• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

pierwszy raz

Mężczyzna

LuckyMan125

Cichy Podglądacz
cześć wszystkim ! już za niedługo bo tylko 3 miesiące dzielą mnie od mojego wylotu do Tokio i to właśnie tam z Azjatką chciałbym przeżyć swój pierwszy raz pewnie część z was może zadać sobie pytanie dlaczego nie chcę tego zrobić z Polką cóż uważam że Europejki a już szczególnie Polki są niesamowicie nudne jeśli chodzi o seks i te sprawy sam bardzo lubię różnego rodzaju fetysze i te łagodne i bardziej wymyślne a dla przeciętnej Polki zwykły foot fetish to już jest abstrakcja i z moich obserwacji oraz przeprowadzonych rozmów wynika ,że większość Polek nie lubi fetyszystów i się tym brzydzą gdzie w Japonii to norma i nic nadzwyczajnego do tego dochodzą inne bardziej ekstremalne fetysze a szukam raczej emocji dobrej zabawy i adrenaliny niż mechaniczności i nudy no ale wracając do tematu otóż moje pytanie brzmi czy pierwszy stosunek to zawsze musi być niewypał? naprawdę ten pierwszy raz musi być taki krótki ? rozmawiałem z moim znajomym po 40 stce i mówił że prędzej się zesram niż wytrzymam dłużej niż kilka sekund maks do minuty docelowo powiedziałem ,że moim absolutnym minimum jest 20 minut i ani sekundy krócej na co ten tylko zaśmiał mi się w twarz sam mam lat 19 może i mało doświadczenia ale chyba zam swój organizm i wiem na ile jest on w stanie sobie pozwolić drugie pytanie to jak z analem? w sensie Japonki są bardzo małe drobne a ja mam dużego i grubego penisa i boje się że mógłbym zrobić dziewczynie krzywdę niechcący na ten pierwszy raz lepiej odpuścić anal? czy lecieć śmiało z tematem?
 
Mężczyzna

Sss3

Cichy Podglądacz
Tak, ale imo do odważnych świat należy. Spróbuj. Jeśli będzie ją boleć, to oczywiście przestań.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Małopolska! Parę na pierwszy raz. Ogłoszenia 4
M Szukam pary na pierwszy raz Ogłoszenia 1
paypig Findom mój pierwszy raz Fetysze i perwersje 1
A Seks analny - pierwszy raz Porady seksualne 9
A Pierwszy raz Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry