• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Plaża nudystow

Kobieta

Iwona41

Cichy Podglądacz
Nie długo wakacje. Byliście na plaży nudystów jak tak to polećcie jakieś nie tylko w Polsce. Podobało wam się
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Czy coś jest godnego polecenia nad morzem w wschodniej lub środkowej części Polski, tak żeby nie byli tam sami dziadkowie???
 

Rock90

Cichy Podglądacz
Ja jeszcze nigdy nie byłem, ale kusi mnie mega co roku. Jednak to co wyżej, zazwyczaj tam są dużo starsi ludzie i to trochę odrzuca ;P
 
Mężczyzna

Pussyeater

Cichy Podglądacz
Ja już zdałem z siebie wszystko choc w sumie to nie plaża lecz ściśle centrum heh to całkiem nieźle się bawię zaledwie krok od innych;)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Dlaczego to pytanie jest w dziale "Seks", skoro plaże naturystyczne nie mają związku z seksem? Czy moderator może przenieść ten temat do innego działu?
Byłem na plaży w miejscowości Bol na chorwackiej wyspie, a także w miejscowości Ulcinj w Czarnogórze. Ogólnie Chorwacja i Czarnogóra to przyjazne golasom miejsca. W Czarnogórze najbardziej znanym takim miejscem jest Ada Bojana.
Są tam ludzie w różnym wieku, nie zauważyłem, by była tam przewaga emerytów.
W Polsce nie byłem na plaży naturystycznej.
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Plaża plaży nierówna. Byłem z żoną na takiej gdzie oblazły nas stare dziady chcące zobaczyć choć kawałek cycka, jak i na takiej gdzie można było się bzykać 10m od innych i nikt nikogo nie nagabywał. Ogólne doświadczenia pozytywne.
 

Marcin77

Cichy Podglądacz
Na Grand Canaria jest spora plaza dla golasow.Uczestnicy w roznym wieku,przewaznie 40+.Nie bylem uszestnikiem ale zajelem sobie dogodne miejsce na pobliskiej wydmie aby spokojnie popatrzec.Wiekszosc wydepilowanakazdy chodzi i rozmawia na luzie.Nikt nie patrzy perfidnie miedzy nogi,nawet przechodzacy obok plazowicze nie zwracaja uwagi na naturystow.
Czego sie wstydzic,kazdy wyglada tak samo.
 

Marcin77

Cichy Podglądacz
A jednak podglądałeś, sam nie mając odwagi się rozebrać... Wydaje mi się, że każdy na plaży nudystów ogląda innych ale robi to "uczciwie" samemu nic nie ukrywając a nie zza wydmy..
Zgadza sie,podgladalem.Aby cos mi sie spodobalo musze "poogladac" i ocenic czy widze tam siebie czy nie.Po krotkiej obserwacji stwierdzilem ze taka forma opalania mi nie podchodzi.
Ciekawsze jest obserwowanie ludzi ktorzy przechodza niby obok,niby sie nie patrza,glowa w jedna strone a oczy w druga.;)Potrafia tak "przypadkowo" przechodzic co 10-15 minut albo kapac sie akurat tam chociaz plaza ma kilka kilometrow.
 

Vikingus

Seks Praktykant
Witam. I ja się wypowiem bo byłem. Jest taka niewielka plaża w Kryspinowie koło Balic pod Krakowem. Jest oficjalna plaza dla każdego nad jeziorkiem a pod drugiej stronie jest plaża dla nudystów. Postanowiłem się raz tam wybrać. Teren jest dość zakszaczony, ale jest miejsce by rozłożyć ręczniczek. Można sie poopalac i popływać, ale fakt non stop te same staruchy łażą tam i nazat. Dwie dziewczyny rozłożyły się jakies 30 m odemnie na recznikach aby sobie poopalac piersi. Ruch się wokół nich zrobił jak pod Wawelem. Zrezygnowałem po 20 min i niezdazylem dojść do auta a dziołszki już szły za mną do swojej gabloty. Takie to ci nasze plaże.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry