• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

oralna fiksacja u kobiet.prawda czy mit?

bezstosunkowwy

Cichy Podglądacz
Jeżeli chodzi o kobiety to moja naprawdę dobra przyjaciółka ma trochę odpał w tym kierunku. Rozmawialiśmy o tym nie raz i może nie do końca jara ją sam fakt robienia laski ale pełna kontrola nad facetem. Nie raz o tym rozmawialiśmy i najbardziej ją podnieca fakt że nie musi rozkładać nóg żeby faceta doprowadzić i widok faceta który aż zaciska palce u stóp jak ona się za niego weźmie. Z tego co się orientuję to facefuck czy inne tego typu rzeczy nie wchodzą w grę bo to ona musi mieć kontrolę a sama podczas zabawy zaspokaja się ręką.
I na tym moja wiedza się kończy jeżeli chodzi o osoby z tego typu upodobaniami.
czyli to nie mit :)
 

bezstosunkowwy

Cichy Podglądacz
Miałem kiedyś koleżankę, która podczas robienia loda tryskała. Leciało z niej aż milo. Nie dotykała się, bo klęcząc przede mną trzymała mnie za dupę i dopychala penisa jak najgłębiej. Czy miała na tym punkcie fiksacje? Ciężko powiedzieć, klasyczny seks również lubiła, natomiast spotkanie z nią bez loda nie wchodziło w grę i wiem, że bardzo ja to jarało. Kiedyś po alkoholu miałem problem żeby skończyć, to prawie godzinę ustami pracowała, aż swoj cel osiągnęła 😅
szczęściarz :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry