• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz z prostytutka

Kobieta

Rikke

Dominujący
Jedynytaki, ale czego od nas oczekujesz obwieszczajac publicznie swoje chcenie? Mamy ciebie umowic z panienka czy jak?? :rolleyes: Poza tym taki temat o pierwszym razie z prostytutka juz jest 😋
 

MarekP

Nowicjusz
Ja kilka doświadczeń z pannami z Roksy mam, ale ogólnie nie jestem zadowolony z tych spotkań. Odbyłem ich pięć a tylko jedno mi się podobało - i nie było jakieś ekstra czy coś, było właśnie normalne takie jak powinno być - kobieta miła, chętna, starająca się o atmosferę, nie patrząca na czas. A reszta to jakieś nieporozumienie... Teraz po pierwszych doświadczeniach czasami wydzwaniam dziewczyny i rozmawiam z nimi - po głosie, sposobie mówienia wyczuwam mniej więcej czy spotkanie byłoby udane czy nie - te nie budzące moich zastrzeżeń zapamiętuję. Kiedyś wierzyłem ślepo w ogłoszenie i głównie przez to się później rozczarowywałem. Z Roksą jest jak z ruletką - wydasz 400 zł i się natniesz, a równie dobrze możesz wydać 150 zł i wyjdziesz totalnie zrelaksowany. Pierwsza rzecz - nie wierzyć ślepo w ogłoszenie, patrzeć na sytuację realnie. Druga rzecz - rozmowa telefoniczna, po sposobie mówienia można wyczuć czy dziewczyna jest w porządku czy lepiej omijać szerokim łukiem.
 
M

Mastus

Guest
Witam ja umawiałem się z dziewczynami z Roksy. Jest też takie forum erotyczne garsoniera.com.pl tam są opinie o dziewczynach można wcześniej sprawdzić dla pewności co i jak. Na Roksie można też ustawić w wyszukiwarce czy ogłoszenie jest sprawdzone. W opinie na roksie o dziewczynach bym do końca nie wierzył bo same o sobie mogą pisać niestworzone rzeczy. Nie ukrywam, ze trafiłem na bardzo fajne dziewczyny byłem zadowolony. Teraz przy tym covidzie to bałbym się chodzić po kurewkach gumka przed tym gównem nie uchroni...
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Ja na 7 spotkań zadowolny byłem z 5. Inna sprawa że moje oczekiwania są dość nietypowe, więc umawiając się już na starcie filtorowałem dziewczyny pod odpowiednim kątem aby się nie rozczarować. Ceną bym się nie sugerował. Ona nie ma nic do rzeczy.
 

Niezapominajka

Cichy Podglądacz
Chciałbym się umówić z dziewczyną z odlotów.
Chociaż nigdy oczywiście sama nie korzystałam z takich usług, raczej słyszałam z opowiadań panów to nie polecam. Lepiej poczekaj na dziewczynę a nie idziesz w mechaniczny seks za pieniądze. W tym nie ma nawet minimum tego czego trzeba czyli pożądania, fascynacji, jakiejś choćby zdrowej motywacji. Choćbyś nawet uświadczył kobiety świetnie robiącej loda czy akrobacji w łóżku to nie będzie ona miała najważniejszego. Nie będzie Cię pragnęła. Z miłości czy czystej namiętności czy pożądania ale nie będzie żadnego pragnienia zbliżenia z Tobą i wg mnie to taki seks jest bezwartościowy. Możesz zjeść dobre jedzenie w eleganckiej i miłej atmosferze. Możesz też zjeść w budce na brudnym dworcu stare mięso i przeterminowane frytki. I tu i tu będziesz najedzony tylko pytanie w jaki sposób.
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
No nie wiem.
Chociaż nigdy oczywiście sama nie korzystałam z takich usług, raczej słyszałam z opowiadań panów to nie polecam. Lepiej poczekaj na dziewczynę a nie idziesz w mechaniczny seks za pieniądze. W tym nie ma nawet minimum tego czego trzeba czyli pożądania, fascynacji, jakiejś choćby zdrowej motywacji. Choćbyś nawet uświadczył kobiety świetnie robiącej loda czy akrobacji w łóżku to nie będzie ona miała najważniejszego. Nie będzie Cię pragnęła. Z miłości czy czystej namiętności czy pożądania ale nie będzie żadnego pragnienia zbliżenia z Tobą i wg mnie to taki seks jest bezwartościowy. Możesz zjeść dobre jedzenie w eleganckiej i miłej atmosferze. Możesz też zjeść w budce na brudnym dworcu stare mięso i przeterminowane frytki. I tu i tu będziesz najedzony tylko pytanie w jaki sposób.

Tak Ci się tylko wydaje. Prawiczek zawsze ma pod górę. Zwłaszcza jeśli chodzi o pewność siebie. Ja byłem bardzo atrakcyjnym chłopakiem jako nastolatek i niektóre dziewczyny się we mnie podkochiwały, inne miały ochotę tylko na seks, ale będąc prawiczkiem miałem zajebistą blokadę i unikałem intymnej bliskości z dziewczynami. Z usług prostytutki korzystać wprawdzie nie musiałem, ale mój pierwszy raz to była historia daleka od romantycznego love story. Miałem koleżankę która mi się nie podobała, ale była na mnie cholernie napalona. Kiedyś zaprosiła mnie do domu i tam prawie zgwałciła. Poczułem tak zajebistą ulgę że brak słów. Od tego momentu przestałem jakoś to przeżywać i nabrałem większej pewności siebie w kontaktach z kobietami. To może nie jest budująca historia, ale mało kto zaczyna seksualne życie od romantycznego zauroczenia. A wierzcie że im człowiek później przechodzi inicjację tym trudniej.

Jeśli nie masz napalonej koleżanki na oku to idź na dziwki. Pewnie Ci się nie spodoba, ale Twoja psychika trochę się podbuje i z czasem staniesz śmielszy w stosunku do kobiet.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
No nie wiem.


Tak Ci się tylko wydaje. Prawiczek zawsze ma pod górę. Zwłaszcza jeśli chodzi o pewność siebie. Ja byłem bardzo atrakcyjnym chłopakiem jako nastolatek i niektóre dziewczyny się we mnie podkochiwały, inne miały ochotę tylko na seks, ale będąc prawiczkiem miałem zajebistą blokadę i unikałem intymnej bliskości z dziewczynami. Z usług prostytutki korzystać wprawdzie nie musiałem, ale mój pierwszy raz to była historia daleka od romantycznego love story. Miałem koleżankę która mi się nie podobała, ale była na mnie cholernie napalona. Kiedyś zaprosiła mnie do domu i tam prawie zgwałciła. Poczułem tak zajebistą ulgę że brak słów. Od tego momentu przestałem jakoś to przeżywać i nabrałem większej pewności siebie w kontaktach z kobietami. To może nie jest budująca historia, ale mało kto zaczyna seksualne życie od romantycznego zauroczenia. A wierzcie że im człowiek później przechodzi inicjację tym trudniej.

Jeśli nie masz napalonej koleżanki na oku to idź na dziwki. Pewnie Ci się nie spodoba, ale Twoja psychika trochę się podbuje i z czasem staniesz śmielszy w stosunku do kobiet.

Co do pierwszego razu u mnie był to totalny przypadek,ze świeżo poznana koleznaką. Wspomógł nas jedynie alkohol ( ułatwił to że się do siebie dokleiliśmy)

Faktycznie ma to spory wpływ na póżniejsza pewnośc siebie. Dziś myślę, że gdyby nie stało się to wtedy jak miałem 19 lat to pewnie poszedłbym na płatny sex...
 

MarekP

Nowicjusz
Nawet nie chodzi o seks, ale np. czasem chcemy popatrzeć na ładną nagą kobietę, poczuć jej dotyk - można się umówić np. na masaż, połączyć relaks czysto fizyczny ze zlikwidowaniem napięcia seksualnego. Samo zdrowie ! ;)
 

MarekP

Nowicjusz
Między 150-200 zł godzina. Jeśli udajemy się na masaż raz w tygodniu to koszt wyniesie między 600-800 zł miesięcznie. Czy to dużo czy mało oceńcie sami. I pamiętajcie, że w osobistą partnerkę trzeba zainwestować zwykle całą średnią krajową :) Likwidując napięcie prywatnie zatem... oszczędzamy - i to dużo oszczędzamy. Hehe, żartuję :) Kto ma partnerkę ten ma, ale mnóstwo osób nie ma.
 

Halred

Erotoman
Sa tacy co maja na wlasnosc jakas a posuwaja raz w miesiacu albo rzadziej. Do tego ciagle maja ta sama, no i musza ja znosic caly dzien, codziennie. Nie ogarniam wcale konceptu inwestowania w jakas, zabierania gdzies, kupowania czegos z szansa ze nie da dupy. Relacja powinna byc szczera-place za to i za to, tyle i tyle, dostaje to i to, potem dowidzenia i nikt nie wchodzi drugiemu w droge.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Między 150-200 zł godzina. Jeśli udajemy się na masaż raz w tygodniu to koszt wyniesie między 600-800 zł miesięcznie...
800 zl miesięcznie za kilka chwil masażu?! I to pewnie z własną prezerwatywami!
I to w sytuacji kiedy mate z piątej klasy mówi, ze taniej jest z własną żoną ?
Chyba nie rozumiem takiego świata.
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Masaż? To już lepiej umówić się z dziewczyną która zrobi wszystko na co masz ochotę. W tej cenie bez problemu możesz wszystko co tylko zechcesz z bardzo atrakcyjną kobietą
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Małopolska! Parę na pierwszy raz. Ogłoszenia 4
M Szukam pary na pierwszy raz Ogłoszenia 1
paypig Findom mój pierwszy raz Fetysze i perwersje 1
A Seks analny - pierwszy raz Porady seksualne 9
A Pierwszy raz Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry