie z plaży z miejscowości Piaski koło Krynicy Morskiej , a nie że ktoś napisał, czy powiedział to 90% to pary w wieku 30-4X lat i tylko kilka procent to samotni faceci i były też samotne kobiety.
A gadanie w stylu ktoś powiedział, ktoś napisał tylko odstrasza tak jak w moim przypadku gdzie czytając takie pierdoły ja ze swoją partnerką zdecydowaliśmy się o wiele później na to niż powinniśmy.
Moje doświadczenie z kilku razy z w/w miejscowości to same plusy i bardzo duża kultura, polecam. W te wakacje też na pewno odwiedzę to miejsce.
 
Mężczyzna

Ziomek_3

Cichy Podglądacz
Te dane pochodzą nie z moich obserwacji, tylko ze statystyki przytoczonej w artykule

Czytałem, że ze statystyk wynika
gdy przeglądałem fora i dyskusje



A przynajmniej zetknąłem się z takimi informacjami.

Dziękujemy przeczytane tych wszystkich artykułów, statystyk, for, dyskusji i informacji.

Ale co z Twoim doświadczeniem na ten temat?


Z informacji internetowych
Sugeruję nie wyciągać takich pochopnych wniosków.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Ale co z Twoim doświadczeniem na ten temat?
Byłem na plażach naturystycznych nad Adriatykiem.
Na polskiej plaży dla golasów nie byłem. I póki co nie wybieram się, przynajmniej dopóki nie będzie na nich infrastruktury i zarządzania podobnej jak w krajach południowej i zachodniej Europy. Znam dość sporo opinii o tych plażach, i one mnie skutecznie zniechęcają.
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Byłem na plażach naturystycznych nad Adriatykiem.
Na polskiej plaży dla golasów nie byłem. I póki co nie wybieram się, przynajmniej dopóki nie będzie na nich infrastruktury i zarządzania podobnej jak w krajach południowej i zachodniej Europy. Znam dość sporo opinii o tych plażach, i one mnie skutecznie zniechęcają.
Zdaje mi się, że naturyści z tego powodu nie będą płakać 😉
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Mogę spytać czy seks na plaży nudystów burzy ludzi czy można to robić?
To zależy gdzie i ludzi w jakim wieku. W Chorwacji chodziliśmy z partnerką na plażę nudystow, teren plaży naturystycznej był bardzo długi, na początku gdzie był teren przystosowany do opalania byli sami starsi ludzie co nie bardzo nam pasowało. My chodziliśmy dalej na skałki gdzie już prawie nikogo nie było, mogliśmy się opalać nago i było komfortowo. Zdążyło nam się uprawiać sex na samej plaży/skałkach lub w wodzie, co prawda ludzi zaraz obok nie było tylko trochę dalej. Odczucie super :)
 
Mężczyzna

slopebody

Cichy Podglądacz
Ja jeżdżę do Niemiec na jeziorka na odludziu, pełna kultura, jedni rozebrani inni nie i nikt problemu nie robi. Bardzo dużo kobiet 40+ i więcej, co bardzo mi pasuje bo takie lubię a mam 34 lata. Ile razy leżę na kocu czy wchodzę do wody ze sterczącą pałą i nikt problemu nie robi.
 
Mężczyzna

Adanus

Cichy Podglądacz
należy rozgraniczyć Naturyzm i Nudyzm. Częściej widzimy Nudystów-osoby które od czasu do czasu chcą poopalać się nago,pokazać się.
Ja osobiście mam to szczęście że niedaleko mam na taką "plażę" dla golasków. Można wypocząć w ciszy- zrelaksować się, w tygodniu pusto lub mało osób. W takich miejscach nie powinno być sexu (są zasady), ale pobliskie "krzaczki" nie jedno widziały.
 
Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Ja sam praktykuje nudyzm ale samotnie. Po prostu u mnie na wsi ciężko znaleźć takie osoby. Czasem nago nakryli mnie kobiety, raz faceci. Ci pierwsze zawsze wykazywały zaskoczenie i uśmiech na twarzy. I nic poza tym. Ci drudzy potrafią byc oblesni i ciekawscy. Raz na plaży nakrył mnie pewien mąż, nakrylem się ręcznikiem bo za długo się gapił na mnie. Trwało tak z 10 minut. Ja siedziałem a on stał i się gapił ciągle na mnie. 😉Ale bardzo lubię nagi wypoczynek. Opalanie narządów intymnych daje wiele korzyści.
 

Helena57

Nowicjusz
Ja sam praktykuje nudyzm ale samotnie. Po prostu u mnie na wsi ciężko znaleźć takie osoby. Czasem nago nakryli mnie kobiety, raz faceci. Ci pierwsze zawsze wykazywały zaskoczenie i uśmiech na twarzy. I nic poza tym. Ci drudzy potrafią byc oblesni i ciekawscy. Raz na plaży nakrył mnie pewien mąż, nakrylem się ręcznikiem bo za długo się gapił na mnie. Trwało tak z 10 minut. Ja siedziałem a on stał i się gapił ciągle na mnie. 😉Ale bardzo lubię nagi wypoczynek. Opalanie narządów intymnych daje wiele korzyści.
To jest wspaniały relaks
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry