• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Partnerka starsza od partnera?

Status
Zamknięty.

p1tbull

Seks Praktykant
No dokladnie :D jak ja widze jak moja 14 letnia siostra placze bo ja chlopak zucil po tygodniu az mi sie smiac chce :D Poprostu nierozumiem czemu tacy mali ludzi sie tak przejmuja tym skoro to i tak niebedzie ich pierwsza i ostatnia milosc a raczej zauroczenie :D. A z drugiej strony niemoge pojac dlaczego 14 -letnie dzieci chca byc juz tak dorosle by miec chlopakow czy dziewczyny, no spoko a potem jest sytulacja ze dzieci wychowuja dzieci bo przeciez jak sobie taki 14 latek pochodzi juz z miesiac to musi zaczac wspólzycie bo przeciez on tak bardzo "kocha" druga osobe...... Niepojeta rzecz jak dla mnie :D
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Hmm wiek nie ma raczej znaczenia, jeżeli wam obojgu odpowiada, to najważniejsze, aby oboje chciało :p
Ze swojego doświadczenia powiem, że najlepiej znaleźć sobie kogoś w tym samym wieku lub w zbliżonym --> podobne zainteresowania, poglądy na sprawy itp.
 

gonia

Erotoman
Młody18 napisał:
Hmm wiek nie ma raczej znaczenia, jeżeli wam obojgu odpowiada, to najważniejsze, aby oboje chciało :p
Ze swojego doświadczenia powiem, że najlepiej znaleźć sobie kogoś w tym samym wieku lub w zbliżonym --> podobne zainteresowania, poglądy na sprawy itp.
to jak najbardziej odpada najgorsze co moze byc
dziewczyna przewaznie szuka kogos starszego bo widzi jak jej rowiesnicy sa dziecinni :)
znam wiele takich przypadkow tak samo jak pary z tej samej klasy czy grupy tragedia wiec mlody iwdze ze Twoje doswiadczenie jest malo rowiniete :>
 

gonia

Erotoman
bo zawsze zdarzaja sie przypadki ktorym sie udaje ale w wiekszosci nie
nie ty nie pisales o klasie tylko ja o tym wspomnialam
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Poznań - seks-partnerka poszukiwana Ogłoszenia 0
S Cyber partnerka Ogłoszenia 1
K Cyber/sexting - partnerka poszukiwana Ogłoszenia 1
W Cyber-partnerka Fantazje erotyczne 34
Katrine Wyuzdana partnerka Fantazje erotyczne 51

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry