• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz z prostytutka

Whiterabbit93

Nowicjusz
Zalezy jak dobrze sie ukrywasz, bo raczej slabo jajk ona sie dowie. No chyba ze masz na mysli pukanie jej a nie innych, w takim wypadku "kiedy chcesz" to jeszcze rzadziej niz raz na miesiac.
Musiałeś mieć ziomuś naprawdę przykre związki, że uprawialiscie seks rzadziej niż raz na miesiąc. Ogólnie widzę po twoich postach że chyba nigdy dobrze nie poruchales. Wracając do tematu. Będąc singlem i pracując w delegacjach sam często korzystałem z takich usług. Przyznaję się bez bicia. Ale bardzo często byłem zawiedziony, dużo dziewczyn tak naprawdę nie miało ochoty pracować. Coś typu wypielam się, zerznij mnie i spier*****. Ale były też takie które rznely się jak złoto, naprawdę niektóre eskorty które przeleciałem tylko raz 5 lat temu pamiętam do tej pory. Ja mieszkam we Francji i odkąd Vivastreet ma zakaz puszczania ogłoszeń erotycznych jest trochę ciężko. Fałszywe fotki, laski nie gadające po francusku itp. Ale w Polsce macie roxxe przecież. Podpytaj np kolegów, a jak się nie chcesz przyznać że chcesz iść do eskorty to jakoś na około kombinuj. Słyszałem też że są opinie o dziewczynach na roxxie. Ale ja ich nie znam musisz poszukać. Ogólnie jeśli znajdziesz jakąś naprawdę fajną i profesjonalną to pewnie będziesz do niej wracał. Ja mam tak np z Bianca z Lyonu, jak idę na 2 godzinki to jeden numerek, prysznic, ona stawia szklaneczkę belvédère do tego papierosek i później drugi raz. Wtedy znowu szklaneczka, fajka, klapsa w tyłeczek i narazie 🤩
 

MarekP

Nowicjusz
@retnu
Sorry, ale po co prezerwatywy na masażu ? Masaż to masaż. Bierzesz prysznic, rozbierasz się do naga, kładziesz się na stole lub macie, dziewczyna też się rozbiera, masuje ci plecki, kładzie się na Tobie i jeździ całym ciałem po pleckach (czujesz jej ciepło i dotyk), następnie przewrotka i powtórka, potem masuje penisa rączką, stópkami lub cycuszkami aż tryskasz :) Która żona tak ci zrobi ? A jeszcze jak któraś jest podszkolona w masażu leczniczym to wychodzisz zdrowszy.
 

Casanova 42

Nowicjusz
Na początku też chodziłem do agencji. W sumie kilka może kilkanaście razy. Wtedy wydawało mi się, że jest super do momentu kiedy zacząłem spotykać się z kobietami na niezobowiązujący seks. Z prostytutką jest czysto mechaniczny seks. Zaspokoisz się i to wszystko. Na spotkaniu z jakąś dziewczyną gdzie oboje są napaleni jest bez porównania. Ogólnie jeśli nie masz możliwości zaruchania możesz iść do prostytutki ale możesz się trochę rozczarować no chyba że coś się zmieniło. Nie wiem bo dawno już nie korzystałem.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Małopolska! Parę na pierwszy raz. Ogłoszenia 4
M Szukam pary na pierwszy raz Ogłoszenia 1
paypig Findom mój pierwszy raz Fetysze i perwersje 1
A Seks analny - pierwszy raz Porady seksualne 9
A Pierwszy raz Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry