• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Penis 20 cm + ANAL + ciaza

justynaanglia

Cichy Podglądacz
Witam serdecznie, mam na imię Justyna mieszkam razem z chłopakiem w UK, jestem w 6 miesiącu ciazy. Oboje kochamy milosc grecka - seks analny.


Moj chlopak ma duzego i grubego penisa - jak kiedys dostawiłam linijke szkolna (20 cm) to jego naplet wystawal troszke ponad linijke.

Dwa lata temu zaczelismy kochac sie analnie. Oboje tego chcielismy, juz wszesniej wiedzialam ze moj men lubi ten rodzaj sexu gdyz czesto robiac mi minetka schodzil jezykiem w dol i zatapial sie w odbycik, lizac go próbował koniuszkiem języka wchodzić jak najgłębiej sie da.

Pierwszy raz byl naprawde niesamowity. Caly dzien szykowalam sie do tego sexu - lewatywa, wpuszczalam strumien wody do srodka oraz zaczelam nawilżanie odbytu godzine przed seksem. Natomiast moj chlopak specjalnie nie uprawial 7 dni sexu aby jego czlonek stal jak drąg.

Zaczelismy od pocałunków, oraz pieszczot. Gdy chlopak schodzil pocalunkami coraz nizej czułam maly niepokój oraz strach. Gdy juz zatrzymal sie na odbycie zaczal go lizac i po chwili wsunął paluszek do środka.

Jego penis z podniecenia wypuścił z przewodu kilka kropel "soku". Kazal mi zlapac sie za posladki i jeszcze bardziej wypiąć -> gdy jego główka znalazla sie juz w moim odbycie poczulam bol i rozkosz w tej samej chwili. Jego 20 cm drąg wypelnial ja po brzegi a mi lzy lecialy jak strumien. Wtedy zapytal sie mnie czy ma kontynuować, a odp. tymi slowami: Jestem Twoja mala szuczka, przeleć mnie po same jajka... I ta sie stalo jego penis zaczal wchodzic coraz głębiej i głębiej a ja czulam ze moje zwierecze rozchodza sie na wszystkie strony.

Odbytnica byla tak wypleniona ze czulam jego napięte zyly na penisie, jego czlonek byl tak sztywny ze moje błony musialy sie dostosowac do jego grubosci i dlugosci.

Przecietna odbytnica ma 15 cm, a jego czlonek 20 cm - gdy jego ruchy zatrzymaly sie na odcinku 15 cm wyjal penis z mojej dziurki i zaczal mnie calowac w usta gdyz widzial ze jestem cala zaplakana.



Spojrzałam na jego czlonka czy nie ma zabrudzeń - o dziwo nie mial, penis byl caly rozpalony, czerwony, napiety zylami. Zadal mi pytanie czy mam ochotę na ciag dalszy??? Odparłam zeby nawilżyl ponownie moja dziurke i czlonka i Zerznal mnie po same jaja.....


Gdy wprowadzil ponownie swoj drąg, moj odbyt przyjął go z większym entuzjazmem gdyz nadal pozostawał rozwarty. Czlonek ponownie zatrzymal sie
na odcinku 15 cm gdyz tyle ma odbytnica. Wtedy złapał mnie za pośladki i z wieksza sila par na moja dupe. Gdyz odbytnica przechodzi w okreznice i zaczyna sie jelito, czesto zmienia sie kierunek oczka wlotu dlatego jego potężny penis mial takie trudnosci z wejsciem dalej.... Udalo sie jego naplet wypełniał teraz moja okrężnice i jelito.

Ogromny bol, bol,bol, bol..... i ogromna rozkosz, rozkosz, rozkosz....
Lzy, lzy, lzy, lzy..... i jęki rozkoszy, jęki rozkoszy, jęki rozkoszy....


Czulam jak jego główka rozpycha moje zwieracze, a blony odbytnicy zaczynają krwawic od wyplenienia. Poczuł ze jeszcze kilka posunięć i bedzie wystrzał wiec położył swoja reke na mojej łechtaczce i zaczął ja masować...

Po 2 minutach on wystrzelil w moim odbycie do środka, a ja z rozkoszy trysnęłam moczem - miałam mokry orgazm.

Po stosunku leżałam jeszcze godzinę i nie mialam sil na nic.

Czulam sie jak prostytutka i jak dobra kochanka ktora korzysta z zycia i kocha sex.

--------------------------------- -------------------------------

Czy taki sex jest bezpieczny w mojej sytuacji gdy jestem w 6 miesięcznej ciazy ?

Gdy 20 cm czlonek penetruje mnie po same brzegi, jego naplet wije sie w okreznicy ?
 

drSeks

Cichy Podglądacz
Seks analny jest całkowicie bezpieczny, pod warunkiem że ciąża przebiega normalnie bez ryzyka przedwczesnego porodu. Wtedy nie jest zalecana żadna aktywność seksualna, ponieważ każda powoduje skurcze macicy, a te w konsekwencji mogą doprowadzić do wczesnego porodu. Opinia lekarza prowadzącego - bezcenna :)
Pozdrawiam, drSeks
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Jeszcze tylko jedno wspomnienie... łzy się w oczach kręcą... „dziś już nie ma prawdziwych dzikich plaż”
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry