• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz w trójkącie

Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Na początek najlepszym układem jest 2m+2k - czyli para + para.
Układy 2m+k, 3m+k również przerabialiśmy nieco później... a dalej... wszelkie możliwe kombinacje :p
"Jak do tego doszło nie wiem..." ;) Oczywiście rozpoczęło się od rozmowy, zainteresowania tematem swingu, odkrywania nowego...
Następnie poszukiwanie realnych osób - i stało się. :) Było bardzo fajnie. Nowe doświadczenia, nowe doznania. Polecamy. :)

Pozdrawiam,
Kyro
 
L

lucyfer69

Guest
Ja z kolegą i jego żonką wszystko jest proste jak się o tym rozmawia. A jak już dochodzi do czynów było fajnie ale brakowało odprężenia
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Ja z kolegą i jego żonką wszystko jest proste jak się o tym rozmawia. A jak już dochodzi do czynów było fajnie ale brakowało odprężenia
To pewnie kwestia, ze kazdy z was trojga sie znak.Inaczej by chociazby bylo, jakby choc jedna osoba byla Ci obca a 2 to pewnie jeszcze bardziej lajtowo.Niemniej jednak wielu marzy o takim rozwiazaniu Co przedstawiles.Nie jeden Ci zazdrosci, mimo nawet efektu koncowego, ktory przedstawiles.
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
No i zostań przy tym, ale co ma to wspolnrgo z z tematem?

Wypracowanych na jakich naukach? Na jakich zasadach?



Jedno i drugie jest mile widziane na kazdym adresie 🙂
Jesli chcesz mnie rozgryźć (a po jaka cholerę, piszesz dla kogoś?) to musisz cofnąć się do stycznia 2000 do angielskiego cuckold.
Powodzenia!
🙂

No i zostań przy tym, ale co ma to wspolnrgo z z tematem?

Wypracowanych na jakich naukach? Na jakich zasadach?



Jedno i drugie jest mile widziane na kazdym adresie 🙂
Jesli chcesz mnie rozgryźć (a po jaka cholerę, piszesz dla kogoś?) to musisz cofnąć się do stycznia 2000 do angielskiego cuckold.
Powodzenia!
🙂

Nie chcę Cię rozgryźć, tak tylko napisałem, bardziej chodziło mi o to że nie wiadomo w Twoich wypowiedziach jakie masz intencje dokładnie, jak z kimś rozmawiam to chciałbym rozumieć co do mnie mówi ale teraz widze że jednak mnie to nie interesuje
A wcześniej chodziło mi tylko o to że człowiek po za "jedzeniem, spaniem,wydalaniem" itp. Czyli podstawowymi czynnościami niezbędnych do życia wplata swoje inne ndywidualne które za coś odpowiadają i wpływają. Sex jest czynnością bez której człowiek jest w stanie żyć, jest to przyjemność/potrzeba u każdego różnie i indywidualnie zaspokajana.
Jeden słodzi kawę a drugi nie, a ktoś pewnie wogole nie pije.
I to jest taki przykład mały że fetysze małe i duże,trójkąty, sex zbiorowy i inne to finalnie tak naprawdę nasze zachcianki zależne od samozaparcia jak wypicie piwa lub zapalenie papierosa, więc prostytucja dla mnie i panie którę dostają pieniądze za "usługę" to osoby które prócz własnej egzystencji nie potrafią lub nie chce im się zrobić czegoś ponad dla samego siebię dla uznania,chwały.
Gratuluje tym paniom, ambicji,sprytu a panom samokontroli i plucia pod wiatr ;)
A tak serio to może poleciałem ale osobiście tak to postrzegam.
Koleś w swoim filmiku "spowiedz bramkarza" w skrócie, koleś obstawiał mieszkanie z 7 dziewczynami które tam pracowały. Część z nich nie widziała nic złego w tym co robią,miały mężów, dzieci ale to nie zdrada tylko praca jak każda, bez emocji, za forsę. Jedna z nich pewnego razu otwierając klientowi drzwi, rozpoznała swojego męża.
Postanowiła że się rozwiedzie za to co zrobił i nie mogła darować zdrady męża a raczej próby, sama robiąc to codziennie z setką facetów nie widząc w tym niczego złego ze swojej strony.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Znajomy Marek z Poznania, praktycznie przy każdej okazji wysyłał nam kartkę pozdrowieniową i przypominającą naszą znajomość z Chorwacji, gdzie się poznaliśmy. To były nasze pierwsze zagraniczne wczasy, na dodatek pierwsze zetkniecie z nudyzmem. Kemping naturystyczny otoczony bujną roślinnością, zlokalizowany tuż nad skalistym brzegiem Adriatyckim pozwalał na dużą swobodę. On wraz z kolegą zagadali, potem zaproponowali wspólne zwiedzanie ich samochodem, tańce w nocnych clubach... Podczas pierwszej zaczepki Alicja nie była zbyt zadowolona z rozpoczętej konwersacji – „cześć… my też jesteśmy z Polski, na jak długo przyjechaliście….” gdyż oni bardziej mówili do mnie podczas gdy ona brała jeszcze prysznic po naszym wyjściu z morza. Wcześniej gapili się gdy robiłem jej sesję na skałach
NaturistCamp.png



- Znowu przyszła kartka od Marka z Poznania, może gdy w tym roku będziemy jechać nad morze, to może w końcu go odwiedzimy?
- Może, może, może - powtórzyła z uśmiechem Alicja

[...]

W Poznaniu nasz przyjaciel pięknie nas ugościł. Z zawodu nauczyciel akademicki, prowadził też własny sklep ze sprzętem AGD. Wiek około 50 lat, średniej budowy ciała, dość mocno łysiejący ale pogoda ducha go nie opuszczała. My 26 i 23 latka, na początek zostaliśmy oprowadzeni po starówce a następnie Marek obwiózł nas po największych atrakcjach miasta rozpoczynając od sztucznego stoku narciarskiego.
Wieczorem, niczym za wspomnieniem naszych Chorwackich eskapad odwiedziliśmy kilka dyskotek.
Gdy w środku nocy, wytańczeni wróciliśmy do przytulnej kawalerki, nasz gospodarz zaproponował abyśmy zajęli jego spanie, przygotowane z obszernej rogówki. On postanowił przespać się na fotelach.

- Po co masz spać na fotelach skoro przecież spokojnie w trójkę zmieścimy się na tym ogromnym łóżku - zaproponowała moja wspaniałomyślna żona.
- No właśnie, przecież w Chorwacji na plaży naturystycznej widzieliśmy się nago, więc nie musimy się niczego krępować - zawtórowałem.
- Noooo, pod warunkiem że Ala będzie spała w środku .... ha ha ha , oczywiście żartuje.
- No ja nie myślałam inaczej - skwitowała moja ukochana.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Wcześniej na dyskotece wypiliśmy kilka drinków, więc ogólnie byliśmy rozluźnieni. Szybka toaleta i wskoczyliśmy pod kołderkę. Ja i Marek w samych majtkach a żona miała dodatkowo bawełnianą koszulkę. Zarzuciłem nogę na moją ukochana a rękę wsunąłem pod koszulkę aby na dobranoc pomiętosić cycuszki.
Po jakimś czasie takiego przytulnego leżenia zwolniłem nasze zacieśnienie i z pozycji bocznej zacząłem Ali podsuwać koszulkę do góry a kołdrę nieco odchyliłem aby w półmroku móc podziwiać te sterczące do góry piersi. Były kształtne i szpiczaste niczym piramidki. Potarłem dłonią po samych suteczkach, zacząłem delikatnie pieścić i ściskać naprzemiennie w całości oba pączuszki. Nagle do mojej ręki dołączyła ręka Marka, początkowo z dozą niepewności on w podobny sposób zaczął dotykać tą strefę intymną mojej kobiety. Udawałem, że nic nadzwyczajnego się nie dzieje ale moje podniecenie wzrastało. Teraz ugniataliśmy równolegle obie piersi. Alicja miała zamknięte oczy i leżała bez ruchu. Po krótkiej chwili takiego pieszczenia zaczęliśmy zataczać coraz większe kręgi obejmujące brzuch, szyję, ramiona i paszki. To gładzenie trwało dość długo, było delikatne i emitowało jakby dodatkowe ciepło, więc naturalną czynnością było gdy powoli zdjąłem tą już zrolowaną koszulkę. Ponowne wzdłużne gładzenie obejmowało już strefę łona przez majtki oraz uda. Zacząłem całować Alicję po szyi obejmując jej głowę, słyszałem delikatny oddech i ciche mruczenie, jednak poza tym wciąż leżała nieruchomo. Przemieściłem dłoń z powrotem w dolne okolice i powolutku wsuwałem do jej majtek. Poczułem, że jest tam już ręka Marka. Jego palce wykonywały lekkie ruchy czochrania włosków łonowych. Wsuwając jeden palec na zakończenie tego kobiecego trójkącika można było wyczuć początek pomarszczenia łechtaczki. Po chwili nasze ręce w jej majtach zaczęły coraz bardziej się rozpychać, chcąc dotykać coraz większej części warg które w tych okolicznościach były trudno dostępne gdyż Alicja wciąż trzymała złączone nogi.

- Ałłłaaa.... mieliśmy tylko spać - krzyknęła
- Przepraszam, to moja wina, już zmykam na fotele - odpowiedział z zakłopotaniem nasz gospodarz
- Myślałem, że jest ci przyjemnie - dodałem
Nastała chwila ciszy, po czym Ala spokojnie wyjaśniła
- To było przyjemne do czasu aż ktoś na siłę zaczął wpychać mi palce między nogi... poza tym nie wiem czy... no wiecie... czy to nie zboczone.
- Jakie tam zboczone, w świecie tzw trójkąty to już prawie norma ha ha ha - rozluźnił atmosferę Marek
- No właśnie, my przecież nie robimy nic nadzwyczajnego, po prostu bardziej przyjacielsko się integrujemy haha - dodałem
- Oczywiście zaraz znikam na resztę nocy z waszych oczu ale pozwólcie mi trochę popatrzeć jak się kochacie, jesteście tacy młodzi i tak pięknie wyglądacie - powiedział ciepłym głosem nasz przyjaciel.
 
Kobieta

SeiNoMegami

Cichy Podglądacz
Na początek najlepszym układem jest 2m+2k - czyli para + para.
Układy 2m+k, 3m+k również przerabialiśmy nieco później... a dalej... wszelkie możliwe kombinacje :p
"Jak do tego doszło nie wiem..." ;) Oczywiście rozpoczęło się od rozmowy, zainteresowania tematem swingu, odkrywania nowego...
Następnie poszukiwanie realnych osób - i stało się. :) Było bardzo fajnie. Nowe doświadczenia, nowe doznania. Polecamy. :)

Pozdrawiam,
Kyro
osoby znaleźliście na forum - czy totalnie przypadkowe ?
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Pierwszy raz to nie przypadek, pierwszy raz to najlepiej w 3, najlepiej gdy ona jest podniecona :) W 4 to już jest wyzwanie dla mających jakieś doświadczenie. Spotkać się, umawiać, planować, teoretyzować to można w dowolną ilość osób w dowolnym czasie. Jednak aby była radość i podniecenie dla wszystkich to już nie łatwa sprawa, no bo największy w tym ambaras aby 2-3-4 chciało na raz.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
- Ałłłaaa.... mieliśmy tylko spać - krzyknęła
- Przepraszam, to moja wina, już zmykam na fotele - odpowiedział z zakłopotaniem nasz gospodarz
- Myślałem, że jest ci przyjemnie - dodałem
Nastała chwila ciszy, po czym Ala spokojnie wyjaśniła
- To było przyjemne do czasu aż ktoś na siłę zaczął wpychać mi palce między nogi... poza tym nie wiem czy... no wiecie... czy to nie zboczone.
- Jakie tam zboczone, w świecie tzw trójkąty to już prawie norma ha ha ha - rozluźnił atmosferę Marek
- No właśnie, my przecież nie robimy nic nadzwyczajnego, po prostu bardziej przyjacielsko się integrujemy haha - dodałem
- Oczywiście zaraz znikam na resztę nocy z waszych oczu ale pozwólcie mi trochę popatrzeć jak się kochacie, jesteście tacy młodzi i tak pięknie wyglądacie - powiedział ciepłym głosem nasz przyjaciel.
Patrzeliśmy chwilę w sufit, po czym Alicja objęła mnie przyciągając do siebie z
jednoczesnym odwróceniem się od Marka. Jej zachowanie było jak gdyby taką ucieczką
od niego. Zaczęliśmy się całować, ona nie puszczała mnie z silnego uścisku i nie
odwracała głowy, tak jakby nagle zaczęła się krępować obecności trzeciej osoby.
Zacząłem ściągać żonie majtki na ile pozwolił mi zasięg ramion a następnie kończyłem tą
czynność używając nóg. Uczyniłem to samo z własnymi slipkami oraz jednocześnie
zsunąłem kołdrę.
Leżeliśmy spleceni w pozycji bocznej, cały czas się całując. W końcu Ala zarzuciła mi na
biodro zgiętą własną nogę. Mając teraz dostęp do cipeczki zacząłem członkiem smarować
ją po całych wargach. Były wilgotne i cieplutkie więc po chwili główka samoistnie
zagłębiała się pomiędzy nimi. Wykonałem delikatne pchniecie a kutas wsunął się do
pochwy. Tkwiliśmy tak w bezruchu, czułem miękkość, ciepło i gładkość środka mojej
ukochanej. Wykonałem kilka ruchów kopulacyjnych i ponownie zatrzymałem całkowite
zagłębienie. Uwielbiam to uczucie pełnego połączenia, czuję że jesteśmy jednością i
zawsze chcę aby ta chwila trwała wiecznie. Gdy już głęboko zakotwiczę w niej kutasa, to
po prostu nie chce się rozłączać. Prze-kulaliśmy się z pozycji bocznej na klasyczną, kilka
rytmicznych ruchów, kolejne prze-kulanie, tym razem ona na górze lecz wciąż w pełnym
położeniu. Zaproponowałem zmianę pozycji na boczną leżącą ale od tyłu, co zaraz zostało
uczynione. Teraz chcąc nie chcąc leżeliśmy przodem do Marka i zauważyliśmy, że on leży
na skraju łóżka też całkiem goły i delikatnie się masturbuje. Ala odwróciła do mnie głowę i
zaczęliśmy się całować z jednoczesną powolną kopulacją. Nasz obserwator cichutko się
przysunął i zaczął delikatnie gładzić uda mojej żoneczki. Chwyciłem jej dłoń i zacząłem
nakierowywać w kierunku sterczącego drugiego penisa. Jej reakcja początkowo
wzbraniała się od tego ale po chwili sama z lekką dozą niepewności chwyciła żylastego
członka nadstawionego przez Marka. Początkowo masturbowała go delikatnie trzymając
paluszkami, jednak po chwili uchwyciła bardziej zdecydowanie całą dłonią. Nasze ruchy
powoli zaczęły przyspieszać...
Nagle bez głośnych oznak Marko zaczął dochodzić, gęsta sperma powoli rozlała się na
delikatnej rączce, która wciąż wykonywała teraz już powolne ruchy. Po chwili mężczyzna
podał Ali ręcznik i wyszedł.
- Jak szybko doszedł
- To twoja zasługa - powiedziałem i jednocześnie wysuwając członka położyłem się na
żonce
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Nagle bez głośnych oznak Marko zaczął dochodzić, gęsta sperma powoli rozlała się na
delikatnej rączce, która wciąż wykonywała teraz już powolne ruchy. Po chwili mężczyzna
podał Ali ręcznik i wyszedł.
- Jak szybko doszedł
- To twoja zasługa - powiedziałem i jednocześnie wysuwając członka położyłem się na
żonce
Odświeżony gospodarz zaproponował w podzięce masaż całego ciała naszej gwiazdy jak
się wyraził. Teraz ja usiadłem na skraju łóżka i przyglądałem się tej ceremonii
relaksacyjnej. Początkowo wyglądało to jak takie kizianie mizianie ale po chwili widać było,
że Marek ma pojęcie i dobrze masuje poszczególne części ciała pacjentki. Plecy, ramiona,
nogi no i oczywiście niemałą uwagę poświęcił pupie. Miętosił te zaokrąglone, lekko
odstające do góry pośladki. Gdy masował stopy, nie odmówił sobie wkładania tych
drobnych paluszków do ust. Lizał je łapczywie raz lewą a raz prawą, wkładał całe
śródstopie do ust a wyjmując poprawiał cmokanie każdego paluszka z osobna. Potem
skomentował:
- Cóż za ponętne i seksowne stopki
- Potwierdzam, też lubię się nimi bawić, pieścić i całować
- Pupa również jest wyjątkowa, taka okrąglutka i jędrni-utka... jednak najlepsze wciąż jest
przede mną skrywane
- Co masz na myśli? - spytała Alicja
- No wiesz.... twoje wargi są piękne... takie naturalne i idealne w proporcjach... pamiętam
ten słodki widok z Chorwacji
- Przestań mnie zawstydzać
- Faktyczni ja też tak uważam - dodałem - twoje wargi są idealne, uwielbiam te ich
delikatne pomarszczenie i wyraźnie ciemniejszy kolor, na dodatek ten delikatny meszek
dookoła.... mniam
- No właśnie mniam, czy mógłbym je polizać? spytał masażysta
Alicja wciąż trzymając złączone uda dawała wyraz niezdecydowania lecz po chwili
powiedziała:
- dobrze, tylko delikatnie i ostrzegam że jestem tam już dość wilgotna

Ucieszony z takiego obrotu sprawy podciągnąłem żonę na skraj łóżka, rozszerzając jej
nogi ugięte w kolanach. Posmyrałem twarzą po meszku łonowym, napawałem się przez
chwilę tym zapachem i delikatnością tego kobiecego futerka z kręconych włosków.
Naturalny jej zarost nie jest zbyt gęsty, bez depilacji tworzy piękny trójkącik z lekkim
przejściem w rąbek delikatnie biegnący w kierunku pępka, lecz to tylko widać z bliska po
dłuższym wpatrywaniu.
vlcsnap-error064.png


Obaj niczym ginekolodzy usiedliśmy na podłodze wpatrując się w to cudo. Nasze skrajne
dłonie uchwyciły paluszki bliższej każdemu kobiecej stopki. Marek przystąpił do lizania,
wykonywał takie delikatne pociągnięcia językiem po wargach po czym odsuwał głowę i
znowu razem wpatrywaliśmy się w te kobiece krocze. Widok naprawdę piękny, wargi lekko
nabrzmiałe długości około 7 cm, grubość każdego pofalowanego dzwoneczka jak zielona
fasolka.
W tej pozycji i po wcześniejszej rozgrzewce sromki samoistnie rozchylały się na boki w
środkowej części ukazując małą grotkę wielkości oliwki. Poniżej wyraźnie zarysowywały
swe krągłości pośladki, było też dokładnie widać gładziutki otworek analny.
Zaczęliśmy delikatnie rozszerzać cipeczkę dłońmi a naszym oczom ukazywała się różowa
szparka w kształcie małej rozgwiazdki. Teraz Marek zaczął wkładać w tą dziurkę język i
rozpoczął dogłębną minetkę. Wstałem i położyłem się bokiem na waleta przy rozluźnionej
żonce podsuwając jej do ust swojego sterczącego kutaska. Ona uchwyciła go dłonią i
początkowo lizała sam środek główki z naprzemiennym wąchaniem a następnie zaczęła
również intensywnie i dogłębnie gardłowo wykonywać oral. Miałem teraz doskonały widok
na wszystko a moje podniecenie tą sytuacją narastało. Wstrzymywałem się jednak
wiedząc, że największą naszą przyjemnością jest finiszowanie w środku rozgrzanej
pochwy. Tymczasem Marek ponownie wykonywał powierzchowne pociągnięcia językiem
po zewnętrznych częściach, raz łechtaczki i wzdłuż całego sromu a raz skupiał się na
anusku. Dupka mojej żonki wyraźnie kusiła go równie mocno jak cipka.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Nie sądziłem, że tej nocy w trójkę posuniemy się aż tak ...

Ponownie wstałem by wygodnie położyć się w górnej części łóżka, Ala jak na zawołanie
bez słowa podsunęła się do mnie i ponownie znaleźliśmy się w początkowym miłosnym
splocie. Całując się w usta zaczęliśmy dopasowywać nasze ułożenie do kolejnego
małżeńskiego połączenia. Zaczęliśmy boczną kopulację frontalną, po chwili bez
rozłączania zmieniliśmy ustawienia na pozycję najeźdźcy. Widząc takie ułożenie Marek
podszedł niepewnie, nadstawiając Alicji własnego członka. Ona w tym momencie przestała
się ruszać i spojrzała na mnie pytająco a widząc moją potulną minę zrozumiała aluzje.
Patrzała przez chwilkę na sterczącego przy twarzy kutasa i podnosiła wzrok na jego
właściciela. Kolejna mina proszącego niewiniątka rozkruszyła lody niepewności. Wysunęła
język i rozpoczęła delikatne lizanie. Chwyciła go tuż przy jajkach, najpierw oblizywała jak
tradycyjnego loda a dopiero po chwili wkładała go do ust ssąc niczym smoczka. Drugą
rączką pieściła mu jajka, które były wielkości jaj kurzych. Dodatkowo rozpoczęła
kontynuację powolnego ujeżdżania mnie, co spowodowało że sam zacząłem przyspieszać
ruchy czując bliską eksplozję. Powstrzymywałem się jeszcze chcąc jak najdłużej
przeciągać ten niecodzienny układ. Moja ukochana jak zawsze wyczuwała zbliżający się
finał i sama zaczęła szczytować. Puściła obciąganego fiutka kładąc się na mnie, ruszała
rytmicznie już tylko pupcią.
- Oooooo, tak, cudownie...oooo
- Aaaaaaa......iiiiii
Zacząłem się spuszczać i przeżyłem wspaniały orgazm a dopiero po chwili spostrzegłem,
że głowa naszego trzeciego była w tym czasie oparta o wypięte pośladki naszej bogini. On
lizał ją teraz od tyłu a Alicja ponownie zaczęła piszczeć i czułem że przeżywa ponowny
orgazm.
Po chwili uspokojenia kolejny raz ułożyliśmy się standardowo do snu w naszym ulubionym
przytuleniu.
- Było wspaniale ale chyba nasz gospodarz nie doszedł? - rzuciłem pytaniem w kierunku
Marka
- Jesteście moimi gośćmi więc ja się nie liczę
- No przestań tak mówić - dołączyła do dyskusji prawie zasypiająca Ala
Gdy jednak obaj patrzeliśmy na nią z wyczekiwaniem, chyba żałowała tą dobrotliwą
wylewność.
- No dobrze, co by pan sobie życzył? - spytała
- Tak bym chciał troszkę posmyrać panią moim sprzętem po tych nabalsamowanych
wargach...???
Znowu po chwili zastanowienia, całkowicie bez słowa Alicja dała wyraz aprobaty poprzez
podniesienie prawej nóżki a następnie oparcie jej zgiętej na moim udzie poprzez
nastąpienie samymi paluszkami. Uchwyciłem jej gładziutką piętkę i zacząłem całować
kolanko. Marek przysunął się do nas kładąc tuż za Alą i rozpoczął smyranie trzymanym w
ręku żylastym penisem po całym wystawionym, kobiecym kroczu. Ślizgał główką tam i z
powrotem, góra dół, lewo prawo oraz robił też takie okrężne ruchy. Słychać było ciche
chlupotanie, widoczny łatwy poślizg oddawał wrażenie dobrego nasmarowania.
Powtarzalne ruchy były coraz bardziej mocne, czasami główka bardziej znikała pomiędzy
wargami a czasami nawet wskakiwała do pochwy. Operator jednak szybo wyciągał ten
konkretny sprzęt i powracał na drogę ślizgania.
Zauważyłem na twarzy ukochanej, że jej również sprawia to przyjemność. Czasami
odwracała głowę do Marka z szerokim i ciepłym uśmiechem. Przymykała oczy i
wzdychała. W pewnym momencie gdy główka tego członka kolejny raz niechcący
zagłębiła się w pochwie, Alicja ode-pchała własną pupę nadziewając się całkowicie na
niego. Wykonała kilka szybkich ruchów i pozwoliła aby członek wyskoczył. Wyraźne
zadowolenie i wzrost podniecenia teraz rysował się na twarzy operatora, który skutecznie
prowokował kolejne takie zachowania. Nagle Ala zaczęła piszczeć, Marko przyspieszył,
wielki kutas ponownie wyskoczył i było widać jak tryska spermą niczym sikawka strażacka.
Właściciel tego węża ponownie wepchnął go do środka a moja królewna opadła na mnie
całkowicie prostując obie nóżki.Zanim zasnęliśmy zauważyłem jak nasz gospodarz delikatnie
podciera ręcznikiem tą nabalsamowaną przez siebie pupcię.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Zanim zasnęliśmy zauważyłem jak nasz gospodarz delikatnie
podciera ręcznikiem tą nabalsamowaną przez siebie pupcię
[...]
Miałem sny związane z naszymi igraszkami, przeżywałem to ponownie, było mi błogo....
nagle usłyszałem szybki, głośny oddech. Otworzyłem oczy i widzę podniesioną głowę
mojej ślicznotki, miała zamknięte oczy, przygryzała wargi a ten oddech a raczej sapanie
wydobywało się przez nosek. Od tyłu całkowicie bezpardonowo posuwał ją Marek, jechał
teraz jak na swojej. Wykonywał zdecydowane i mocne pchnięcia. Patrzałem na to jak
zamroczony, nie wiedziałem czy mi się to śni czy dzieje na prawdę. Przetarłem oczy i
dokładniej wpatrywałem się w dół, widziałem teraz wyraźnie jak ten wielki kutas zagłębia
się aż po jajka w mojej ukochanej cipeczce. Podniosłem wzrok, głowa Ali zaczęła coraz
bardziej odchylać się do tyłu, zrozumiałem że zaraz dojdzie. Zaczęła przyciskać sobie usta
dłonią jak gdyby nie chciała aby jej pisk był słyszalny. W końcu dało się usłyszeć ale
basowe - AAAAA - po czym wszystko ucichło. Żoneczka przylgnęła do mnie a ja
odruchowo wsunąłem rękę między jej nogi. Poczułem wyjątkową śliskość. Sperma sączyła
się z pochwy po udach, było tego dość sporo więc wykonałem kilka ruchów
rozmazujących aż do kolan. Przełożyłem rękę od strony pupy i część spermy
rozsmarowywałem do góry na pośladki. Ponownie wsunąłem rękę od przodu i zacząłem
penetrować palcami środek pochwy. Bezproblemowo i jak w masło weszły trzy palce,
środek był wyjątkowo gładki i cieplutki a sperma teraz zaczęła pokrywać całą moją dłoń.
- Jak pięknie jesteś teraz nabalsamowana cudzą spermą - szepnąłem żonie do ucha
- Ale śpijmy już bo nie mam siły
- Dobrze, byłaś niesamowita, kocham cię.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
[...]
Miałem sny związane z naszymi igraszkami, przeżywałem to ponownie, było mi błogo....
nagle usłyszałem szybki, głośny oddech. Otworzyłem oczy i widzę podniesioną głowę
mojej ślicznotki, miała zamknięte oczy, przygryzała wargi a ten oddech a raczej sapanie
wydobywało się przez nosek. Od tyłu całkowicie bezpardonowo posuwał ją Marek, jechał
teraz jak na swojej. Wykonywał zdecydowane i mocne pchnięcia. Patrzałem na to jak
zamroczony, nie wiedziałem czy mi się to śni czy dzieje na prawdę. Przetarłem oczy i
dokładniej wpatrywałem się w dół, widziałem teraz wyraźnie jak ten wielki kutas zagłębia
się aż po jajka w mojej ukochanej cipeczce. Podniosłem wzrok, głowa Ali zaczęła coraz
bardziej odchylać się do tyłu, zrozumiałem że zaraz dojdzie. Zaczęła przyciskać sobie usta
dłonią jak gdyby nie chciała aby jej pisk był słyszalny. W końcu dało się usłyszeć ale
basowe - AAAAA - po czym wszystko ucichło. Żoneczka przylgnęła do mnie a ja
odruchowo wsunąłem rękę między jej nogi. Poczułem wyjątkową śliskość. Sperma sączyła
się z pochwy po udach, było tego dość sporo więc wykonałem kilka ruchów
rozmazujących aż do kolan. Przełożyłem rękę od strony pupy i część spermy
rozsmarowywałem do góry na pośladki. Ponownie wsunąłem rękę od przodu i zacząłem
penetrować palcami środek pochwy. Bezproblemowo i jak w masło weszły trzy palce,
środek był wyjątkowo gładki i cieplutki a sperma teraz zaczęła pokrywać całą moją dłoń.
- Jak pięknie jesteś teraz nabalsamowana cudzą spermą - szepnąłem żonie do ucha
- Ale śpijmy już bo nie mam siły
- Dobrze, byłaś niesamowita, kocham cię.
Czytam i aż sam mam ochotę na nie wiem co..🤪🤪
 
  • Like
Reactions: J23
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Małopolska! Parę na pierwszy raz. Ogłoszenia 4
M Szukam pary na pierwszy raz Ogłoszenia 1
paypig Findom mój pierwszy raz Fetysze i perwersje 1
A Seks analny - pierwszy raz Porady seksualne 9
A Pierwszy raz Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry