• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Patrzenie jak wasz partner/parnerka uprawia seks z kimś innym

Mężczyzna

kam98

Cichy Podglądacz
Cześć!

Chciałbym poruszyć temat cuckold i cuckquean. W skrócie jest to sytuacja kiedy partner lub parnerka obserwuję drugą połówkę uprawiająca seks (zazwyczaj z kimś atrakcyjniejszym od siebie), czasem bierze też w tym mniejszy lub większy udział.
Do niedawna sądziłem że działa to zawsze w stronę cuckold gdzie facet obserwuje jak jego partnerka jest rżnięta w sposób, w który on nie potrafi 😉. Okazuje sie jednak, że kobiety również lubią czasem oddać swoich facetów w lepsze ręce.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Bylibyście w stanie patrzeć jak wasz facet lub parnerka uprawia seks z kims innym i biernie się przyglądać? Moze podniecało by to was? Osobiście nie byłbym w stanie byc na pozycji cuckolda, nie miałbym natomiast nic przeciwko aby pomóc spełnić się kobiecie, której facet nie daje rady 😉
A może byliście już w takiej sytuacji? Jakie były wasze wrażenia podczas i juz jakis czas po takim seksie?
Zapraszam do dyskusji

171f58804e4a9.jpg
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Temat przegadany wiele razy, na wszystkie sposoby. W skrócie - w sferze fantazji, jak najbardziej podniecająca wizja (zarówno dla mnie, jak i dla małżonki), przy czym oboje wolelibyśmy być stroną patrzącą. No ale właśnie, realizacja to niestety absolutnie nierealna sprawa. Gdybym miał patrzeć jak moja żona uprawia z kimś seks, to musiałby być to ktoś nie tylko atrakcyjny, ale też w jakimś sensie zaufany. No ale przecież ktoś znajomy nie wchodzi w grę (na pewno nie mój kolega). Kolega żony, już prędzej, ale tutaj nie byłoby jej zgody na taki układ. No i wiadomo, że miałby to być sam seks, zatem warunkiem koniecznym musiałby być brak jakiejkolwiek potencjalnie wywiazanej więzi pomiędzy kochankami. Zatem najlepiej jakby to był profesjonalista. Albo kilku kolesi. Także reasumując, science fiction :D
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Moja była kiedyś proponowała/mówiła, że chciała by zobaczyć jak robię to z inną, a nawet innym i chętnie by popatrzyła. Ale niestety nie wyszło z powodu rozstania
 
Mężczyzna

Free

Cichy Podglądacz
Z moją ex mieliśmy różne fantazje, m.in. sex (co prawda tylko oralny lub "ręczny") z zaprzyjaźnioną parą lub koleżanką. W jakiś sposób podniecający jest widok własnej partnerki z kimś innym, podczas gdy obca laska robi Tobie dobrze. Fajnie mieć jednak kogoś zaufanego do takich akcji. A inny temat, to że po takiej akcji bywały spięcia między nami, to jednak nie jest takie proste, kiedy jesteśmy o siebie zazdrośni... Ale np zupełnie bez zazdrości patrzyłem, kiedy moja kobieta zabawia się z koleżanką 😛, ona z kolei chciała zobaczyć mnie bawiącego się z kolegą 😆
 
Mężczyzna

Bumcyk

Cichy Podglądacz
Osobiście nie wyobrażam sobie patrzeć jak partnerka uprawia seks z innym facetem. Natomiast jeśli byłaby to kobieta to zmienia postać rzeczy. Dla mnie taka akcja to bardzo podniecająca fantazja, którą chętnie bym rozważał, nawet jeśli miałbym tylko i wyłącznie patrzeć, bez aktywnego udziału :)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja bym chciał wziąć udział w sesji gdy para się rżnie a ja sobie siedzę z boku, popijam drinka i tylko patrzę. Ciekawy jestem jak to na mnie podziała...

Inna sprawa, że chciałbym aby ktoś na moich oczach mocno zerżnął moją partnerkę. Niestety nie ma opcji, nie zgodzi się :-(
 
Mężczyzna

Porco

Podrywacz
Cześć!

Chciałbym poruszyć temat cuckold i cuckquean. W skrócie jest to sytuacja kiedy partner lub parnerka obserwuję drugą połówkę uprawiająca seks (zazwyczaj z kimś atrakcyjniejszym od siebie), czasem bierze też w tym mniejszy lub większy udział.
Do niedawna sądziłem że działa to zawsze w stronę cuckold gdzie facet obserwuje jak jego partnerka jest rżnięta w sposób, w który on nie potrafi 😉. Okazuje sie jednak, że kobiety również lubią czasem oddać swoich facetów w lepsze ręce.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Bylibyście w stanie patrzeć jak wasz facet lub parnerka uprawia seks z kims innym i biernie się przyglądać? Moze podniecało by to was? Osobiście nie byłbym w stanie byc na pozycji cuckolda, nie miałbym natomiast nic przeciwko aby pomóc spełnić się kobiecie, której facet nie daje rady 😉
A może byliście już w takiej sytuacji? Jakie były wasze wrażenia podczas i juz jakis czas po takim seksie?
Zapraszam do dyskusji

171f58804e4a9.jpg
Super temat , ja marzę myślę że mógłbym patrzeć chciałbym żeby ktoś właśnie zrobił to z moją żoną czego ja nie robię. Na co mi nie pozwala a z " nim " poszła by na całość
 
Mężczyzna

Bart988

Cichy Podglądacz
Wszystko zależy od podejścia i relacji w związku. Czy jest zaufanie i partnerstwo, czy raczej nieufność i zazdrość. W naszym przypadku typowy cuckold nie wchodzi w rachubę. Trójkąt 2M + 1K z moją żoną jak najbardziej nam się spodobał. Oczywiście są chwile, że ja potrzebuje odpoczynku lub chcę sobie zapalić, to nie mówię stop zabawie i zabieram żonę ze sobą na balkon, tylko między nimi zabawa trwa dalej. Lubię też na dłuższą chwilę stanąć z boku i powiedzmy, że trzeźwym okiem popatrzeć jak moje kochanie oddaje się rozkoszy. Na pewno nie zgodziłbym się na rolę, tylko i wyłącznie obserwatora, jak coś robimy, to robimy to razem, sex traktuję jak przyjemność i zabawę, a moja żona jest "kierownikiem tego placu zabaw" :). Bardzo ważne też jest odpowiednie dobranie i poznanie drugiego partnera. Jeżeli trafi się odpowiedni kandydat, to "wsiadamy na tę karuzelę" i bawimy się. Po wszystkim zadowoleni wracamy do codziennych obowiązków. :)
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Ja ostatnio fantazjuje sobie o masturbowaniu się do seksu mojej ex z jej obecnym mężem :D. Jestem pewien, że zanim się rozstaliśmy, to już mnie z nim zdradzała, poza tym już dojrzałem do tego, że podjęła ona świetną decyzję, a ja zawsze byłem najbardziej zakochany w masturbowaniu się. Gdybym nie był takim tchórzem jakim jestem, to napisałbym do niej, że tak naprawdę nigdy na nią nie zasługiwałem i byłbym szczęśliwy lizać jej buty i masturbując się do nich 😋
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
niestety nie mam co liczyć na realne spełnienie ale mam takie marzenie że patrzę jak moja żona obciąga kilka penisów na raz i każdy po kolei kończy jej na twarzy i w ustach
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Nigdy nie mów nigdy. Moja eks nie przepadała za oralem a anal to już absolutnie i kategorycznie nie. W końcu przekonała się do orala. Do anala nie zdążyła, bo się rozwiodłem, okazało się, że ten oral to nie tylko ja miałem :p

Zmieniłem więc partnerkę i teraz mam prawie wszystko, a to czego nie mam - pomału dochodzimy do porozumienia 🙃
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry