• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nowe zabawki do łóżka

Mężczyzna

Keny łest

Podrywacz
Witam, mam zamiar niedługo zamówić klamerki na sutki dla mojej dziewczyny(oczywiście się na nie zgodziła i nawet nie musiałem namawiać). Jakie zabawki w tym stylu jeszcze polecacie? Ktoś coś testował czy nikt?. Myślałem nad knebelkiem do ust ale to już chyba przesada 🤣. Dziewczyny pomóżcie coś dobrać.
 
Mężczyzna

MaciejBKS1920

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam zabawy z opaska na oczy. Lubie wtedy kontrolowac doznania kobiety, ktora nie wie czego sie spodziewac..... delikatne pieszczoty i masaze....nagle mocne zlapanie za szyje albo wlozenie do ust.... Tylko fantazja ogranicza :D hehe.
Lubie tez kajdanki, sznurki, wibrator, ktorym mozna piescic przed seksem albo zajmowac nim druga dziurke.
Ostatnio strasznie chodzi mi po glowie taka poduszka 😇

 
Kobieta

kklaudek

Cichy Podglądacz
My mamy bullet. On może go kontrolować przez apke na telefonie tak więc jak np wychodzę z dziewczynami na miasto a on w domu czy gdzieś indziej jest to może że mną robić co cche... Czy np podczas kolacji w restauracji siedząc naprzeciwko mnie. Oprócz tego standard, liny do rąk i nóg, opaski, cockrings. Nic nietypowego nie mamy.
 
Mężczyzna

Keny łest

Podrywacz
Może połączyć zaciski na sutki z kneblem...? To fajne rozwiązanie, a knebel naprawdę nie jest duży. Ja mam ten zestaw i jest rewelacyjny https://sensualnie24.pl/knebel-z-pileczka-i-zaciskami-na-sutki-BDSM
właśnie juz dawno zamówiłem klamerki, i klamerki spoko, natomiast jak kiedyś pokazałem jej knebel, to była zdecydowanie na nie. Niestety nie powiedziała czemu, dziwne bo ostatnio mi pokazywała, że oglądała na necie bondage...
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Niestety nie powiedziała czemu, dziwne bo ostatnio mi pokazywała, że oglądała na necie bondage...
Oglądać można wszystko np. czech glory hole ale to nie znaczy, że samemu by się wlazło do tej dziupli ;)

Gadżetów z tej tematyki jest multum, można kupić całe zestawy dla kobiet w różnych kolorach (czerń, czerwień albo róż jak kto lubi itp.). Może taki wieloelementowy prezent sprawi, że partnerka zechce poeksperymentować? Może jakaś maska? Może jakaś uprząż? Są takie bardzo delikatne z cienkich łańcuszków lub koralików, głównie ozdobne, ale są też bardziej solidne do których można doczepić kajdanki. Opcji jest sporo, najlepiej i najłatwiej po prostu razem pooglądajcie rzeczy w sex-szopach i kupcie co wam wpadnie w oko :)

 
Mężczyzna

Keny łest

Podrywacz
Oglądać można wszystko np. czech glory hole ale to nie znaczy, że samemu by się wlazło do tej dziupli ;)

Gadżetów z tej tematyki jest multum, można kupić całe zestawy dla kobiet w różnych kolorach (czerń, czerwień albo róż jak kto lubi itp.). Może taki wieloelementowy prezent sprawi, że partnerka zechce poeksperymentować? Może jakaś maska? Może jakaś uprząż? Są takie bardzo delikatne z cienkich łańcuszków lub koralików, głównie ozdobne, ale są też bardziej solidne do których można doczepić kajdanki. Opcji jest sporo, najlepiej i najłatwiej po prostu razem pooglądajcie rzeczy w sex-szopach i kupcie co wam wpadnie w oko :)

tzn co do bondage to już sprawa załatwiona, bo mogę kupić linę, ale na razie nie mam warunków do takich zabaw. A co do gadżetów co wysłałaś to całkiem fajne, właśnie to przedostatnie to pierwsze widzę
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
tzn co do bondage to już sprawa załatwiona, bo mogę kupić linę, ale na razie nie mam warunków do takich zabaw.
Nie wiem, co masz na myśli (czy mały metraż czy bardziej dzielenie przestrzeni z osobami trzecimi), ale wbrew pozorom wiele akcesoriów można sprytnie schować i nieświadomy niczego obywatel się nie zorientuje. Np. zestaw do krępowania pod materac - po zabawie upychasz pod spód i gotowe :)

A co do gadżetów co wysłałaś to całkiem fajne, właśnie to przedostatnie to pierwsze widzę
Takich uprzęży (tzw. harness) jest mnóstwo i wcale nie trzeba wydawać setek zł, aby mieć fun. Są też modele dostępne w miarę przystępnych cenach, trzeba jednak poszperać w sieci i porównać oferty, polować na promocje itp. Uprzęże są na piersi, pośladki, uda, wiązane z przodu, z tyłu, w pozycji stojącej, leżącej, klęczącej, w sumie co się tylko zamarzy:)


Są też dla mężczyzn na klatkę piersiową, na całe ciało z ringiem na penisa itp., super sprawa jak chcecie np. odwrócić role. W sumie jedyne co ogranicza w tym temacie, to tylko i wyłącznie własna wyobraźnia, finanse też, ale jak się jest sprytnym to niektóre gadżety można wykonać samemu i zaoszczędzić :)
 
Mężczyzna

Keny łest

Podrywacz
Nie wiem, co masz na myśli (czy mały metraż czy bardziej dzielenie przestrzeni z osobami trzecimi), ale wbrew pozorom wiele akcesoriów można sprytnie schować i nieświadomy niczego obywatel się nie zorientuje. Np. zestaw do krępowania pod materac - po zabawie upychasz pod spód i gotowe :)


Takich uprzęży (tzw. harness) jest mnóstwo i wcale nie trzeba wydawać setek zł, aby mieć fun. Są też modele dostępne w miarę przystępnych cenach, trzeba jednak poszperać w sieci i porównać oferty, polować na promocje itp. Uprzęże są na piersi, pośladki, uda, wiązane z przodu, z tyłu, w pozycji stojącej, leżącej, klęczącej, w sumie co się tylko zamarzy:)


Są też dla mężczyzn na klatkę piersiową, na całe ciało z ringiem na penisa itp., super sprawa jak chcecie np. odwrócić role. W sumie jedyne co ogranicza w tym temacie, to tylko i wyłącznie własna wyobraźnia, finanse też, ale jak się jest sprytnym to niektóre gadżety można wykonać samemu i zaoszczędzić :)
no właśnie dzielenie mieszkania, ale z tego co widzę to zestaw do krępowania pod materac fajna sprawa.
 
Mężczyzna

Keny łest

Podrywacz
Nie wiem, co masz na myśli (czy mały metraż czy bardziej dzielenie przestrzeni z osobami trzecimi), ale wbrew pozorom wiele akcesoriów można sprytnie schować i nieświadomy niczego obywatel się nie zorientuje. Np. zestaw do krępowania pod materac - po zabawie upychasz pod spód i gotowe :)


Takich uprzęży (tzw. harness) jest mnóstwo i wcale nie trzeba wydawać setek zł, aby mieć fun. Są też modele dostępne w miarę przystępnych cenach, trzeba jednak poszperać w sieci i porównać oferty, polować na promocje itp. Uprzęże są na piersi, pośladki, uda, wiązane z przodu, z tyłu, w pozycji stojącej, leżącej, klęczącej, w sumie co się tylko zamarzy:)


Są też dla mężczyzn na klatkę piersiową, na całe ciało z ringiem na penisa itp., super sprawa jak chcecie np. odwrócić role. W sumie jedyne co ogranicza w tym temacie, to tylko i wyłącznie własna wyobraźnia, finanse też, ale jak się jest sprytnym to niektóre gadżety można wykonać samemu i zaoszczędzić :)
ewidetnie znasz się na temacie
 
Mężczyzna

Keny łest

Podrywacz
Nie wiem, co masz na myśli (czy mały metraż czy bardziej dzielenie przestrzeni z osobami trzecimi), ale wbrew pozorom wiele akcesoriów można sprytnie schować i nieświadomy niczego obywatel się nie zorientuje. Np. zestaw do krępowania pod materac - po zabawie upychasz pod spód i gotowe :)


Takich uprzęży (tzw. harness) jest mnóstwo i wcale nie trzeba wydawać setek zł, aby mieć fun. Są też modele dostępne w miarę przystępnych cenach, trzeba jednak poszperać w sieci i porównać oferty, polować na promocje itp. Uprzęże są na piersi, pośladki, uda, wiązane z przodu, z tyłu, w pozycji stojącej, leżącej, klęczącej, w sumie co się tylko zamarzy:)


Są też dla mężczyzn na klatkę piersiową, na całe ciało z ringiem na penisa itp., super sprawa jak chcecie np. odwrócić role. W sumie jedyne co ogranicza w tym temacie, to tylko i wyłącznie własna wyobraźnia, finanse też, ale jak się jest sprytnym to niektóre gadżety można wykonać samemu i zaoszczędzić :)
a i własnie np wiązanie liną to jest raczej czasochłonne dlatego odpada dopóki nie mieszka się samemu
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry