• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panowie bi przebieranie

robert99

Cichy Podglądacz
Witam!
Mama na imię Robert, 21 lat, 170cm wzrostu, 15 cm między nogami- mały chłopak. Szukam Pana Bi/geja którego interesuje temat przebierania itp. To ma być mój pierwszy raz w kompozycji mm dlatego doświadczenie to wymóg konieczny. Lokalizacja nie ma najmniejszego znaczenia, tak długo jak zainteresowanemu Panu nie przeszkadza fakt że spotkania mogą się odbywać cyklicznie jedynie w soboty.
Interesuje mnie głównie dominacja (niezależnie kto kogo). Wszystkich chętnych Panów zachęcam do zgłaszania się w komentarzach/ wiadomości prywatnej na forum.
Wszystkim zainteresowanym prześlę zdjęcie wraz z weryfikacją tak żeby nikt nie miał poczucia że chce marnować czyiś czas.

Wymagania:
wiek minimum 30 lat- warunek konieczny
doświadczenie mm- warunek konieczny
higiena na wysokim poziomie- warunek konieczny
bycia dominującym aktywem- mile widziane
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant

jerzy55


Cichy Podglądacz​










Uwielbiam jeżeli mam taką okazję ale wyłącznie w mieszkaniu,przebierać się w damskie ciuszki,a na czarnej mini sukieneczce mieć zawiązany biały fartuszek ,lub przebywać w stroju sissy maid,uwielbiam robić lodzika ,pragnę u jakiejś park k/mi lub u pani z okolic Katowic,Krakowa zostać gosposią ,lub służącą,niestety nie robię sobie makijażu ,również nie zakładam damskiej peruczki ,jestem BI
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry