• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Otwieranie drzwi nago.

Kobieta

anawlis

Nowicjusz
Hehehe, powiem tak; my zawsze czekamy na jakis ruch kobiety, wyjsc prowokujaco to jedno a zagadac to drugie. Jestesmy w pracy i musimy byc profesjonalistami. Jedna Pani wyjdzie prowokowac, a druga wyjdzje tak bo po prostu to dla niej normalne. Kobieta musi zagadac inaczej nici, bo firma sie dowie ze ma zboczenca. Osobiscie mialem kilka fajnych sytuacji, ale nigdy klientka sie nie zagalopowala wrecz widzac moja pewnosc siebie odpuszczala lub obracalismy to w zart została tylko fantazja
Rację tu masz. Jak pracowałam w dużych firmach to faktycznie niektórzy faceci byli nieśmiali ale jak zobaczyli mój ruch to zaczynali kręcić bajere. Miło się chodziło do pracy wtedy😂 ale nigdy nie było lądowania do łóżka jakoś nie łącze spraw zawodowych i prywatnych ku wielkiemu zapewne rozczarowaniu owych panow;p
 
Mężczyzna

mrhyde79

Cichy Podglądacz
Kiedyś mieliśmy wynajęte mieszkanie i w ramach sex spotkania mieli do nas znajomi przyjść moja aktualna żona (wtedy dziewczyna) wyszła na korytarz w budynku w stringach i gorsecie. Akurat jakiś chłopak psa wyprowadzał mało na schodach się nie wywalił.
 
Mężczyzna

mrhyde79

Cichy Podglądacz
Poza tym ostatnio nie muszą nago otwierać dziewczyny w lato nisza się coraz odważniej w zeszle lato widziałem dziewczynę która miała tak przezroczysta bluzkę że nic nie musiałem sobie wyobrażać 😜
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Co do otwierania nago lub skąpym stroju to jest to jedno z moich marzeń/fantazji. Nie ukrywam - chciałbym widzieć minę kuriera lub dostawcy który widzi seksi milfetkę niekoniecznie w pełni ubraną 😉.
Z kolei co do opalania to moja Ż lubi mieć opalana górę w związku z czym gustuje w opalaniu topless.Nie raz zdarzyło się nam nad rzeką, że ni stąd ni zowąd wyłonili się wędkarze...ehh ilu z nich się głową chciała odkręcić na jej widok 😋
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry