• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz w klubie dla swingersów

Mężczyzna

ziger

Cichy Podglądacz
Dla kobiet fajnie maja w czym wybierac gorzej jak sam facet pujdzie to moze i naweta nie porucha ale co zobaczy to jego
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
Też nie byłem, ale jestem od jakiegoś czasu umówiony z przyjaciółką, że kiedyś w końcu się wybierzemy zobaczyć jak tam jest.
 

Misteruv

Nowicjusz
Ja swinguje od 6 lat, w każdym klubie dla swingersów możesz obadać teren dostając innego koloru opaske. Jest to o tyle fajnie bo nikt rozmawiajacy z toba nie zrobi sobie nadzieji na seks. Jesli chodzi o wiekszosc mezczyzn w kazdym klubie przewaznie jest tak ze na 1 kobiete wpuszczaja 2 mężczyzn. Jeżeli mężczyzna jest nowy i chce wejść do klubu dla swingersow czasami może nie wejść. Warto sie umówić z jakaś koleżanką wtedy na wspolny wypad. Najważniejsze jest pogadać z kims i poznać wtedy praktycznie zawsze kończy sie na seksie w pobliskich pokojach. Można też ogladać ruchajace sie parki pić drinki, tańczyć, isc do jacuzzi basenu, namówic wieksze grono ludzi na seks grupowy. I trzeba pamietać o prezerwatywach ktore w klubie dla swingersow sa na kazdym kroku
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry