• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz w klubie dla swingersów

Mężczyzna

ziger

Cichy Podglądacz
Dla kobiet fajnie maja w czym wybierac gorzej jak sam facet pujdzie to moze i naweta nie porucha ale co zobaczy to jego
 
Mężczyzna

jakub915

Nowicjusz
Też nie byłem, ale jestem od jakiegoś czasu umówiony z przyjaciółką, że kiedyś w końcu się wybierzemy zobaczyć jak tam jest.
 

Misteruv

Nowicjusz
Ja swinguje od 6 lat, w każdym klubie dla swingersów możesz obadać teren dostając innego koloru opaske. Jest to o tyle fajnie bo nikt rozmawiajacy z toba nie zrobi sobie nadzieji na seks. Jesli chodzi o wiekszosc mezczyzn w kazdym klubie przewaznie jest tak ze na 1 kobiete wpuszczaja 2 mężczyzn. Jeżeli mężczyzna jest nowy i chce wejść do klubu dla swingersow czasami może nie wejść. Warto sie umówić z jakaś koleżanką wtedy na wspolny wypad. Najważniejsze jest pogadać z kims i poznać wtedy praktycznie zawsze kończy sie na seksie w pobliskich pokojach. Można też ogladać ruchajace sie parki pić drinki, tańczyć, isc do jacuzzi basenu, namówic wieksze grono ludzi na seks grupowy. I trzeba pamietać o prezerwatywach ktore w klubie dla swingersow sa na kazdym kroku
 

Rafcio30

Cichy Podglądacz
Idę w piątek po raz pierwszy do klubu swingersów. Ktoś z Was był? Na co mam się przygotować? Idę sama, więc mam trochę tremę…
Jak pisali poniżej sporo panów będzie zależy do którego klubu idziesz i jaka jest tematyka imprezy ale jak tam widziałem ktoś napisał masz odpowiednią opaskę jako kobieta będziesz miała sporo adoratorów. Najważniejsza zasada możesz wszystko nic nie musisz pozdrawiam miłej zabawy
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry