• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Piercing w sutkach

Czy podobają wam się przekłute sutki u kobiet?

  • Tak, im większe/bardziej fikuśne kolczyki tym lepiej.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    31
Kobieta

Iza1990

Cichy Podglądacz
Dziewczyny, czy mogłabym prosić o wady i zalety kolczyków w sutkach? Bardzo boli przekłuwanie, długi się goi? Czy sutki nie są wtedy mniej wrażliwe, czy może wręcz odwrotnie? Z góry dziekuję za pomoc :)
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Dziewczyny, czy mogłabym prosić o wady i zalety kolczyków w sutkach? Bardzo boli przekłuwanie, długi się goi? Czy sutki nie są wtedy mniej wrażliwe, czy może wręcz odwrotnie? Z góry dziekuję za pomoc :)
Nie chciałabym 😅. Znając mnie, zahaczyłabym czymś i bym jeszcze wyrwała 😱
 

PanTak

Seks Praktykant
Nie chciałabym 😅. Znając mnie, zahaczyłabym czymś i bym jeszcze wyrwała 😱

Z takim byś nie wyrwała ;)

nipple-peirced.jpg
 
Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
Rzeczywiście czy są bardziej czy mniej wrażliwe to się okazuje dopiero po całkowitym wygojeniu ale dla chłopaka,mężczyzny który lubi takie ozdoby to bodziec do silniejszego podniecenia tak że jakieś plusy zawsze są 😁
 
Kobieta

m.martusia

Cichy Podglądacz
Jak się umawiacie na sutka, to od razu spytajcie o znieczulenie, bo bez wg mnie nie do zniesienia, zemdlałam z bólu i myślałam że zwymiotuję. Choć każdy ma inny próg bólu to i tak chyba lepiej zapobiec akurat takim doznaniom
 
Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
Jak się umawiacie na sutka, to od razu spytajcie o znieczulenie, bo bez wg mnie nie do zniesienia, zemdlałam z bólu i myślałam że zwymiotuję. Choć każdy ma inny próg bólu to i tak chyba lepiej zapobiec akurat takim doznaniom
No rzeczywiście masz niski poziom bólu ale masz rację lepiej znieczulić przed przekłuciem a w domowych warunkach to maścią z lidokainą lub po prostu lodem
 
Kobieta

m.martusia

Cichy Podglądacz
No rzeczywiście masz niski poziom bólu ale masz rację lepiej znieczulić przed przekłuciem a w domowych warunkach to maścią z lidokainą lub po prostu lodem
W domowych warunkach w ogóle bym odradzała 🤪 choć sama kiedyś byłam na tyle odważna że przekułam sobie nos i na szczęście się zagoiło :) ale może być różnie
 
Kobieta

Yassmin

Cichy Podglądacz
Mnie najbardziej bolało robienie tatuażu na plecach, a podczas gojenia bolał mnie ten na ramieniu widoczny na zdjęciu :)

Myśl o powikłaniach mnie boli :) mam ładne cycuszki, nie chciałabym żeby mi zgniły
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry