• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Papo nie odchodz....!!

Status
Zamknięty.

sii

Biegły Uwodziciel
jak jest zlosliwy to raczej marne szanse...moj dziadek mial od palenia ale trzyma sie dobrze - jak na swoj wiek :) widac ze ta operacja odbila sie na jego sprawnosci itd itd ale jest wszystjko ok .......zreszta ludzie umieraja majac juz swoje lata - napewno latwiej jest zniesc smierc osoby ktora ma 70-80 lat niz 18 .....az strach pomyslec jak sie to tej jedynej najblizszej osobie mogloby przydazyc...................
 

rose

Biegły Uwodziciel
..i Bóg nie pomógł.. :( papież umarł bo na każdego przychodzi czas.... tylko dlaczego musiał tak strasznie cierpieć.. wspaniałomyślny Bóg zawsze doświadcza tych najszlachetniejszych i najwspanialszych .. :? [*]
 

Endrju

Nowicjusz
Całe życie dążył do Boga. Aż w końcu do niego poszedł... On jest szczęśliwy...

"Gdy się rodzisz, płaczesz, a inni się cieszą. Gdy umierasz, ciesz się, a inni niech płaczą"

Niech nasz najukochańszy Ojciec, Rodak, Papież Jan Paweł II, odpoczywa w pokoju.

Wszyscy kiedyś do niego dołączymy...

['][']
 

SETH

Podrywacz
papiez.jpg
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
moim zdaniem powinniśmy wspominać, jaki był zawsze uśmiechnięty, szczęśliwy i ile zrobił dobrego- przeżył na tym świecie tyle lat, rozpowrzechniał dobro, myślę, że się spełnił, że udało Mu się zrealizować swoje cele. I zamiast płakać- uśmiechnijmy się na myśl o dużym Lolku, który przeżył swoje życie chłonąc wszystko pełną piersią!
 

sii

Biegły Uwodziciel
przynajmniej wedlug mnie byl najlepszym papiezem bo wsystkich traktowal tak samo i staral sie ich pojednac . zrobil bardzo duzy krok do przodu jezeli o to chodzi
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Blancik - proszę, bez takich tekstów :/ Śmierć jest naturalną rzeczą po całym życiu i to nie jest koniec życia tylko jak jedni mówią, jego początek, drudzy zaś, że jedna z części życia.

Zgasła iskra ale zdążyła wcześniej rozniecić wielki ogień.

I pamiętajcie, papież nie lubi smarków więc macie nie płakać :) .

Papiez_znany_byl_swego_639075.jpg
 

Blancik87

Seks Praktykant
tak wiem moje słowa zabrzmiały jak by był to koniec...moim zdaniem jest...ja tam nie wierze w niebo i piekło ja wierze w zycie czyli w to co widze...a zycie Jana Pawła II dopełniło sie i nie mysle o nie wiem ze jest w niebie z Bogiem bo o tym mozna by było jeszcze nie raz dyskutowac...moim zdaniem niebo istnieje tylko w naszej psyhice to jest nasze wymaginowane marzenie zeby było cos po smierci...moze jest a moze nie ale nie wnikam w to bo nie potrzeba. wielu ludzi płacze.... prezydenci ołaszaja dni załoby bo tak nalezy bo kochali go...niestety zostanie on tylko w naszej pamieci i w sercach... a text
nastała ciemnosc...
moze oznaczac wiele np zal,załobe,smutek.... ale naszczescie nie bedzie on wieczny....nie wiem myslałam ze jak nadejdzie ta smutna chwila to nie ruszy mnie to ale jak mama pzerwała moja mini impre wczoraj słowami
Świat płacze a Wy sie bawicie
wiedziałam o co chodzi właczylismy TV i ehhh... na kazdym programie nadawali o tym samym pokazywali płaczacych ludzi i Archiwalne dokumenty z wizyt Papieza w wileu krajach...i tak jakos zrobiło mi sie zle popłyneły mi łzy niby nie znałam tego człowieka ale był kims bliskim dla nas wszystkich...i zostanie w naszych sercach juz na zawsze.... :cry:
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
i własnie takiego Papieża jak pokazali Koszałek i Seth mamy pamiętać. A nie takiego, co by chciał, żeby przez jego śmierć nastał smutek, ciemność, łzy-
w pełni (chyba pierwszy raz :roll: ) zgadzam się z Koszałkiem- śmierć jest naturalna, normalna w tym wieku- ludzie od dawien dawna wiedzą, że jak się ma tyle lat i choroby, to może pewnego dnia przyjść śmierć. A w tej chwili niektórzy ludzie robią sensację, jakby było to wielkim szokiem dla nich. Grr.. nie mogę znieść ludzi, którzy mają sobie opis na gg: "Straszne, jest mi smutno, modlę się za Papę" a w rzeczywistości bawią się na imprezie i jest im całkiem wesoło. To zakłamanie mnie dobija.

Moim zdaniem powinniśmy dać Mu po prostu święty spokój i okazać szacunek; jeśli bardzo przeżywamy Jego śmierć- to powinniśmy to robic we własnych sercach, a nie na forum, opisach na gg czy internetowych, beznadziejnych łańcuszkach.
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Hipokryzja jest wszędzie, bo prawdę mówiąc za życia nikt papieża nie słuchał, no może nie nikt ale napewno nie tyle osób ile obecnie. Prawdę mówiąc sam też usilnie nie dążyłem do tego aby usłyszeć co papież ma do przekazania jednak w pewien specyficzny dla nie sposób odczuwam jego "wielkość". Denerwuje mnie to, że wszystkie serwisy takie jak wp.pl onet.pl i inne zmieniły swój layout strony na czarno biały, kierowcy na antenach samochódów doczepiają czarne wstążeczki. Kurwa, za przeproszeniem, co za hipokryzja.
 

Mayonez

Seks Praktykant
Mi się zdaje czy to forum jest czarnobiałe z powodu zgonu pewnej ważnej dla co poniektórych osoby ?


Ludzie,no bez przesady ;/
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry