• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ocenię penisa

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
i do tego jeszcze znajdują się chętni
obcy-ufo-wlasnie-dlatego-sie-z-wami_2021-02-24_21-11-59.jpg
 
Mężczyzna

Ja_75

Nowicjusz
Tak, tak...złe kobiety, bo nie chcą biednym facetom pokazać psiochy.. 🥺

Nie to co wy, Kondory działu fotkowego!
Lewa ręka na klawiaturze, a w prawej kutas i 'hej, to ja i moj przyjaciel!'🥳🥳🥳
+ oczywiscie nieśmiertelne 'czekam na ocene' 🤦‍♀️
Po co ta agresja? jeśli zadaje się pytanie, trzeba się liczyć z odpowiedzią, nie zawsze po naszej myśli. Wiem, że kobiety są przyzwyczajone do tego, że każdy im słodzi, przepuszcza w drzwiach i takie tam, jednak bez przesady, można chyba wyrazić swoją opinię, nie narażając się na atak .
 
Mężczyzna

Ja_75

Nowicjusz
Tak, tak...złe kobiety, bo nie chcą biednym facetom pokazać psiochy.. 🥺

Nie to co wy, Kondory działu fotkowego!
Lewa ręka na klawiaturze, a w prawej kutas i 'hej, to ja i moj przyjaciel!'🥳🥳🥳
+ oczywiscie nieśmiertelne 'czekam na ocene' 🤦‍♀️
Z drugiej strony, skoro dziewczyny uważają takie zdjęcia za gorszące i niepotrzebne, może warto zamknąć temat i nie wklejać zdjęć,, kondorów "
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
jeśli zadaje się pytanie, trzeba się liczyć z odpowiedzią, nie zawsze po naszej myśli.
Jak najbardziej się zgadzam. Jednak udzielając odpowiedzi trzeba się też liczyć z tym, że ona również wywoła reakcję, która nie będzie po myśli odpowiadającego.
można chyba wyrazić swoją opinię, nie narażając się na atak .
Można a nawet trzeba. I to nie atak, lecz lustrzane odbicie, ew. druga strona barykady jeśli wolisz. Twoim zdaniem kobiety nie pokazują cipki przez zakompleksienie? Ok. A moim zdaniem mężczyźni machają kutasem na powitanie zamiast ręką. Czy to się tyczy ogółu populacji na tym forum? Absolutnie nie, choć tak zabrzmiało. Celowo. Bo sam odniosłeś się do ogółu kobiet na forum.
I gwoli jasności, nie mam nic przeciwko machaniu kutasem w pierwszym poście na forum; jak ktoś chce niech macha sobie do woli. Tylko interesujące jest to, że takie zdjęcia są b.często ignorowane przez kobiety i dużo więcej komentarzy czy łapek mają fotki panów, którzy dali się poznać na forum nie tylko z tematu o penisach:unsure:
skoro dziewczyny uważają takie zdjęcia za gorszące i niepotrzebne, może warto zamknąć temat i nie wklejać zdjęć,, kondorów "
Skoro już jasne skąd przerysowana forma mojej poprzedniej wypowiedzi, to nie ma sensu udowadniać, że zdjęcia penisów na forum o seksie nie są ani niepotrzebne ani tym bardziej gorszące :)
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
A moim zdaniem mężczyźni machają kutasem na powitanie zamiast ręką. Czy to się tyczy ogółu populacji na tym forum? Absolutnie nie, choć tak zabrzmiało. Celowo. Bo sam odniosłeś się do ogółu kobiet na forum.
👏👏👏👏
I gwoli jasności, nie mam nic przeciwko machaniu kutasem w pierwszym poście na forum; jak ktoś chce niech macha sobie do woli. Tylko interesujące jest to, że takie zdjęcia są b.często ignorowane przez kobiety i dużo więcej komentarzy czy łapek mają fotki panów, którzy dali się poznać na forum nie tylko z tematu o penisach:unsure:
👏👏👏👏

Kwintesencja.
Choć wątpię, że zostanie zrozumiana.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
dlaczego faceci tak chętnie wysylają penisy, a kobiety cipek nie?
Pewnie dlatego, że po pierwsze, kobiety zwykle są ostrożniejsze i wolą nie wchodzić w interakcje z przypadkowymi facetami, a po drugie, mężczyźni częściej są narcyzami, czy też odczuwają potrzebę bycia dowartościowanymi przez nieznajome osoby. Oraz częściej mają ekshibicjonistyczne skłonności.
Bo wysyłanie przypadkowym kobietom niechcianych zdjęć swojego przyrodzenia "na przywitanie" podchodzi pod ekshibicjonizm.
- tutaj jest omówiony temat psychologii kutafotek.
A moim zdaniem mężczyźni machają kutasem na powitanie zamiast ręką.
Racja, jest to dość żenujące i odpychające jednocześnie. I sprawia wrażenie, że dany koleś nic sobą nie reprezentuje i nie ma nic do zaoferowania poza intymnymi częściami ciała. Ot, próżność i narcyzm w jednym.
Lata temu obejrzałem jeden odcinek Johnny'ego Bravo. I ten jeden mi wystarczył. Żadna frajda z oglądania próżnego narcyza mającego więcej mięśni niż rozumu.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry