• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Odwrotny CUCKOLD!

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
To SMUTNE jak kurwa wielu tu jest Beta-Przegrywów, zamiast Prawdziwych Mężczyzn! No, ale cóż...
Piękne, a także nawet przeciętnie ładne kobiety zawsze będą otrzymywały w necie atencję od simpów, spermiarzy, przegrywów, że zacytuję Druga Stronę Medalu (Paweł BDSM). Także te pozostające w związku z innym mężczyzną.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Oczywiście,jest "coś" takiego. Jak ktoś wyżej napisał: cuckquuen. Jest jest to nisza: mało informacji na ten temat w internecie,również filmów mało. Zazwyczaj inicjatywa zawsze idzie od faceta. W tym układzie to facet musiałby prosić żonę czy może Ją zdradzić. Dla Mnie...hmmm...dziwne... :)
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Oczywiście,jest "coś" takiego. Jak ktoś wyżej napisał: cuckquuen. Jest jest to nisza: mało informacji na ten temat w internecie,również filmów mało. Zazwyczaj inicjatywa zawsze idzie od faceta. W tym układzie to facet musiałby prosić żonę czy może Ją zdradzić. Dla Mnie...hmmm...dziwne... :)
Cuckoldu nie uznaję w jakiejkolwiek formie, bo to zwyczajnie pojebane - to już lepiej razem iść do klubu swingerskiego czy coś, bo wtedy oboje dostają na równych zasadach.
 
Kobieta

Kuguar

Cichy Podglądacz
Mylisz mnie z kimś innym. O kim mowa?

No, a swoją drogą to źle mówię? Oczywiście, że nie, bo Mężczyzna ma być Zdobywcą!

Mężczyzna = Siła! 😎
Ja bym stawiała na rozum, szkoda, że Bozia nie obdarzyła cię nim tak jak siłą. Szkoda mi takich życiowych nieudaczników z przerośniętymi mięśniami prawej ręki.
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
To nie hipokryzja tylko prawa natury: Mężczyzna ma być Mężczyzną i twardym samczym skurwielem zdobywającym samice!

Kto nie jest Mężczyzną a jest Pizdą to skazuje się na zagładę - nie ja wymyśliłem te zasady, a tylko gram według tych zasad.

Nie wiem, jak się to nazywa, ale Ty wiesz, więc dzięki za info. 😉 W każdym razie taki obrót sytuacji to ja szanuję! 😁😎
To nie tak. Jest jakiś odsetek samców alfa, którzy mogą na to liczyć. Reszta może obejść się ze smakiem.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry