• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pijani / odużeni

Mężczyzna

Balzak

Cichy Podglądacz
Moim fetyszem/perwersją są pijani lub odużeni mężczyźni.
Kiedyś jeździłem na wyjazdy do pracy, często mieszkałem ze współlokatorami, a wiadomo na wyjazdach dużo się pije. To było co prawda przyjemne, ale przez to też musiałem mieszkać sam.

Czy znacie osoby z podobnym fetyszem?
Zastanawiam się, czy są ludzie pracujący w najstarszym zawodzie świata, którzy mogliby świadczyć taki fetysz?
 
Mężczyzna

Perttu

Cichy Podglądacz
Moim fetyszem/perwersją są pijani lub odużeni mężczyźni.
Kiedyś jeździłem na wyjazdy do pracy, często mieszkałem ze współlokatorami, a wiadomo na wyjazdach dużo się pije. To było co prawda przyjemne, ale przez to też musiałem mieszkać sam.

Czy znacie osoby z podobnym fetyszem?
Zastanawiam się, czy są ludzie pracujący w najstarszym zawodzie świata, którzy mogliby świadczyć taki fetysz?
Ja mam taki fetysz. Mega mnie kręci myśl, że mógłbym obsłużyć jakiegoś znajomego bądź też nie, który śpi i nie zdaje sobie sprawy z tego co się dzieje xd
 
Mężczyzna

DawcaMocyWNocy

Cichy Podglądacz
Moim fetyszem/perwersją są pijani lub odużeni mężczyźni.
Kiedyś jeździłem na wyjazdy do pracy, często mieszkałem ze współlokatorami, a wiadomo na wyjazdach dużo się pije. To było co prawda przyjemne, ale przez to też musiałem mieszkać sam.

Czy znacie osoby z podobnym fetyszem?
Zastanawiam się, czy są ludzie pracujący w najstarszym zawodzie świata, którzy mogliby świadczyć taki fetysz?
Czy znam to nie wiem ale takie niby opowiadanie napisze jak skminisz to skminisz, nie to nie.

"Był sobie chłopak z tatuażami ( szczególnie rozpoznawczy ten na szyi dlatego każdy go kojarzył ) co tam miał material i ludzie dzwonili, przychodzili do niego aby zakupić gram czy więcej zależy. Nie raz nie dwa bywał na domówkach afterkach i widział jak zachowują się Ci na materiale. Gdzie moda teraz na mefedron tzw kamień i dosłownie znika w oczach. Osoby będące na dużej takiej bombie czy to speedujacy czy eufo każdy czy to chłopak czy dziewczyna ma po jakimś czasie taki popęd seksualny ze to ciężkie nawet do opisania. Dajmy na to ze na codzienność jest cicha osoba z normatywna jeśli chodzi o kontakty społeczne to po tym jak złapie chcica to musza dosłownie musza się spuścić czy dojść. Co normalnie na co dzień nigdy byś nie był czy była skłonna no takich decyzji bądź brakowało odwagi to w tym przypadku nie masz hamulca robisz co chcesz, na co masz ochotę. Nie ważne gdzie czy ile osób jest czy przypal czy nie... A jak już odpadną to mógłbyś się odnaleźć fest. Spia jak zabici normalnie możesz nachy ściągać jedziesz w sumie miałbyś żniwa ile osób tzn chłopa co jak co lecą na boczkach jakieś akcje tzn tu hetero a tu mu gosciu pale cignie albo zapina czy jak tam nie ingeruje..."
 
Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Ja ogólnie po alkoholu jestem mocno podniecona i wtedy też częściowo puszczają mi hamulce. Fantazjuję czasem wtedy, że jestem pijana w hotelu i wchodzi 3-4 starszych mezczyzn tak 45+ i robią ze mną absolutnie wszystko na co przyjdzie im ochota. Ja tylko leże półprzytomna, a oni działają ze mna.
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Jak jestem pijany to raczej nie mam ochoty na seks, ale na kacu znowu wręcz przeciwnie. Co do uzywek to po koksie mi sie chce,ale jakoś z erekcją problem.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
W kwestii formalnej: "odurzony" pisze się przez er zet, nie przez samo żet.
Więc niech albo autor, albo moderator poprawi ten błąd ortograficzny.

A co do tematu: nie słyszałem o tego typu fetyszu.
Wprawdzie swego czasu niejaki Rafał Ziemkiewicz przyznał, że wykorzystał pijaną i że podobno każdy lub prawie każdy facet takie coś zrobił (i że kto tego nie zrobił, niech pierwszy rzuci kamieniem), jednak raczej nie miało to charakteru fetyszu.
Nie wątpię, że istnieją zwyrole, których kręci wykorzystywanie odurzonych kobiet, którym np. wrzucono do napoju tzw. pigułkę gwałtu, jednak takie postępowanie podchodzi pod paragraf jako przestępstwo seksualne.

A prostytutki w większości są raczej nieskłonne do świadczenia usług pijanym klientom, i raczej wolałyby wyrzucić takiego klienta za drzwi niż go obsługiwać. A jeśli któreś nie widzą w tym problemu, to nie mają resztek szacunku do siebie ani potrzeby zachowania minimum bezpieczeństwa - odnośnie pijanego klienta jest większe prawdopodobieństwo, że będzie on agresywny, niż trzeźwy klient.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Ja ogólnie po alkoholu jestem mocno podniecona i wtedy też częściowo puszczają mi hamulce. Fantazjuję czasem wtedy, że jestem pijana w hotelu i wchodzi 3-4 starszych mezczyzn tak 45+ i robią ze mną absolutnie wszystko na co przyjdzie im ochota. Ja tylko leże półprzytomna, a oni działają ze mna.
To gdzie mam przyjechać ? ;)
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Ja ogólnie po alkoholu jestem mocno podniecona i wtedy też częściowo puszczają mi hamulce. Fantazjuję czasem wtedy, że jestem pijana w hotelu i wchodzi 3-4 starszych mezczyzn tak 45+ i robią ze mną absolutnie wszystko na co przyjdzie im ochota. Ja tylko leże półprzytomna, a oni działają ze mna.
Nie tykaj alkoholu kobieto. Szkodzi ci 🤔
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry