• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Papo nie odchodz....!!

Status
Zamknięty.

Mayonez

Seks Praktykant
Blancik87 napisał:
Te Hellmanss' wiesz ludzie w ten sposob okazuja zal i załobe... jak ci to przeszkadza to nie wchodz na neta...
Te blancik,jak tak bardzo Ci zal to lepiej idź sie pomódl,a nie udajesz taka rozżaloną bo wszyscy wokól tak robią to i TY tez musisz..co z tego,ze na pokaz :/
 
I

imported_admin

Guest
Koszałek Opałek napisał:
Hipokryzja jest wszędzie, bo prawdę mówiąc za życia nikt papieża nie słuchał, no może nie nikt ale napewno nie tyle osób ile obecnie. Prawdę mówiąc sam też usilnie nie dążyłem do tego aby usłyszeć co papież ma do przekazania jednak w pewien specyficzny dla nie sposób odczuwam jego "wielkość". Denerwuje mnie to, że wszystkie serwisy takie jak wp.pl onet.pl i inne zmieniły swój layout strony na czarno biały, kierowcy na antenach samochódów doczepiają czarne wstążeczki. Kurwa, za przeproszeniem, co za hipokryzja.

spoko skoro twierdzisz ze jestem hipokryta to nie chce Cie tutaj,
tak sie sklada ze jest zaloba narodowa, Papiez Jan Pawel II byl wielkim czlowiekiem, ktorego bardzo, bardzo cenie za wszystko co zrobil dla swiata, widac malo sie interesujesz... tym jaki byl to czlowiek.
Nikt twojego pokroju nie bedzie mi wtykal ze jestem hipokryta. Banned!

Mayonez tobie tez cos przeszkadza?
Nic nikomu nie narzucam, tak wyrazam swoja zalobe po utracie jednego z najwiekszych autorytetow na swiecie... jedynego w swoim rodzaju Papieza. Dla KK to wielka strata!
 

sii

Biegły Uwodziciel
ja bym sie nie zdziwil ze ktos pisze ze zdziwieniem ze umarl prezydent stanow zjednoczonych itp i zaloba jest ( wlasnie tak wyrazana ) to szczerze mowiac przytakiwalbym mu .. . jak juz wspomnialem jestem niewierzacy i nie jestem do konca w stanie oceniac Jana Pawła II za to jakim byl papiezem ale jezeli mialbym oceniac czlowieka to napewno nikt na taka chwile nie zasluguje bardziej jak on

ps. zreszta co prawda to prawda nikt nikomu nie narzuca wchodzenie na strony typu onet.pl czy tutaj - to ich sprawa co robia ze swoim serwisem a z mojego punktu widzenia prowadza go bardzo dobrze.......zreszta zaloby nikt nikomu nie narzuca tu raczej trzeba uszanowac zdanie ludzi ktorzy w tej chwili trwaja w takim stanie - no jednak troche powinny media zbastowac z tymi transmisjami nonstop na ten temat
 

Mayonez

Seks Praktykant
Hoho,to sie pan admin zdenerwował i od razu bana dał....
(moze i dlatego,ze w dalszej rozmowie ze zbanowanym argumentó by nie miał,wiec dać bana wygodniej....)
czysta hipo...dobra dobra,ja juz nic nie mówie....

Tak wielka strata...tak wielka,że nie narzucajac nic nikomu trzeba zmuszać ludzi do ogladania forum w czerni i bieli...
są inne sposoby okazywania żalu...
A takie smucenie przez internet na pokaz jest raczej żałosne


(pewnie zaraz też dostanę bana....
Przynajmniej będe miał powód ,zeby swoja stronkę na czarnobiało zrobic ;p)
 

sii

Biegły Uwodziciel
a mi sie wydaje ze najlepszym argumentem jest tutaj to zeby uszanowac czyjes zdanie jezeli to znajduje sie w granicach rozsadku - a chyba w tej sytuacji nie ma co dyskutowac czy taka sytuacja jest normalna czy nie

ja sam szczerze mowiac ine rozumiem ludzi placzacych na ulichac siedzacych w kosciolach itd ale nie jest to powod dla ktorego mam ich krytykowac a juz napewno nie obrazac ich uczuc
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry