• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Phone cuckold

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
o, to jest ciekawe! Opowiedz o klubie? W ogole, robisz to zawodowo jak rozumiem? Czy tylko dotykanie piersi, czy seks tez?
Zaczne od początku a więc w skutek różnych dziwnych zdarzeń w 2006 roku straciliśmy wszystko dom i sklep. Dosłownie wylądowaliśmy na ulicy, potem było wynajmowanie mieszkań itp. Generalnie było podle pomimo naszego dużego zaangażowania staliśmy w miejscu czyli byliśmy w ciemnej dopie.
Bylam bardzo wstydliwa nawet chyba przesadnie - patrząc na to z obecnej perspektywy.
Pewnego dnia postanowiłam podjąć zatrudnienie w klubie toples, mąż był przeciwny i długo o tym rozmawialiśmy w sumie kilka miesięcy rozmów...
W końcu zgodził się na to, to byl klub typu VIP nie dało się tam wejść z "ulicy". Ochrona i dobre towarzystwo - tak mi się wydawało niestety to była iluzja.
Klienci w zdecydowanej większości byli obcokrajowcami wymagany był angielski i niemiecki. Ogólnie wymogi były dosyć wysrobowane. Toples byłam tam jakieś 2-3 %czasu spędzonego tam. Częściej były to duże dekolty, biustonosze...
Najtrudniej było na początku naprawdę cholernie wstydziłam się, miałam wypieki na twarzy 🤭
Mam duże piersi więc od razu zdobyłam grono wielbicieli a zwłaszcza wśród Azjatów.
W klubie poznałam wielu ludzi , kilkoro z nich stało się moimi klientami gdzie jeździłam do nich robiąc striptiz lub realizując różne dziwne fetysze.
Nigdy nie uprawiałam sexu (nie zdejmowałam majtek /stringów! ) o samym klubie dużo by pisać, podobnie jak o klientach. Obecnie już tym się nie zajmuję
Oszczędzałam, pieniądze inwestowałam we własną firmę rozwijając ją z roku na rok obecnie jest naszym źródłem utrzymania.
Jeśli masz pytania to proszę. 🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jeśli masz pytania to proszę. 🙂
Mam pytania.

Jako tako obcy, znam BW i doskonale wiem, ze tu i teraz opowiadasz bajki licząc na niewiedze Polaka.
Plus dla adresu, ale jednak wiedzy o facetach z BW jest absolutne zero.
Masz pecha, ze z bajkami akurat trafiłaś na mnie 😀
Jako tako znam arabski, turecki i trochę farsi. Znam tamtejsza kulturę. Jeśli chcesz nas czarować to polecam Ci dział z opowiadaniami.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Mam pytania.
Jako tako obcy, znam BW i doskonale wiem, ze tu i teraz opowiadasz bajki licząc na niewiedze Polaka.
Plus dla adresu, ale jednak wiedzy o facetach z BW jest absolutne zero.
Masz pecha, ze z bajkami akurat trafiłaś na mnie 😀
Jako tako znam arabski, turecki i trochę farsi. Znam tamtejsza kulturę. Jeśli chcesz nas czarować to polecam Ci dział z opowiadaniami.
Z czym masz problem i jak można ci pomóc?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Mam pytania.

Jako tako obcy, znam BW i doskonale wiem, ze tu i teraz opowiadasz bajki licząc na niewiedze Polaka.
Plus dla adresu, ale jednak wiedzy o facetach z BW jest absolutne zero.
Masz pecha, ze z bajkami akurat trafiłaś na mnie 😀
Jako tako znam arabski, turecki i trochę farsi. Znam tamtejsza kulturę. Jeśli chcesz nas czarować to polecam Ci dział z opowiadaniami.
Po pierwsze pisze prawdę.
Po drugie jestem ateistką więc generalnie mam w dopie w co wierzysz.
Po trzecie fajnie ze pochwaliłeś się znajomością języków obcych i innych kultur jednak przy mnie miernie z tym wypadasz.
Po czwarte sugeruje abyś skoncentrował się na tym co przynosi ci największą przyjemność.
Pozdrawiam 🙆‍♀️
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Po pierwsze pisze prawdę.
Po drugie jestem ateistką więc generalnie mam w dopie w co wierzysz.
Po trzecie fajnie ze pochwaliłeś się znajomością języków obcych i innych kultur jednak przy mnie miernie z tym wypadasz.
Po czwarte sugeruje abyś skoncentrował się na tym co przynosi ci największą przyjemność.
Pozdrawiam 🙆‍♀️
Po pierwsze - nie masz najmniejszego pojęcia o kulturze BW!
A zatem... 😀
To czy jesteś ateistka, czy nie, nie ma nic wspólnego z dawaniem, lub nie dawaniem du... na BW 😀 Tam chodzi o dam i to natychmiast, albo nie i jestem europejskim odpadem, który nie wie o co chodzi 😀
A zawsze chodzi o dupę na jeden raz.
Ale jak będzie dobra, to i nawet na 40 razy, albo i więcej.
Pisz opowiadania.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Po pierwsze - nie masz najmniejszego pojęcia o kulturze BW!
A zatem... 😀
To czy jesteś ateistka, czy nie, nie ma nic wspólnego z dawaniem, lub nie dawaniem du... na BW 😀 Tam chodzi o dam i to natychmiast, albo nie i jestem europejskim odpadem, który nie wie o co chodzi 😀
A zawsze chodzi o dupę na jeden raz.
Ale jak będzie dobra, to i nawet na 40 razy, albo i więcej.
Pisz opowiadania.
A Ty je czytaj bo żyjesz w świecie fantazji. Wymyśliłeś sobie jakieś BW wymyśl CW KW, RW. Tak jak pisałam wcześniej najważniejsze abyś był szczęśliwy, tego się trzymaj podróżniku 😂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Trzymam sie i to chyba od dziecka.

Nie rozumiesz kultury BW. Ba, nawet nie rozumiesz co znaczy BW, ale jednak wpisujesz się, po polsku, w ich erotyczny klimat.
A wiec tu i teraz, propagujesz FakeNews

Pisz opowiadania, a będzie wszystko ok.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Trzymam sie i to chyba od dziecka.

Nie rozumiesz kultury BW. Ba, nawet nie rozumiesz co znaczy BW, ale jednak wpisujesz się, po polsku, w ich erotyczny klimat.
A wiec tu i teraz, propagujesz FakeNews

Pisz opowiadania, a będzie wszystko ok.
Nie rozumiem takich ludzi jak ty. Nie czytasz lub nie potrafisz że zrozumieniem treści. Dlaczego piszesz mi o klimatach arabskich, tureckich. Co ja mam niby z tym wspólnego.? Mylą Ci się chyba osoby i posty?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Daj sobie z nim spokoj, wypowiedzi bez ladu i skladu, szkoda czasu.
Gdybym nie znal sieci, w tym i prawideł forum`s pewnie byłbym załamany, ale znam i to od podszewki wszystkie prostackie triki 😀
Kto w nie uwierzy jest sam sobie winien.
A łatwowiernych u nas nie brakuje.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
A jednak po informacjach które dostaję na priv jednoznacznie stwierdzam że jest to bardzo popularny fetysz, w większości jako fantazja ale jednak 🙂
 
Kobieta

Zuzkaa

Cichy Podglądacz
Jak wybrnęłas z tego?
W sytuacji z chłopakiem zadzwonił do mnie czy mam czas się z nim spotkać, więc powiedziałam że mam parę obowiązków domowych do zrobienia i że później mogę się z nim spotkać i w czasie rozmowy chłopak z którym uprawiałam sex nie przerwał stosunku i mi mocniej włożył i jęknełam więc chłopakowi powiedziałam że się zagapiłam i uderzyłam się o półkę. A w sytuacji z tatą, zadzwonił dopytać się o prezent dla mamy więc odpowiedziałam na szybko żeby kupił bransoletkę o której wcześniej gadaliśmy i powiedziałam że muszę kończyć.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Od telefonu do sytuacji niebezpiecznych, początkowo odbierałem jak wymiana doświadczeń cichodajek na dorobku. Ciekawe sytuacje i jak najbardziej realne. Czasami obawy i wyobraźnia napędza trwogę a czasami kto wie. Kiedyś zabawiałem się w klubie z bardzo atrakcyjną parą, na koniec zaproponowałem im odwiezienie. Dopiero w szatni po ubraniu zorientowałem się, że jest to para cyganów. Kierowali mnie przez miasto nie podając adresu, zachwycali się moim samochodem, pytali o rocznik, moc, wyposażenie, czym się zajmuję... chcieli jeszcze koniecznie się umówić w hotelu. Wycofałem się mówiąc wymijająco "zdzwonimy się".
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Przyjaciółka zwierzyła mi sie ze podczas jej pobytu w Wielkiej Brytanii gdzie to była w kilkumiesięcznej delegacji miała takie zdarzenie. Była tam już trzeci miesiąc, poznała pewnego polaka który był tam zarobkowo kilka razy przyjęła od niego zaproszenie na obiad /kolację/kawę i wtedy zawsze miała telefon od męża lub dzieci, generalnie nie robiła nic złego, jednak zdziwiło ją to że miał "wyczucie czasu" dzwoniąc akurat wtedy. Pewnego razu sprawy posunęły się dalej i wylądowała z nim w łóżku były godziny poranne, podczas stosunku gdy jej partner penetrował pochwe zadzwonił telefon, to byl syn, odebrała jednak tamten nie przestawał jakoś wybrnęła z sytuacji syn zapytał ją dwukrotnie czy wszystko jest ok🙂. Dzwonił będąc w szkole. Po chwili zadzwonił jej mąż i wtedy jak mówiła ta sytuacja nakręciła tego faceta jeszcze bardziej więc nie przestawał a wręcz podwoił wysiłki.
Mąż stanowczo nakazał jej podjąć leczenie przeziębienia o którym mu mówiła dzień wcześniej. 🙂
Powiedział jej że charczy jak stary koń 🙂 w momencie gdy z nim rozmawiała leżała na boku tyłem do tego faceta który penetrował jej pochwe i bawił się biustem , z biegiem rozmowy robił to celowo mocniej 🙂
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Wczoraj postanowiłam zabawić się w ten sposób. Wszystko uzgodniłam oczywiście z mężem, również wspólnie zaplanowaliśmy wszystko.
Jako że bardzo lubię grę psychologiczną najbardziej zależało mi na obserwacji reakcji faceta którego wspólnie wybraliśmy, wybór padł na kuzyna mojego męża.
Sławek to czterdziestolatek, żonaty, ojciec dwójki dzieci z mężem ma dobre relacje a wynikają one z tego że szuka zatrudnienia w naszej firmie, nie lubi się napracować więc myślę że najlepszym stanowiskiem byłoby dla niego fotel dyrektora.
Od kilku lat jest "zawodowym bezrobotnym" śledzi każde nasze posunięcie więc wiedział też ze od kilku miesięcy przebywamy w naszej fili na Węgrzech.
Wprosił się dosyć ordynarnie więc postanowiliśmy pozbyć się tego trutnia a przy okazji trochę się zabawić. Oczywiście liczylam się z tym że w kraju będzie "gadał" wszystkim o tym zdarzeniu, jednak z drugiej strony osoba która "sypiała" z wszystkimi gwiazdami pop i znanymi aktorkami 🤣nie jest dla nikogo wiarygodna.
Plan prosty i wręcz ordynarny zaprosić go do mojego gabinetu zachowywać się dwuznacznie, prowokować strojem i zachowaniem, dzwoni mąż odbieram telefon prowadzę rozmowę gdy ten mnie dotyka. Jako że Sławek nie jest skomplikowany więc plan też nie jest wyrafinowany.
Wieczorem przyszedł do gabinetu w naszym domu mąż " miał pilny wyjazd" 🤣 ubrana wyzywająco (prześwitująca czarna bluzka) bez biustonosza i obcisłe spodnie, zapoprosiłam go na rozmowę aby zatrudnił się u nas w firmie.
Oczywiście nie był tym jakoś specjalnie zainteresowany ale moimi Cyckami już tak 😉
Zrobiłam kawę, później usiadłam obok niego na takim wyższym krześle, nachyliłam się 😉 i jako że w Sławku odezwał się pierwotny instynkt od razy miałam jego łapsko na cycku 😉
Wysłałam tylko SMS o treści "mam go" do mojego męża ten zaraz oddzwonił.
Sławkowi nie przeszkadzało macać mnie po cyckach nawet gdy słyszysl w telefonie głos swojego kuzyna 🤔(było na głośnomówiącym)
Rozmawiałam z mężem prawie 5 minut a ten w tym czasie zdążył zdjąć mi bluzkę wyjąć swojego ptaka i włożyć mi go między piersi.
Wtedy powiedziałam przez telefon umówione słowo a mąż zapytał co teraz dokladnie robię, więc odparłam że Sławek chce mi zrobić hiszpana. Mąż wpadł w "szał" 😂😂i kazam mi go wyp..rdolić co z przyjemnością uczyniłam 🙂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry