• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Płatny sex,sponsoring, panie do towarzystwa

Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Moi drodzy
Od dawna nurtują mnie pytania na temat sexu za pieniądze i czekam co macie w tym temacie do powiedzenia.
1. Czy sex za pieniądze/sponsoring według was to coś złego? Korzystacie? Wszystko co macie do powiedzenia.
2. Czy uważacie że faceci również mogą oferować płatny sex? Panie,korzystałyście? Czy tylko kobiety mogą?
3. Czy panie skorzystały byście gdyby było więcej takich ofert męskiego sponsoringu?

proszę o szczere wypowiedzi
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
1. Czy sex za pieniądze/sponsoring według was to coś złego?
Hmm moim zdaniem każdy robi na co ma ochotę


Nie


Czy uważacie że faceci również mogą oferować płatny sex?
Pewnie tak.

Panie,korzystałyście
Nie


3. Czy panie skorzystały byście gdyby było więcej takich ofert męskiego sponsoringu?
I teraz nie wiadomo jak to rozumie "sponsoring". Bo mogą być tylko spotkania na kawę, do towarzystwa bez seksu <- to takie według mnie spoko
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Hmm moim zdaniem każdy robi na co ma ochotę



Nie



Pewnie tak.


Nie



I teraz nie wiadomo jak to rozumie "sponsoring". Bo mogą być tylko spotkania na kawę, do towarzystwa bez seksu <- to takie według mnie sp
Hmm moim zdaniem każdy robi na co ma ochotę



Nie



Pewnie tak.


Nie



I teraz nie wiadomo jak to rozumie "sponsoring". Bo mogą być tylko spotkania na kawę, do towarzystwa bez seksu <- to takie według mnie spoko
Jest super, właśnię o to mi chodziło,tak jak Ty uważasz ;)
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Real jest niestety całkiem, całkiem inny aniżeli internetowy hejnał, hehe. Zdaniem wielu, wielu znanych mi osobiście pań - w 99% przypadków nie da się za choćby darmo uprawiać seksu z panami, którzy życzą sobie za to hajs. Powodem numer uno jest najczęściej kompletny brak inteligencji i przekopane ego, coś w deseń "jestem git!!" ... no i tak naprawdę era napompowańców rodem z siłowni tuż po samoopalaczu z wydepilowaną klatą ... przechodzi do lamusa, panie kochane zaczęły wracać do klasycyzmu sprzed lat, może się nie ogolić, może być kudłaty i z brzuszkiem - aby umiał rozumieć i rozmawiać...
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
panie kochane zaczęły wracać do klasycyzmu sprzed lat, może się nie ogolić, może być kudłaty i z brzuszkiem - aby umiał rozumieć i rozmawiać...
Ja nie wracam do klasycyzmu. Lubię tylko jak mężczyzna jest wydepilowany, może mieć lekki zarys mięśni, nie ma zarostu na twarzy
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Ale podcinać nie znaczy golić, to co innego... wszak ja też podcinam ale nigdy nie golę, no może raz w roku w celu zmuszenia włosów do wyrośnięcia od zera... a częściej toooo... pitolę łazić z tarką między jajcunkami, pitolę, ehhh, papier ścierny przy odrastaniu, nigdy więcej... o nie!!!
I pań wygolonych do zera też nie lubię, mam wtedy wrażenie że jęzorem po jakimś P80* śmigam...

* P80 - gramatura papieru ściernego
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Ale podcinać nie znaczy golić, to co innego... wszak ja też podcinam ale nigdy nie golę, no może raz w roku w celu zmuszenia włosów do wyrośnięcia od zera... a częściej toooo... pitolę łazić z tarką między jajcunkami, pitolę, ehhh, papier ścierny przy odrastaniu, nigdy więcej... o nie!!!
I pań wygolonych do zera też nie lubię, mam wtedy wrażenie że jęzorem po jakimś P80* śmigam...

* P80 - gramatura papieru ściernego
Nie musisz się ograniczać tylko do golenia... możesz użyć kremu do depilacji, depilacji światłem (domowej), depilacji laserowej czy też wosku...
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Ale że tajemnicą jest to, żeby ukryć fakt, że się goliło/depilowało ciało? 🤔
Może nie sam fakt bo to mija się z celem, chodziło mi bardziej o to czym, te woski, plastry...
i sytuacja ktoś pyta coś ty taki zarośnięty, odpowiadasz maszynka tępa, brzytwa,nóż,katana cokolwiek ale nie że Ci się plastry skończyły
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Zmieniło się (i zmienia) podejście mężczyzn do tego typu spraw
zgadza się;) dlatego np. normalne stało się dla mnie że faceci się golą, kiedyś tego nie robili ale sam lubię lizać i być lizanym;)
3 plusy higiena,komfort,przyjemność coś co ma sens zostaje przyjęte, ale co do męskiego makijażu to się po prostu wstrzymam i bez komentarza
 
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
Jeśli Jakaś Kobieta czy w różnym wieku zaproponowała by Mi abym spełnij jej prośbę w ramach sponsoringu Po krótkiej rozmowie i ocenie sytuacji czy jestem w stanie to zrealizować i jeśli oczywiście odpowiada Jej moja osoba to z przyjemnością i satysfakcją i ukłonem że mogę być użyty i starałbym się sprostać wymaganiom. Lubię pomagać.:) Kiedyś pomagałem Koleżance po 60- tce Miałem wtedy 30 lat .. Dawałem Jej przyjemność z Mojego wtedy jeszcze młodszego Fiutka Ona pomagała mi finansowo i już Cycki miała fajne i gorset.. Mineta nie wchodziła w grę próbowałem ale nie...Nie widziałem w tym problemu.
Chętnie robił bym masaże olejkami palcówki masażerami dildo itp.. Nie wiem czy podoła bym wszystkim paniom tzn jak prostytutki którym nie zawsze trafia się Książe Ale chętnie spróbuje . :cool:.Lubię Sex:cool:
 

Halred

Erotoman
Żaden facet nie oferuje swojego ciała za pieniądze, takie jest moje zdanie
1. nieprawda
2. nie ma popytu to nie ma podazy, kazda kobieta moze w dowolnej chwili miec faceta na seks za darmo albo taniej, wiec po co mialaby placic?

1. Czy sex za pieniądze/sponsoring według was to coś złego?
Tak samo zle jak naprawianie samochodu przez mechanika za pieniadze.

2. Czy uważacie że faceci również mogą oferować płatny sex?
Moga, zadne prawo im nie zabrania.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry