• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Opalanie nago na łonie natury

Blondyy

Cichy Podglądacz
Odświeżam temat :) Razem z mężem chcemy wybrać się na plaże nudystów. Myślimy o Chorwacji ponieważ dużo tam plaż i dla nich to normalne :) cały czas oswajam się ze swoją nagością i jest coraz lepiej :) myślimy aby na spokojnie za rok spróbować jechac i opalic się równomiernie :D i nie tylko ^^
P.s. W Polsce tez są plaże dla nudystów, korzystał ktoś ? :)
 
  • Like
Reactions: r81

Artusx

Nowicjusz
Ja też lubię się latem po opalać nago ,to najłatwiej i przyjemnie nie ma za wiele ciuchów to jadę rowerem gdzieś w ustronne miejsce na jakieś odległą łąkę, pustkowie, opuszczone tereny i się opalam chodzę nago masturbuje się , , może polecicie jakieś miejsce dla naturystów gdzieś na śląsku.
 

BadAgnes

Nowicjusz
Odświeżam temat :) Razem z mężem chcemy wybrać się na plaże nudystów. Myślimy o Chorwacji ponieważ dużo tam plaż i dla nich to normalne :) cały czas oswajam się ze swoją nagością i jest coraz lepiej :) myślimy aby na spokojnie za rok spróbować jechac i opalic się równomiernie :D i nie tylko ^^
P.s. W Polsce tez są plaże dla nudystów, korzystał ktoś ? :)

Uwielbiam nago się opalać i robie to jak tylko mam na to możliwość. Naturalnie trzeba znaleźć odpowiednią miejscówkę i jak nas Pan B. stworzył, bierzemy z natury ile się da.

Taka plaża jest koło Krakowa przy Balicach. Jeśli dobrze pamiętam to nazywa się Kryspinów. Jest tam jeziorko i zjednej strony jest normalna plaża a po drugiej dla nudystów. Byłam z mężem i zdecydowanie bardzo odbiega od europejskich standardów :p Na 50 osób to 5 kobiet było wraz ze mną. A chopy non stop łażą ze swoimi zwisami i się podniecają. Zdecydowanie sama bym się tam nie wybrała.
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Uwielbiam nago się opalać i robie to jak tylko mam na to możliwość. Naturalnie trzeba znaleźć odpowiednią miejscówkę i jak nas Pan B. stworzył, bierzemy z natury ile się da.

Taka plaża jest koło Krakowa przy Balicach. Jeśli dobrze pamiętam to nazywa się Kryspinów. Jest tam jeziorko i zjednej strony jest normalna plaża a po drugiej dla nudystów. Byłam z mężem i zdecydowanie bardzo odbiega od europejskich standardów :p Na 50 osób to 5 kobiet było wraz ze mną. A chopy non stop łażą ze swoimi zwisami i się podniecają. Zdecydowanie sama bym się tam nie wybrała.

Przypomniała mi się scena na plaży nudystów z filmu "Eurotrip" :p
 

Blondyy

Cichy Podglądacz
Nie wiedziałam że tam jest plaża dla nudystow ;) można się spodziewać ze większość to facetów aby popatrzeć :D ja z mężem chce się wybrać do Chorwacji na plażę nudystow :) na razie zostaje opalanie się koło domu jeśli pogoda pozwoli ^^
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Lubię plaże naturystyczne, choć w Polsce jeszcze nie byłem. Fajnie jest nad Adriatykiem, ogólnie nad Morzem Śródziemnym.
Nie opalam się w lasach, na łąkach, tarasie itd. Moim zdaniem plaża to najlepsze miejsce, i tylko tam się opalam.
 
A ja jako fan śladów po opalaniu nie uznaje tego, ma to niestety swoje minusy, gdyż wdzięki mej kobiety nie są tak oficjalnie dostępne - ale teraz, gdy ma totalnie owłosione łono - będzie miała założone majteczki z dziurką jako dół od bikini. To na pewno zrobi wrażenie - moja dżungla kochana!
 

Dawidow

Cichy Podglądacz
Za granicą to na wieksząści plaż tych normalnych dużo kobiet opala się bez stanika do tego są plaże nudystów, a Ci co lubią opalizne na całym ciele zawsze jest solarium he he
 

Misiek102

Cichy Podglądacz
Czesto wybieram odludne miejsca i leze z kutaskie.m na wierzchu z nadzieja ze moze jakas zobczona kobitka sie na mnie natknie. Jeszcze nigdy mi sie to niestety nie zdazylo ale fajnie sobie tak potrzepac na plazy 😁😁
 
S

sukr

Guest
ja w wakacyjnym okresie opalałem się ze swoją 40-letnią partnerką na normalnej plaży w Korycinie ale nieco na uboczu. ona bez góry stroju a w czarnych stringach, ja w kąpielówkach. ale tak mi stał, że... wiecie co, był seks i to nie raz. teraz na samą myśl aż mi stoi ;p a z tydzień później na innej plaży, dzikiej gdzie też jakoś tak sie zlozylo, ze masowaliśmy sobie wzajemnie ;) piekny czas
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... może polecicie jakieś miejsce dla naturystów gdzieś na śląsku.
Nie znam Sląska, znam Czechy i BRD; nagie plaże znajdują się praktycznie przy każdej miejscowości, a adresami dysponują miejscowe bura obsługi turystów, biura mieszkańców, recepcje w hotelach, stacje benzynowe, taksówkarze...

Czesi są dość tolerancyjni i swobodne machanie peniskami skwitują co najwyżej głośnym śmiechem, jednak to samo w BRD grozi już poważnymi konsekwencjami: zgłoszenie na policje, mandat i wpisanie delikwenta w policyjne komputery. Na wieczność.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Łodzianie - naturyści opalają się na łączce między Łodzią i Zgierzem i nad Jeziorem Sulejowskim - w Bronisławowie. A zimą są jeszcze sauny na łodzkiej "Fali". Oboje z żonką uwielbiamy nagi wypoczynek :) A i jeszcze jedna rzecz - bo piszecie o nagości na łonie przyrody jako o nudyzmie - nam bliższy jest naturyzm - to znaczy nagość mająca na celu pogłębienie kontaktu z przyrodą lub w miejscach gdzie ciuchy po prostu przeszkadzają (np. sauna), jednak nie prowadząca do tworzenia sytuacji erotycznych (nudyzm to dopuszcza). Tu jest chyba wszystko o naturyzmie: Naturyzm - zasdes - Chomikuj.pl
Pozdrawiam

Doskonale wyjaśnienie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry