• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym myślicie podczas masturbacji...

Linda

Cichy Podglądacz
Jak w temacie..Wyobrażacie sobie jakies przygody, myślicie o partnerze czy zupełna automatyzacja ?
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm raczej tego nie robie chyba jestem na to zbyt leniwy :p, seks ahh z mila przyjemnoscia a tak samemu zadna frajda juz lepsze sa kolorowe sny :wink:
 

niussia

Cichy Podglądacz
Jeśli ja sie masturbuje, ale robie to bardzo żadko przed poznaniem swojego misia nie robilam tego nigdy, naprawde :!: To razem z nim wchodziłam w erotyke, namietnosc. :p Powracając do masturbacji jak juz sie masturbuję to mysle przede wszystkim o moim kochanie. o tym co nas łączy jakie to piękne i cudowne :p :D
 

gall anonim

Cichy Podglądacz
Ja myśle z reguły o czyms bardzo niekonwencjonalnym,czego nigdy bym nie zrobił, a co mnie strasznie podnieca. Z reguły są to wyobrażenia o przypadkowych "kontaktach" w róznych miejscach,albo jakiś rozbierankach dla nieznajomych pań. Poza tym jakoś się przyzwyczaiłem do takich myśli podczas masturbacji, i jesli juz to robię(dość rzadko) to przychodzą one prawie same.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry