• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

oralna fiksacja u kobiet.prawda czy mit?

bezstosunkowwy

Cichy Podglądacz
Jeżeli chodzi o kobiety to moja naprawdę dobra przyjaciółka ma trochę odpał w tym kierunku. Rozmawialiśmy o tym nie raz i może nie do końca jara ją sam fakt robienia laski ale pełna kontrola nad facetem. Nie raz o tym rozmawialiśmy i najbardziej ją podnieca fakt że nie musi rozkładać nóg żeby faceta doprowadzić i widok faceta który aż zaciska palce u stóp jak ona się za niego weźmie. Z tego co się orientuję to facefuck czy inne tego typu rzeczy nie wchodzą w grę bo to ona musi mieć kontrolę a sama podczas zabawy zaspokaja się ręką.
I na tym moja wiedza się kończy jeżeli chodzi o osoby z tego typu upodobaniami.
czyli to nie mit :)
 

bezstosunkowwy

Cichy Podglądacz
Miałem kiedyś koleżankę, która podczas robienia loda tryskała. Leciało z niej aż milo. Nie dotykała się, bo klęcząc przede mną trzymała mnie za dupę i dopychala penisa jak najgłębiej. Czy miała na tym punkcie fiksacje? Ciężko powiedzieć, klasyczny seks również lubiła, natomiast spotkanie z nią bez loda nie wchodziło w grę i wiem, że bardzo ja to jarało. Kiedyś po alkoholu miałem problem żeby skończyć, to prawie godzinę ustami pracowała, aż swoj cel osiągnęła 😅
szczęściarz :)
 
Kobieta

Kimboaz

Seks Praktykant
ffd67566.png
 
Mężczyzna

Discovery57

Cichy Podglądacz
Poznałem takie i takie , jedna nawet jak nie chciałem to musiała . Inna była jak anioł,ten uśmiech,ta uroda ale do buzi nie , lizanie szparki nie ale już bzykanie no cała na tak. Dopiero jak zabrałem na weekend do Krakowa, nauczyła się a gdy wracaliśmy to mówiła że wszystko boli i nigdy tak się nie czuła, szczęśliwa wracała do męża.
 
Mężczyzna

rool

Cichy Podglądacz
jak dla mnie taka fiksacja to jedynie ucieczka od seksu
Dlaczego tak uważam: bo jak można stymulować w jakikolwiek sposób kobietę jak ona obciąga lub zadawała faceta ręką ?
Wychodzi więc że to zadowolenie bez spełnienia że tak powiem.
weź pod uwagę że podniecenie u człowieka zaczyna się od mózgu, Więc jeżeli kobieta złapie "fazę" na oral to jest to normalne. Jakby nie było, sporo tych "dróg" do orgazmu
 
Mężczyzna

rool

Cichy Podglądacz
Prawda. Moja żona ma takie fazy, wtedy nawet cipki nie poczuje, chyba że postawię na swoim włożę chociaż paluszka do niej.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry