• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pegging - ktoś praktykuje?

Mężczyzna

Patryk. Kot

Cichy Podglądacz
Witam. Od jakiegoś czasu zastanawia mnie ta tematyka i chciałbym zobaczyć jak to jest zamienić się rolami. Problem w tym że nie znam żadnej dziewczyny z straponem i tu pojawia się pytanie, czy znajdę chętną dziewczynę z Łodzi na taką zabawę?
 
Mężczyzna

Dictador

Nowicjusz
A ja bym chciał żeby mnie kobieta przeleciała :) ćwiczyłem dildo i super uczucie, ale myślę że jeszcze lepsze będzie jak zrobi to kobieta że strap-on przy pasie
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Ja się zawsze bałem, nie tyle co że bym się wstydził, ale że sobie uszkodze zwieracze czy tam jelita :p. Jest tu jakiś weteran co potrafi podpowiedzieć czy mają od tego jakieś problemy zdrowotne?
 
Mężczyzna

teki.blue

Cichy Podglądacz
Ja poprosiłem i było warto. Teraz ciągle o tym myślę... : )
Orgazm jest z innej bajki i mogę tak dojść więcej niż raz.

PS: Trzeba się przygotować, poczytać
 
Mężczyzna

Krzysiek96

Nowicjusz
Mężczyzna

GentalmanAnalny

Nowicjusz
Praktykowałem jak miałem dziewczyne i było super 😍❤ Te uczucie jak uderzała w moje pośladki a w środku czułem ruch 😈 Obecnie solo, chwile temu sam sie zabawiałem i było ostro 😏 Wszedł mi nawet najszerszy jaki miałem a to grubasek 😏😈 Pierwszy raz miałem go całego, chciałem sie pochwalić 😁
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Może znajdzie się jakaś Pani ze Śląska lub okolic chętna spróbować peggingu z femboyem? Niżej mała porcja zdjęć ☺️

 
Mężczyzna

YoungMan

Cichy Podglądacz
Switchujemy z partnerka (raz ja dominuje, raz ona), ale wolę być tym uległym i z kilka lat temu wprowadziliśmy strapona. Jest poczucie uległości i zależności, zwłaszcza na pieska. Zazwyczaj to łączymy od razu z rzeczami typu, wyprowadzanie pieska na spacer po domu, biczowanie, podduszanie, poniżanie itp. ale taki seks to coś około 20% l. Zazwyczaj uprawiamy seks "normalnie, jak bozia każe"
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
X pegging a orgazm u faceta Seks 2
M Pegging na OnlyFans Seks fotki i filmy 0
M Pegging Olsztyn Ogłoszenia 5
M Pegging, posuwanie mężczyzny straponem. Fetysze i perwersje 49
S Pegging w relacji femdom Fetysze i perwersje 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry