• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Partnerka starsza od partnera?

Status
Zamknięty.

.

Cichy Podglądacz
Hi,

mam takie pytanie do Was. Czy to, że partnerka jest starsza od partnera (o 2 lata) jest 'inne'? Czy przeszkadzałoby Wam to, gdyby Wasz partner był starszy? (Pytanie głównie do facetów :p). Czy z punktu widzenia przyjaciół\znajomych pary z taką nietypową (?) różnicą wieku, było by to głupie?

W sumie to ja jestem w takiej głupiej sytuacji. Może nie partnerka, ale bardzo dobra przyjaciółka, jest odemnie starsza o 2 lata. Wydaje mi się, że Ona chce tego, żebyśmy byli razem, ja też tego chcę. W sumie nam obydwojgu nie przeszkadza różnica wieków, ale nie wiemy co pomyślą o tym znajomi\rodzina, i to jest najgorsze. Co Wy o tym myślicie? Dodam jeszcze, że ja mam 14 lat, a Ona 16 :(

Pzdr.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
hm. teraz to na pewno bedzie spora różnica... (za 10 lat nie byłoby żadnej...)
Ale spoko- moja koleżanka miała w wieku 15 lat chłopaka 12letniego. Ale to dla mnie jest śmieszne;) Zerwali ze sobą po dwóch tygodniach.
Jesli nie jestes tego pewien, warto niszczyć w ten spsoób przyjaźń?
Teraz ona jest jakby 4 lata do przodu przed tobą.. :wink:
Ale jak chcesz ryzykować- próbuj i życze powodzenia!
 

pinio

Cichy Podglądacz
młody 14 i 16 lat bierz się śmiało ta granica zniknie w trakcie. TYlko jej nie daj poznać że jesteś młodszy (nie płacz i wogóle wiesz o co chodzi) . Ja mam 22 Ona 25 i jest genialnie - kobeity starsze wiedzą czego chce i potrafią to osiągnąć tylko uważaj żeby to nie była "balchara"
 

HEXE

Cichy Podglądacz
W mojej rodzinie różnica wieku jest bardzo popularna.Moja babcia była starsza od dziadka 2 lata.Mój tata jest starszy od mamy 5 lat.Kuzynka ma faceta młodszego 2 lata.Natomiast moja siostra(22) miała faceta młodszego o 4 lata(18).
Do czego zmierzam-różnica wieku nie jest istotna jak ludzie się kochają albo chcą być ze sobą.Wystarczy po prostu nie zwracac uwagi na to,że laska jest starsza.A co znajomi mają do tego?Jeśli pokażecie wszystkim,że jest Wam ze sobą dobrze,że się rozumiecie-myślę,że ludziom nie zrobi to większego problemu ile lat różnicy jest między Wami.

Patrzcie na siebie nawzajem a nie na to,co dookoła Was mówią :wink: :wink: :wink:
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Różnica wieku nie robi różnicy, lecz przewaga 2 lat dziewczyny nad chłopakiem to rzadkość. Nie masz co się przejmować tą swego rodzaju niecodzienną sytuacją. Jednak to wy sami, być może, wyrobicie zdanie innych na wasz temat(swoim własnym zachowaniem, charakterem związku-czy nie będzie to 14 letnia dziecinada, dwutygodniówka). Życze wam dojżałego,realnego związku bez presjii i palców otoczenia. :)
 

Hightower

Cichy Podglądacz
mam 18 dziewczyna 23 i jest super!!!!!!! chlopie w twoim wieku to nie masz na co patrzec!!!! jeszcze bedziesz mial nie jedna!!!!
 

madzia

Podrywacz
ja mam 18 on 22 :D Moja mama jest starsza od mojego Ojca o 2 latka ;-) tylko ze w tak mlodym wieku taka roznica moze byc spora chyba ze chlopak dojrzewa szybciej... Powodzenia
 

Maverick

Nowicjusz
Ja osobiscie nei chcialbym miec starszej dziewczyny. Raz mialem mozliwosc uderzac do dziewczyny o 3 latka starszej (miala 20 a ja 17) ale niezbyt mi to pasowalo. Inne srodowiska, inne priorytety, doswiadczenia, oczekiwania itp. Tak to jest ze zazwyczaj facet ma mlodsza dziewczyne :)
No ale skoro Wam z tym dobrze to najwazniejsze.
 

misska

Cichy Podglądacz
Ja mam 23 lata, a mój były 20 i było dobrze. Było.., teraz zdecydowanie nie chcę tak młodego. Chociaz kręci się teraz koło mnie młodszy, ale tylko o rok ;-P No, ale też nie wiem czy się w coś z Nim pakować ;] Btw ja to mam takie szczęście. Albo chce mnie jakiś dzieciak, albo stary dziad, albo ten którego ja nie chcę, yh :S Chyba pisany mi los starej panny :S
 

aguSka

Cichy Podglądacz
ja etz znama taka pare gdzie dziewczyna jest starsza od chlopaka i bardzo dobrze im sie uklada sa ze soba ponad 3 lata i planuja juz nawet slubi nic sie nie zanosi na to zeby mieli zwiazek zakonczyc, wlasciwie cuja sie tak jakby doiero ze soba zaczynali chodzic i od nowa sie poznawali i robil dla siebie rozne mile drobnostki.. :roll:
 

p1tbull

Seks Praktykant
No spoko :D skoro masz 14 lat i ja "kochasz" to niema przeszkód, tylko moja rada nieradzilbym ci angazowac sie w ten zwiaek na poczatku poniewaz to niebedzie twoja pierwsza i ostatnia dziewczyna :p (<-- niewiem jak sie to pisze :p) :D. Ja mam dziewczyne starsza o rok ale nieprzeszkadza mi to ani jej jestem juz z nia 1,5 roku i niezapowiada sie na to zeby cos sie mialo zepsuc :D
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Poznań - seks-partnerka poszukiwana Ogłoszenia 0
S Cyber partnerka Ogłoszenia 1
K Cyber/sexting - partnerka poszukiwana Ogłoszenia 1
W Cyber-partnerka Fantazje erotyczne 34
Katrine Wyuzdana partnerka Fantazje erotyczne 51

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry