• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Osoby poznane na tym forum

Kobieta

Nefer

Podrywacz
Z osób z tego forum, chętnie bym poznał na żywo Rikke, Nefer, Nimfę69 i Rene93. Wydają się naprawdę ciekawymi, fajnymi i otwartymi osobami.
BoomShakalaka w sumie też. No i Basia, choć ona już usunęła konto.
:)
@Banisteriopsis2 mnie poznać? 😵 Oj, a ja taka nieuczesana dziś jestem i na dodatek w kapciach 😀
A na poważnie, bardzo mi miło się zrobiło. Dzięki. :) Jakby co, poproszę tak częściej. 😜
Z pewnością gdybym nie była zajęta to..... Ech i tak pewnie musiałbym być nieco młodsza.....

Co do poznawania ludzi przez forum.
Takie miejsce jak to, jest pewnego rodzaju filtrem. Po półrocznym pobycie tutaj, po przeczytaniu wielu dyskusji, mam w głowie jakieś tam wyrobione zdanie o przewijających się tu nickach. Wiele jest interesujących, ciekawych, zapewne godnych poznania.
Ameryki nie odkryłam, wiem...
No... w każdym razie, kilka ciekawych rybek do wyłowienia tu jest 🤔
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Znowu ja? 🤪
@retnu i Ty chciałbyś mnie poznać w realu? Nie no...w samozachwyt zaraz wpadnę. 🤗
Postanowione! Od dziś się za siebie biorę...bo to nigdy nic nie wiadomo. 🥴 Gdzie ten mój zakurzony rowerek?....
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Gdzie ten mój zakurzony rowerek?....
Oj tam, na pewno zakurzony i z zardzewiałym łańcuchem, a do tego jednoosobowy, czyż nie tak?
A ja mam coś, co nie tylko jest na chodzie, ale i dwuosobowe 🙂
Kaczkę. Tutaj u wodopoju 🙂

album_pic.php
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Zaraz, zaraz to jak to jest? To samolot podjeżdża pod dystrybutor, czy dystrybutor pod samolot? 🤔
@retnu a który to Ty jesteś? Ten szczupły młodzian z maseczką na szyi, czy ten drugi z wytatuowaną ręką? Bo stoję przed dylematem, którego Pana bym ewentualnie przeleciała, tffuuuu... sorry przejęzyczyłam się, z którym bym poleciała ( i pewnie zawału ze strachu dostała ) .
@Banisteriopsis2 rowerków to mam aż trzy sztuki. Dwa terenowe i wcale pordzewiałych łańcuchów nie mają, bo o nie dbam i gdy jest ciepło, jeżdżę. A trzeci, to ten o którym wspomniałam w poprzednim wątku. Ten, który mrumru miała na myśli - stacjonarny. Nie trzymam na nim prania do prasowania, bo stoi w dość ruchliwej części pokoju i zbyt rzucałoby się w oczy. A tak się przyzwyczaiłam do jego widoku, jak do stojących obok fotela i donicy z kwiatkiem. To po prostu dodatkowy mebel, część wyposażenia pomieszczenia. Jego obecność zrobiła się w zasadzie dla mnie obojętna.
Ale jak mi się przypomni, to wsiadam na niego i zap...
A ile to się napedałować trzeba, by zgubić 100 kilokalorii. Brrr..... 🤪
Jednak nie od dziś, od jutra się za siebie biere! 🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
...Jednak nie od dziś, od jutra się za siebie biere! 🙂
obietnice jak chmury pływają po niebie ... 🙂



Zaraz, zaraz to jak to jest? To samolot podjeżdża pod dystrybutor, czy dystrybutor pod samolot? 🤔
@retnu a który to Ty jesteś? Ten szczupły młodzian z maseczką na szyi, czy ten drugi z wytatuowaną ręką? Bo stoję przed dylematem, którego Pana bym ewentualnie przeleciała, tffuuuu... sorry przejęzyczyłam się, z którym bym poleciała ( i pewnie zawału ze strachu dostała ) .
HB-YDZ jest eksperymentalnym samolotem, ale w przeciwieństwie do Twojego roweru jest dwuosobowy 🙂 Plus dla "kaczki"!
Bylem tyko fotografem na wieży.
 
Mężczyzna

xxxedko

Nowicjusz
Prawdę mówiąc to jeszcze nikt bo pomimo, że konto założyłem w 2019 roku to dopiero teraz zaczałem aktywniej działać więc wszystko przede mną (mam nadzieję!) :)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Dwa terenowe i wcale pordzewiałych łańcuchów nie mają
Akurat to o pordzewiałych łańcuchach napisał retnu, nie ja.
A tak BTW, w sumie to z osób z forum chętnie bym poznał również W.B. Choć póki co, nie napisała tu zbyt wiele i nie była zbyt aktywna. Więc gdy poprzednio pisałem w tym temacie, to o niej zapomniałem.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Prawdę mówiąc to jeszcze nikt bo pomimo, że konto założyłem w 2019 roku to dopiero teraz zaczałem aktywniej działać więc wszystko przede mną (mam nadzieję!) :)
Z czystego przyzwyczajania: cześć na SF!
Choc jest to robota dla admina
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

StarW123

Cichy Podglądacz
Z racji że rzadko przebywam na tym portalu to nie ma jak żeby się spotykać ,tym bardziej że nie mieszkam w PL
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Z racji że rzadko przebywam na tym portalu to nie ma jak żeby się spotykać ,tym bardziej że nie mieszkam w PL
To plus i minus Twojego miejsca siedzenia.
Minus, bo rzeczywiście trudno przelecieć kilka tysięcy km, aby spotkać się z kimś z forum, jednak z drugiej strony wielki plus, bo mozesz przedstawiać punkt widzenia z Twojego miejsca, a to zawsze jest mile widziane. U Polaków, bo polaczek rzuci Ci coś w rodzaju: o chwali się.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Zaraz, zaraz to jak to jest? To samolot podjeżdża pod dystrybutor, czy dystrybutor pod samolot? 🤔
...
To zależy od dystrybutora, bo jednak wiejskim lotnisku trochę brakuje im na mobilności :)

Na zdjęciu jest Rutan Long-EZ z Burt Rutan Aircraft Factory - projekt model 61. Z uwagi na umiejscowienie steru wysokości przed skrzydłami (Canard) pieszczotliwie nazywany kaczką.
Uklad konstrukcyjny Canard nie jest niczym nowym, jest znany od początków lotnictwa, a współcześnie stosowany w np. Eurofighter Typhoon, jednak jak do tej pory nikt nie odważył się nazwać Eurofighter, kaczką.

Tja, z małego można pośmiać sie do woli a z dużego...
 
S

sianolom

Guest
Witam serdecznie, nie wiedziałem gdzie napisać wiadomość powitalną. Mimo, że sprawdziłem jestem tutaj od 2017roku! Ale nie udzielałem się zbytnio, w tym czasie zdążyłem dorosnąć jeśli chodzi o seks, bardziej odkryć siebie i swoje możliwości 🤗 spróbuję się tu trochę poudzielać mimo, że rzadko wypowiadam się na forach. A czemu wybrałem ten wątek ? "Osoby poznane na forum" taki cel sobie obieram, nawiązać jakąś ciekawą znajomość, trzymajcie kciuki ! 😅
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
I tak i nie. "Kaczka" wojskowa a cywilna (prototyp), choć właściwości sa zbliżone, różni się w nazewnictwie.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry