• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pamiętnik emigrantki

Kobieta

alekxa85

Cichy Podglądacz
Przyjechałam do Wielkiej Brytanii w 2005 roku wraz z moim chłopakiem (obecnie mężem) Pawłem z którym byłam od roku. Mieszkaliśmy na pokoju rok później już wynajmowaliśmy własny dom, co prawda nie sami bo wynajeliśmy pokój dziewczynie z mojej pracy była jednocześnie moja przyjaciółką, mój chłopak nie był przeciwny gdyż mógł nacieszyć oko, była wysoka, opalona i seksowna. Po około dwóch latach zmieniłam pracę, podjęłam pracę w fabryce samochodów (gdzie pracuję do dziś). Poznałam Polaka Adriana z którym pracowaliśmy razem i mieliśmy dużo wspólnych tematów. W grudniu jak co roku firma organizowała christmas party a mój chłopak musiał akurat udać się do Polski. Wtedy pokazał jaki jest zazdrosny i zaborczy, zabronił mi wyjścia bez niego na imprezę. Wprawiło mnie to w wściekłość i rozgoryczenie ale zostałam w domu by uniknąć awantur, oczywiście mój znajomy z pracy o wszystkim już wiedział. Siedziałam przed tv ubrana w białą luźna koszulkę i czarne obcisłe leginsy gdy usłyszałam stukanie do drzwi. Pojawił się mój nowy znajomy z butelką wódki, nie możesz iść na imprezę to impreza przyjdzie do Ciebie powiedział z uśmiechem. Wpuściłam go do środka nie kryjąc że jestem miło zaskoczona. Usiadł na sofie i spytał co oglądam gdy ja zrobiłam nam po drinku, usiadłam koło niego stawiajać drinki na stole. Złapał mnie za rękę gdy obróciłam głowę w jego stronę, on nie czekając pocałował mnie swoimi ciepłymi ustami. Ściągnęłam koszulkę i się położyłam zaczął lizać i całować moje piersi delikatnie przygryzając moje sutki a ja w międzyczasie próbowałam rozpiąć pasek jego spodni. Gdy już mi się to udało wstał ściągnął spodnie i bokserki, zobaczyłam jego kutasa, wydepilowanego, twardego i gotowego do akcji. Usiadł na sofie a ja nie schodząc z sofy uklękłam wzięłam do ręki jego kutasa, spojrzałam mu w oczy a on skinął głową na znak. Wiedziałam co robić, ssałam go i piesciłam językiem on jedną ręką głaskał mnie po głowie a druga ściskał mój tyłek w leginsach. Smakowal i pachniał słodko ale Adrian opuścił mi leginsy i musiałam wstać żeby je zdjąć, zaszedł mnie od tyłu i złapał za piersi, czułam jego kutasa na moich pośladkach. Oparłam się o sofę i wypiełam tyłek, poczułam jak delikatnie wsadził go w moją cipkę. Złapał za biodra i posuwał coraz mocniej i szybciej. Byłam tak podniecona że po chwili już szczytowałam on skończył na mój tyłek parę minut później. Pocałowałam go i udałam się do łazienki gdy wróciłam już bez jego spermy na tyłku. Kazałam mu wziąć drinki i udaliśmy się na górę do sypialni rozmawialiśmy i bzykaliśmy się jak króliki całą noc. Rano gdy usłyszałam że wróciła moja lokatorka poczułam zakłopotanie, przecież oni się znali i jego ciuchy były porozwalane na dole. Zeszłam do niej na dół a ona się uśmiechnęła i powiedziała: nic nie musisz mówić, Adrian mówił mi że idzie Cię pocieszyć i po christmas party pojechałam do Paula (Anglik z którym się spotykała, także z naszej pracy) żeby wam nie przeszkadzać. Przytuliłam ją i wróciłam na górę on spał jeszcze, obudziłam go lodzikiem. Przeleżeliśmy i przegadaliśmy do godziny 13, gdy wyszedł sprawdziłam telefon, 9 nieodebranych rozmów. To Paweł, słyszałam jak dzwonił ale nie miałam ochoty odbierać. Cieszyłam się chwilą ale rozmowa z nim mnie nie ominie, muszę wymyślić jakiś dobry powód. C.D.N.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry