• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Omegle, Dirtyroulette, 6obcy...

Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
W polskim internecie w ogóle facetowi ciężko znaleźć kobietę do zabawy seksualnej (nie chodzi mi o randki). Są portale z kamerkami, ale tam trzeba płacić i to biorąc pod uwagę, co się często w zamian dostaje, ceny są wręcz absurdalnie wysokie. Na czatach rzadko kiedy ktoś ci odpisze, a jak nawet to zrobi, to kontakt się urywa. Prędzej można trafić na geja jawnego lub udającego kobietę. Jednym słowem, za mało jest z tego przyjemności w stosunku do tego, ile się trzeba napocić. Owszem, zdarzało mi się nawiązać fajne kontakty, ale rzadko i z roku na rok jest coraz gorzej. Inna sprawa, że jak większość facetów od razu pokazuje kutasa bez próby nawiązania rozmowy, to kobiety po prostu to odstrasza. Lepiej chyba szukać w realu, jeśli ktoś jest samotny.
 

Radsu

Cichy Podglądacz
Mi się kilkukrotnie udało na czaterii, ale teraz 90% to stali bywalcy, gadający we własnym gronie, a jak się pojawi ktoś nowy, to od razu jest zasypany privami od facetów. W teorii da się tam kogoś znaleźć, ale trzeba poświęcić mnóstwo czasu na jalowe gadki, by trafić na kogoś interesującego.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Mi się kilkukrotnie udało na czaterii, ale teraz 90% to stali bywalcy, gadający we własnym gronie, a jak się pojawi ktoś nowy, to od razu jest zasypany privami od facetów. W teorii da się tam kogoś znaleźć, ale trzeba poświęcić mnóstwo czasu na jalowe gadki, by trafić na kogoś interesującego.
Miałem tak samo. Kilka razy udało mi się z kimś nawiązać kontakt. Nawet się trochę zabawić. Ale to jak los loterii, który jest poprzedzony setkami odmów, braku reakcji lub podrywu ze strony facetów. Dziwiło mnie zawsze, że choć tyle jest tam damskich nicków, to ciężko z kimkolwiek porozmawiać.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Miałem tak samo. Kilka razy udało mi się z kimś nawiązać kontakt. Nawet się trochę zabawić. Ale to jak los loterii, który jest poprzedzony setkami odmów, braku reakcji lub podrywu ze strony facetów. Dziwiło mnie zawsze, że choć tyle jest tam damskich nicków, to ciężko z kimkolwiek porozmawiać.
Ja raz Weszłam na czaterię, to ....tam jest okropnie... Nie idzie normalnie pogadać
 

OiO246

Cichy Podglądacz
Na czaterii poznałem się z obecną dziewczyną ładnych już parę lat temu. Ostatnio chciałem zajrzeć i zobaczyć co się tam dzieje ale płatna weryfikacja mnie odsunęła od tego pomysłu. Choćbym chciał to nie mam jak jej opłacić a z tego co czytam po waszych wypowiedziach to chyba nawet nie warto.
Tak czy inaczej tam od zawsze było bydło i reklamy desperatów, ale do pogadania zawsze się udawało kogoś znaleźć
 
Mężczyzna

Fatfeetlover

Seks Praktykant
Od lat już siedzę na portalach różnych i powiem wam że dawny czat Onetu był mega fajny czateria to dramat pedofile matoly i laski chcące wyłudzić kasę tragedia. Tutaj wpadłem i jest mega spoko (bez wazeliny) można pogadać można się pośmiać nagości w sam raz taka terapia dla duszy trochę :). Dawno dawno temu miałem konto na sympatii gdzie poznałem żonę i w sumie tyle na większości stron z kamerkami raczej brylują osoby które z tego żyją więc za przeproszeniem kicha. Jest jeszcze zbiornik. Ten portal jak już się w niego wkrecisz uwiarygodnisz to jest mega narzędzie do poznawania ludzi na sex party w każdym możliwym wydaniu ale to trzeba poświęcić trochę czasu. I tak to się toczy ale ktoś już tu napisał że w Polskim internecie najwięcej trzepaków i w sumie to jest fakt na 1 kobietę przypada co najmniej setka facetów z czego z 80 to trzepaki ;D ( przytoczone dane są raczej przypuszczeniem) ;)
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Nooo, jeszcze te dziewczyny z płatnych kamerek, które ci wysyłają reklamy i linki do tych portali. I żeby to jeszcze były normalne serwisy, a to są po prostu zwykłe oszustwa. To już chyba naprawdę lepiej na Showup wejść, bo przynajmniej są zabezpieczeniach przed oszustwami. Szkoda tylko, że tam coraz drożej jest.
 

OiO246

Cichy Podglądacz
Jeżeli kogoś interesują anglojęzyczne czaty, to ostatnio znalazłem chat-avenue (room adult). Coś jak czateria pare lat temu ("i like to talk about my hotwife" itp), ale pogadac też się da jeśli się chce. Jak ktoś ma ochotę to wbijajcie, zapraszam.
 
Mężczyzna

DominatorSu

Cichy Podglądacz
Witajcie Panie i Panowie

Czy używacie serwisów typu omegle, dirtyroulette żeby pobawić się z nieznajomym na kamerce? Ewentualnie 6obcy by znaleźć partnera lub partnerkę? Z doświadczenia wiem, że jest tam masa facetów ale czy kobiety wstydzą się tam wchodzić? Czy może chodzi o coś innego?
Fetlife.com
bdsm.pl
zbiornik.com
Szkola.iq24bdsm.pl ( google Was poprawi)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Cała Polska Spotkania na omegle Ogłoszenia 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry