• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Orgazm podczas snu

Mężczyzna

Kamkam35

Seks Praktykant
Hejka. Zastanawiam się czy miewa ktoś z Was orgazm podczas snu? Bez pomocy partnera czy partnerki. Ja mam tak co jakiś czas. Doznania mega jak w realu. Sen oczywiscie zawsze erotyczny, ale gdybym nawet chiał nie dojść to obudze się w fazie gdy jest już po wszystkim🤭 No to jeśli tak macie to dajcie znać😈
 
Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
No może nie tak do końca że już po wszystkim ale czasami tak było że się budziłem i ciężko było zdążyć do toalety..
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Bywało, najgorzej jak się śpi bez ubrań... pościel do wymiany... :D Ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, ktoś coś?
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Nie słaby tylko zawsze budze się gdy dochodzę.nawet jak wydaje mi się, ze zapanuje nad tym to się nie udaje🤭
Otóż to, budzić się ze szczytowaniem. Najlepsza pobudka. XD
Pewnie to są braki organizm sexu się domaga😁
No właśnie nie. Bywało to zawsze w losowych sytuacjach. Słyszałem, że to może być przez jedzenie czekolady przed snem. :p
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Fachowo nazywa się to zmazy nocne. Też miałem kiedyś, teraz też czasem się przydarzy. I zawsze jest jakiś sen erotyczny. Parę razy udało mi się obudzić zanim wytrysk wydostał się na zewnątrz i uchwyciłem go na wylocie 😂
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Panowie słabo z edukacją. Fireman ma rację. Poszukajcie info na temat polucji, zmaz nocnych
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Nic nie powiedziałem, że się edukowałem w tym kierunku. Słyszałem, że tylko "przez jedzenie czekolady" przed samym snem jest możliwość występowania tego. A tak to dla mnie w/e żaden problem, jak się to dzieje to uważam sen za udany. :D W sumie można powiedzieć, że każdy sen, z którego się wybudzisz jest udany. :D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
X pegging a orgazm u faceta Seks 2
C Antydepresanty a orgazm Seks 6
Lukas69 Męski orgazm bez użycia rąk. Masturbacja 28
D Panowie : orgazm wielokrotny Fetysze i perwersje 9
A Wasza pierwsza masturbacja i pierwszy orgazm Pierwszy raz 29

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry