• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panowie, wolicie lizać swoje partnerki, czy robić palcówkę?

Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Nie ma to jak wylizac swoja partnerke. Czujesz jak wyplywa z niej coraz wiecej soczkow w trakcie. Najczesciej sama prosi mnie o dolaczenie palca lub dwoch w cipce. Najczesciej dostaje jeden lub dwa w dupke i tak sobie dochodzi. Czasami squirtuje co jest najlepsza nagroda za moj wysilek. Nie ma to jak doprowadzanie swojej partnerki oralnie. A bonusem jest 69 kiedy czasem sie nawet na mnie sposci…
 
Mężczyzna

Jaworzno0

Cichy Podglądacz
A ja często na samym początku daję "buziaczka" w muszelkę na przywitanie a później zaczynam mokrą minetke - najpierw ja nawilżam i pieszczę językiem a jak już nektarek zaczyna wypływać to często wsuwam paluszka do środka jednocześnie liżąc :giggle:
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Zaczynam od delikatnych pieszczot językiem łechtaczki następnie język schodzi niżej na całą cipkę i wewnętrzne strony ud i delikatnie wędruję po wszystkich tych miejscach . Następnie język schodzi trochę niżej dokładam do tego wszystkiego jeszcze drugą dziurkę teraz mój język wędruję w górę i w dół i pieści każdy centymetr
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry