• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Obawy zarażeniem wirusem Hiv

Mężczyzna

Hahabsb

Cichy Podglądacz
Witam miałem stosunek wczoraj w zabezpieczeniu po stosunku kiedy wyjąłem swojego penisa na prezerwatywie była krew partnerki od tej prezerwatywy miałem trochę śladu krwi na brzuchu kobieta lizała palec i zmywała te ślady z brzucha po kilku minutach robiliśmy seks orlany bez zabezpieczenia czy jest duża możliwość żeby te ślady krwi które wytarla palcem a potem ten palec miała w buzi mogła zarazić wirusem HIV przez stosunek oralny bardzo poproszę o odpowiedz i z góry przepraszam za moja chaotyczna pisownię ale bardzo się stresuje i poprószy pisze co myśle
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Czyli to ona jest zarażona? Czy to pytanie hipotetyczne?
W każdym razie, tak to możliwe.
Samo zarażenie będzie dopiero widać w testach, bodajże po kilku tygodniach (6, ale nie jestem pewna), ale zgłoś się do szpitala zakaźnego jak najszybciej, aby otrzymać terapię antyretrowirusową. Listę takich szpitali z całodobowymi telefonami znajdziesz na stronie Krajowego Centrum ds. AIDS.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Zbliża się nasz pierwszy raz... duże obawy :( Porady seksualne 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry